Eerste rode vlag in Formule 1 al na amper 10 minuten
SAKHIR (ANP) - De eerste vrije training van de Formule 1 in het nieuwe seizoen is al na een kleine 10 minuten stilgelegd. De rode vlag ging uit op het circuit van Sakhir in Bahrein omdat de Alpine-auto van Esteban Ocon tal van onderdelen kwijtraakte zonder noemenswaardige aanleiding. Op beelden was te zien dat een hele zijkant van de roze wagen was verdwenen. De sessie werd afgebroken om de troep van de baan te kunnen verwijderen.
Dertien coureurs hadden op dat moment al een tijd neergezet, onder wie Max Verstappen. Hij had drie ronden gereden in zijn Red Bull. De Duitser Nico Hülkenberg, die bij Aston Martin de positief op corona geteste Sebastian Vettel vervangt, moest duidelijk nog wennen aan de auto waarin hij voor aanvang van de training nog geen ronde had gereden. Hij verremde zich voor een bocht, maar hield de auto met enige moeite op de baan.
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - Voor Kjeld Nuis voelt het brons op de 1500 meter bij de Spelen van Milaan alsof hij goud heeft gewonnen. De 36-jarige schaatser pakte na zijn olympische titels van Pyeongchang en Beijing voor de derde Spelen op rij een medaille op de schaatsmijl. "Het meest realistische vandaag was brons en als ik dat dan haal, heb ik het hoogste haalbare gepresteerd. Dan moet je supertrots zijn."
21 minuten geledenMILAAN (ANP) - De Oranje-schaatsers hebben bij de Winterspelen in Milaan voor het eerst geen gouden medaille gewonnen op de vijf individuele afstanden. In 1994 kwam het voor het laatst voor dat Nederland niet wist te winnen op de 500, 1000, 1500, 5000 en 10.000 meter.
34 minuten geledenMILAAN (ANP) - Joep Wennemars sprak na afloop van de 1500 meter op de Olympische Spelen van een "klotefilm". De 23-jarige schaatser eindigde in het Milano Speed Skating Stadium als vierde. Eerder greep hij op de 1000 meter ook net naast een medaille, toen de Chinees Lian Ziwen hem hinderde op de kruising.
57 minuten geledenMILAAN (ANP) - Kjeld Nuis heeft gedroomd van een podiumplek op de 1500 meter. Dat zei hij na zijn bronzen race in een emotioneel interview met de NOS. "Het voelde alsof ik gewonnen had", zei Nuis. "Vanaf meter één verliep het precies zoals ik wilde."
58 minuten geledenMILAAN (ANP) - De Olympische Spelen zijn op een grote teleurstelling uitgedraaid voor Team Essent. De ploeg van coach Jac Orie behaalde in Milaan geen enkele medaille bij het langebaanschaatsen. Daarmee kwam een einde aan een lange reeks successen van Orie op de Spelen.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Schaatser Kjeld Nuis heeft bij de Spelen van Milaan brons veroverd op de 1500 meter. De 36-jarige titelverdediger moest in het Milano Speed Skating Stadium met 1.42,82 de titel laten aan de Chinees Ning Zhongyan. Die won in een olympisch record van 1.41,98 en troefde daarmee topfavoriet Jordan Stolz af. De Amerikaan werd tweede in 1.42,75. Joep Wennemars eindigde met 1.43,05 als vierde.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Bukayo Saka (24) heeft zijn contract bij Arsenal verlengd. De club uit Londen spreekt van een contract voor de "lange termijn", zonder een contractduur te noemen. Volgens Britse media heeft de Engelse aanvaller bijgetekend tot 2031.
2 uur geleden