Eerste rustdag op WK, Oranje traint achter dichte deuren
DOHA (ANP) - Het wereldkampioenschap voetbal gaat bijna de beslissende fase in. Na 56 van de 64 gespeelde wedstrijden, is woensdag de eerste rustdag in Qatar. Ook donderdag staan geen wedstrijden op het programma.
Het WK gaat vrijdag verder met de kwartfinales tussen Kroatië en Brazilië (16.00 uur) en Nederland en Argentinië (20.00 uur).
Oranje vervolgt de voorbereiding op het duel met de Argentijnen met een besloten oefensessie. Het elftal van bondscoach Louis van Gaal traint woensdag vanaf 15.00 uur op veld 6 van de Qatar University. Zoals gebruikelijk twee dagen voor een wedstrijd, sluit Van Gaal die training af met een partijspel tussen zijn elf basisspelers en elf reserves.
Voordat de training begint, staan een of twee spelers van Oranje de media te woord.
Donderdag trainen Nederland en Argentinië voor het laatst. De bondscoaches Van Gaal en Lionel Scaloni geven dan ook een persconferentie.
Meer uit Voetbal
SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay blijft toch bij Corinthians. De 32-jarige voetballer heeft zijn overeenkomst bij de Braziliaanse voetbalclub verlengd. Dat heeft clubvoorzitter Osmar Stabile naar buiten gebracht. Depay zou een contract tot juni 2028 tekenen.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - De FIFA heeft topman Kevin Lamour ontslagen. Dat meldt Sky News maandagavond. De FIFA bevestigt het vertrek van Lamour, maar noemt geen reden.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft met Real Sociedad een akkoord bereikt over de transfer van Javier López Carballo. De 24-jarige linkervleugelverdediger wordt dit seizoen gehuurd. Feyenoord kan de Spanjaard daarna definitief overnemen.
13 uur geledenEDINBURGH (ANP/AFP) - De Schotse voetbalbond heeft zijn steun voor de omstreden FIFA-voorzitter Gianni Infantino ingetrokken na zijn mislukte poging om aandelen in het WK te verkopen. Dat laat algemeen directeur Ian Maxwell maandag weten.
16 uur geledenBARCELONA (ANP/BELGA) - Sergio Busquets keert terug naar FC Barcelona. De voormalige middenvelder van de Catalanen wordt assistent-trainer bij Barcelona B, maakte de Spaanse kampioen maandag bekend.
18 uur geledenCAGLIARI (ANP/DPA) - Cagliari-aanvaller Yael Trepy ligt op de intensive care van een ziekenhuis in de Italiaanse stad Sassari. Dat meldt de Serie A-club maandag op haar site. Volgens verschillende Italiaanse media, waaronder La Gazzetta dello Sport, was de 20-jarige Franse voetballer afgelopen weekend betrokken bij een ongeluk in een zwembad.
20 uur geledenLENS (ANP) - RC Lens heeft Paris Saint-Germain verslagen in de strijd om de Trophée des Champions, de Franse supercup. De Franse bekerwinnaar won in het eigen stadion met 1-0 van de landskampioen.
1 dag geleden