Eerste rode vlag in Formule 1 al na amper 10 minuten
SAKHIR (ANP) - De eerste vrije training van de Formule 1 in het nieuwe seizoen is al na een kleine 10 minuten stilgelegd. De rode vlag ging uit op het circuit van Sakhir in Bahrein omdat de Alpine-auto van Esteban Ocon tal van onderdelen kwijtraakte zonder noemenswaardige aanleiding. Op beelden was te zien dat een hele zijkant van de roze wagen was verdwenen. De sessie werd afgebroken om de troep van de baan te kunnen verwijderen.
Dertien coureurs hadden op dat moment al een tijd neergezet, onder wie Max Verstappen. Hij had drie ronden gereden in zijn Red Bull. De Duitser Nico Hülkenberg, die bij Aston Martin de positief op corona geteste Sebastian Vettel vervangt, moest duidelijk nog wennen aan de auto waarin hij voor aanvang van de training nog geen ronde had gereden. Hij verremde zich voor een bocht, maar hield de auto met enige moeite op de baan.
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - Niels Kerstholt was vrijdag op de Spelen van Milaan van iedereen het meest blij met de behaalde gouden olympische medaille op de aflossing. De bondscoach maakte zelf twaalf jaar geleden deel uit van het Nederlandse shorttrackteam dat in Sotsji op pijnlijke wijze naast eremetaal greep.
2 uur geledenMILAAN (ANP) - Nederland staat met nog twee dagen te gaan stevig op de vierde plaats in het medailleklassement van de Olympische Spelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo. Vrijdag bezorgden langebaanschaatsster Antoinette Rijpma-de Jong (1500 meter) en de shorttrackmannen (aflossing) TeamNL de zevende en achtste gouden medaille.
6 uur geledenMILAAN (ANP) - Voor Suzanne Schulting zat het olympisch shorttracktoernooi er ineens op in de halve finale van de 1500 meter. De 28-jarige Friezin ging halverwege haar halve finale in een duel met de Italiaanse Elisa Confortola plots onderuit. "Ik viel uit het niets, ik brak gewoon weg op mijn linkerschaats en that's it", zei de drievoudig olympisch kampioene. Landgenote Xandra Velzeboer kwam in dezelfde halve finale ook ten val.
6 uur geledenMILAAN (ANP) - De Nederlandse deelnemers aan de Winterspelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo hebben vrijdag een record geëvenaard. De Nederlandse shorttrackmannen zorgden met hun zege op de aflossing voor de achtste gouden medaille.
6 uur geledenMILAAN (ANP) - Nederland heeft bij de Olympische Spelen in Milaan meer medailles behaald dan tijdens de vorige Winterspelen in Beijing. De shorttrackmannen wonnen de aflossing en zorgden daarmee voor de achttiende plak voor TeamNL. Langebaanschaatsster Antoinette Rijpma-de Jong won eerder op vrijdag verrassend de 1500 meter.
6 uur geledenMILAAN (ANP) - De Nederlandse shorttrackers hebben het olympische toernooi in Milaan afgesloten met een recordaantal van zeven medailles, waarvan vijf gouden.
6 uur geledenMILAAN (ANP) - De shorttrackmannen hebben Nederland op de Olympische Spelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo de achtste gouden medaille bezorgd. Kopman Jens van 't Wout, Melle van 't Wout, Teun Boer en Friso Emons eindigden in de finale van de aflossing als eerste.
7 uur geleden