Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Eerste succes Lamens op Australian Open na lange regenpauze

Eerste succes Lamens op Australian Open na lange regenpauze

MELBOURNE (ANP) - Tennisster Suzan Lamens heeft bij haar eerste optreden op een grandslamtoernooi de tweede ronde bereikt op de Australian Open. De uit Berkel en Rodenrijs afkomstige speelster was in de eerste ronde te sterk voor de Sloveense qualifier Veronika Erjavec. De setstanden waren 7-5 7-6 (2).

Lamens en Erjavec speelden hun wedstrijd in twee delen. Na de eerste set, die de 25-jarige Lamens won met 7-5, brak noodweer uit boven Melbourne en moesten de tennissters de baan af. Na een urenlange regenonderbreking hervatten ze hun duel, waarin de twee nauwelijks aan elkaar toegaven. Na een break over en weer moest een tiebreak de beslissing brengen. Die won Lamens met duidelijke cijfers: 7-2.

Lamens won in oktober in het Japanse Osaka voor het eerst een WTA-toernooi. De nummer 77 van de wereld was de eerste van de vier Nederlanders die uitkomen in het enkelspel van het hoofdtoernooi. Arantxa Rus is maandag aan de beurt tegen de Servische Olga Danilovic. Tallon Griekspoor en Botic van de Zandschulp komen pas dinsdag in actie op het eerste grandslamtoernooi van dit jaar.

Meer uit Sport

Wielrenster Koch verslaat Vos en wint Parijs-Roubaix

ROUBAIX (ANP) - Franziska Koch heeft Parijs-Roubaix gewonnen. De Duitse wielrenster van FDJ United-SUEZ versloeg Marianne Vos en Pauline Ferrand-Prévot in een sprint op de wielerbaan van Roubaix. Ploeggenoten Vos en Ferrand-Prévot waren er niet in geslaagd de Duitse renster te lossen.

8 uur geleden
Sinner verslaat Alcaraz in finale van Monaco en is weer nummer 1

MONACO (ANP) - Jannik Sinner is na zijn overwinning in de finale van de Monte Carlo Masters weer de nummer 1 van de wereldranglijst. De 24-jarige Italiaan rekende op het gravel van Monaco in twee sets af met zijn grote rivaal Carlos Alcaraz: 7-6 (5) 6-3. Het was de eerste keer dat Sinner een groot graveltoernooi op zijn naam wist te schrijven.

9 uur geleden
Van der Poel: mijn koers was voorbij in Bos van Wallers

ROUBAIX (ANP) - Mathieu van der Poel is er door lekke banden niet in geslaagd voor de vierde keer op rij Parijs-Roubaix te winnen. Hij kon in een lange achtervolging door lekke banden niet meer bij de koplopers geraken en eindigde als vierde. "Mijn koers was over in het Bos, ik heb er alles aan gedaan, maar net niet", reageerde de drievoudig winnaar bij de NOS op zijn lekke banden op de beruchte kasseistrook Bos van Wallers.

9 uur geleden
Van Aert klopt Pogacar in Parijs-Roubaix, Van der Poel vierde

ROUBAIX (ANP) - Wout van Aert heeft voor het eerst Parijs-Roubaix gewonnen. De 31-jarige Belg van Visma - Lease a Bike was na 258,3 kilometer tussen Compiègne en Roubaix medevluchter Tadej Pogacar uit Slovenië te snel af in de sprint op de wielerbaan in Roubaix. Drievoudig winnaar Mathieu van der Poel eindigde na een lange achtervolging door lekke banden op ongeveer een halve minuut als vierde.

10 uur geleden
Tennisster Andrejeva wint WTA-toernooi van Linz

LINZ (ANP) - Tennisster Mirra Andrejeva heeft het WTA-toernooi van Linz gewonnen. De Russin was in de finale in drie sets te sterk voor de tot Oostenrijkse genaturaliseerde Russin Anastasia Potapova: 1-6 6-4 6-3.

10 uur geleden
Nederlands kampioen marathon Tesfu gedragen door het publiek

ROTTERDAM (ANP) - Filmon Tesfu heeft zich van begin tot eind door het publiek gedragen gevoeld tijdens de marathon van Rotterdam. Op de Coolsingel dook de 32-jarige atleet nipt onder zijn persoonlijk record en liep in 2.06.40 naar zijn eerste Nederlandse marathontitel.

12 uur geleden
Atlete Keetels liep steady naar eerste Nederlandse marathontitel

ROTTERDAM (ANP) - Mikky Keetels liep tijdens de marathon van Rotterdam precies de race die ze in haar hoofd had. De kersverse Nederlands kampioene op de klassieke afstand over 42,195 kilometer voelde zich na de finish nog scherp en keek tijdens een persconferentie tevreden terug op haar wedstrijd.

12 uur geleden