Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Eerste nederlaag tennisster Sabalenka in 2023

Eerste nederlaag tennisster Sabalenka in 2023

DUBAI (ANP) - Aryna Sabalenka heeft na dertien overwinningen haar eerste nederlaag van het jaar geleden. De Belarussische tennisster verloor in de kwartfinales van het toernooi van Dubai van Barbora Krejcikova. De Tsjechische won in drie sets: 0-6 7-6 (2) 6-1. Sabalenka was het jaar begonnen met winst in het toernooi van Adelaide, gevolgd door het behalen van de grandslamtitel op de Australian Open.

Tegen Krejcikova leidde de nummer 2 van de wereld nog met 6-0 en 3-1 voordat de partij volledig kantelde in het voordeel van de Tsjechische, die het in de halve finales gaat opnemen tegen de Amerikaanse Jessica Pegula.

De 24-jarige Sabalenka vliegt nu naar haar woonplaats Miami en hoopt op het toernooi van Indian Wells weer een nieuwe zegereeks in te zetten. "Misschien krijg ik net wat minder aandacht nu. Het geeft niet, Barbora verdiende de overwinning vandaag. Ik ga gewoon weer hard werken en hopen op een beter resultaat in Indian Wells."

De Poolse Iga Swiatek, de nummer 1 van de wereld, zit nog wel in het toernooi. "lk hoop haar een andere keer te treffen in een finale", zei Sabalenka, voor wie haar toernooiwinst op de Australian Open haar eerste grandslamtitel betekende.

Meer uit Sport

Verstappen kan vanuit zijn F1-wagen onbestraft vloeken in Imola

IMOLA (ANP) - Max Verstappen hoeft tijdens de Grote Prijs van Emilia-Romagna niet te vrezen dat een vloek over de boordradio hem een hoge boete oplevert. Daartoe is de internationale sportcode in aanloop naar de zevende race van het seizoen aangepast. De Nederlandse Claire Dubbelman, plaatsvervangend wedstrijdleider van de FIA, stelt dat de aanpassing van de regels "een verbetering voor iedereen" is.

14 minuten geleden
Golfer Scheffler leidt ruim na derde dag PGA Championship

CHARLOTTE (ANP/RTR) - Golfer Scottie Scheffler leidt met nog één dag te gaan op het PGA Championship. De nummer 1 van de wereld nam op de derde dag op de Quail Hollow Club in North Carolina met een ronde van 65 slagen (-6) de leiding over van Jhonattan Vegas uit Venezuela. Scheffler staat na drie ronden op 11 slagen onder het baangemiddelde.

2 uur geleden
Plapp soleert naar ritzege in Giro, Kelderman tweede

CASTELRAIMONDO (ANP) - De Australiër Luke Plapp heeft de achtste etappe in de Ronde van Italië gewonnen, een etappe over 197 kilometer van Giulianova naar Castelraimondo met veel klimwerk in de Apennijnen. De renner van Jayco-AlUla ontsnapte op zo'n 46 kilometer van de finish uit een kopgroep en soleerde vervolgens over heuvelachtige wegen naar de zege. Wilco Kelderman (Visma - Lease a Bike), die mee was in de lange ontsnapping, arriveerde als tweede aan de meet op 38 seconden achterstand van Plapp.

16 uur geleden
Einde aan ongeslagen reeks Griekspoor op challengertoernooien

BORDEAUX (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor is er niet in geslaagd de finale van het challengertoernooi van Bordeaux te bereiken. De nummer 1 van Nederland verloor in de halve eindstrijd met 4-6 0-6 van de Georgiër Nikoloz Basilasjvili, de nummer 157 van de wereld. Met de nederlaag kwam er een einde aan een reeks van 32 zeges op het tweede niveau van het tennis.

16 uur geleden
Verstappen start in Imola op de tweede plek achter Piastri

IMOLA (ANP) - Max Verstappen staat zondag op de tweede plaats bij de start van de Grote Prijs van Emilia-Romagna. De Nederlandse coureur van Red Bull moest de leider in het WK-klassement Oscar Piastri in de kwalificatie voor zich laten. De Australiër reed een tijd van 1.15,500 en begint in Imola op pole position. De Brit George Russell start als derde.

18 uur geleden
Ferrari niet bij eerste tien bij start van GP van Emilia-Romagna

IMOLA (ANP) - Geen van beide Ferrari's staat op zondag bij de eerste tien aan de start van de Grote Prijs van Emilia-Romagna. Charles Leclerc en Lewis Hamilton wisten zich niet te plaatsen voor het derde deel van de kwalificatie. Daarmee is Ferrari de grote verliezer van de zaterdag in Imola.

18 uur geleden
Wielrenner Groenewegen sprint in Hongarije naar 75e profzege

SZEKESFEHERVAR (ANP) - Dylan Groenewegen heeft de vierde etappe van de Ronde van Hongarije gewonnen. De Nederlands kampioen uit de ploeg Jayco-AlUla was na een 154 kilometer lange rit van Tata naar Szekesfehervar de snelste in de massasprint. Hij bleef op de meet landgenoot Danny van Poppel voor, de winnaar van de eerste en tweede etappe. De Duitser Tim Torn Teutenberg finishte als derde.

19 uur geleden