Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Eerste succes Lamens op Australian Open na lange regenpauze

Eerste succes Lamens op Australian Open na lange regenpauze

MELBOURNE (ANP) - Tennisster Suzan Lamens heeft bij haar eerste optreden op een grandslamtoernooi de tweede ronde bereikt op de Australian Open. De uit Berkel en Rodenrijs afkomstige speelster was in de eerste ronde te sterk voor de Sloveense qualifier Veronika Erjavec. De setstanden waren 7-5 7-6 (2).

Lamens en Erjavec speelden hun wedstrijd in twee delen. Na de eerste set, die de 25-jarige Lamens won met 7-5, brak noodweer uit boven Melbourne en moesten de tennissters de baan af. Na een urenlange regenonderbreking hervatten ze hun duel, waarin de twee nauwelijks aan elkaar toegaven. Na een break over en weer moest een tiebreak de beslissing brengen. Die won Lamens met duidelijke cijfers: 7-2.

Lamens won in oktober in het Japanse Osaka voor het eerst een WTA-toernooi. De nummer 77 van de wereld was de eerste van de vier Nederlanders die uitkomen in het enkelspel van het hoofdtoernooi. Arantxa Rus is maandag aan de beurt tegen de Servische Olga Danilovic. Tallon Griekspoor en Botic van de Zandschulp komen pas dinsdag in actie op het eerste grandslamtoernooi van dit jaar.

Meer uit Sport

Tennisser Van de Zandschulp naar derde ronde in Rome

ROME (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp heeft zich bij het masterstoernooi van Rome geplaatst voor de derde ronde. In de Italiaanse hoofdstad won hij in drie sets van de Amerikaan Aleksandar Kovacevic, de nummer 95 van de wereld. Het werd 2-6 6-2 7-6 (5) voor Van de Zandschulp.

28 minuten geleden
Magnier pakt zege en roze trui in ontsierde eerste etappe Giro

BOERGAS (ANP) - De Franse wielrenner Paul Magnier (Soudal Quick-Step) heeft de eerste etappe van de Giro d'Italia gewonnen, wat hem ook de eerste roze leiderstrui oplevert. De Deen Tobias Lund Andresen werd tweede, voor de Brit Ethan Vernon.

1 uur geleden
Goud voor judoka Gersjes bij grandslamtoernooi in Astana

ASTANA (ANP) - Judoka Amber Gersjes heeft bij een grandslamtoernooi in Astana goud gepakt in de klasse tot 48 kilogram. Voor de 28-jarige Gersjes is het haar eerste overwinning bij een Grand Slam. In Astana versloeg ze Narantsetseg Ganbaatar uit Mongolië in de finale.

1 uur geleden
NOC*NSF wil spoedoverleg met VWS over subsidieregeling clubs

ARNHEM (ANP) - Sportkoepel NOC*NSF heeft bij het ministerie van VWS aangedrongen op een spoedoverleg naar aanleiding van de problemen die sportverenigingen momenteel ervaren rondom de BOSA-subsidie (Stimulering Bouw en Onderhoud Sportaccommodaties). Dat meldt een woordvoerder van de sportkoepel aan het ANP.

3 uur geleden
Tennisser Van de Zandschulp naar grastoernooi van Rosmalen

DEN BOSCH (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp (30) doet dit jaar mee aan het grastoernooi van Rosmalen. Dat heeft de organisatie van het Libéma Open bekendgemaakt.

5 uur geleden
Atlete Felix wil in Amerikaanse estafetteploeg op Spelen 2028

LOS ANGELES (ANP/RTR) - De Amerikaanse atlete Allyson Felix wil met de gemengde estafetteploeg op de 4x400 meter deelnemen aan de Olympische Spelen van 2028 in Los Angeles. De 40-jarige zevenvoudig olympisch kampioene kondigde onlangs haar rentree aan.

7 uur geleden
Talpa sluit deal met NOS over WK Voetbal 2026

HILVERSUM (ANP) - Talpa Network heeft de rechten verworven om samenvattingen op televisie uit te zenden van alle 104 wedstrijden van het WK voetbal en om fragmenten te gebruiken in zijn programma's. Dat zijn het mediabedrijf en de NOS overeengekomen, maakten beide partijen donderdag bekend.

22 uur geleden