Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Eerste nederlaag Sevilla, eerste zege Granada

Eerste nederlaag Sevilla, eerste zege Granada

GRANADA (ANP) - Sevilla is niet langer ongeslagen in de Spaanse competitie. De ploeg van coach Julen Lopetegui ging bij het laag geklasseerde Granada met 1-0 onderuit. Rubén Rochina bezorgde de thuisclub de eerste competitiezege.

Bij Sevilla moest Diego Carlos in de extra tijd het veld verlaten na zijn tweede gele kaart. De Nederlandse verdediger Karim Rekik bleef bij de bezoekers op de bank.

Op de ranglijst bleef Sevilla als nummer 4 op 14 punten staan, uit zeven duels. Real Madrid, Atlético Madrid en Real Sociedad hebben 17 punten uit acht duels.

Meer uit Voetbal

Stadionverboden na wangedrag bij NAC Breda - sc Heerenveen

BREDA (ANP) - De KNVB heeft 24 supporters van NAC Breda een landelijk stadionverbod opgelegd na het wangedrag in het Eredivisieduel met sc Heerenveen van 10 mei. Zij zijn verantwoordelijk gehouden voor geweld, het gooien van voorwerpen, vloeistoffen en illegaal vuurwerk of andere vormen van wangedrag.

1 uur geleden
NEC met Tadić tegen Olympiakos in voorronde Champions League

NIJMEGEN (ANP) - Dušan Tadić start bij NEC in het thuisduel met Olympiakos in de derde voorronde van de Champions League. De 37-jarige Serviër speelde vorige week in het uitduel met de Griekse topclub (0-0) een kwartier mee, maar werkte afgelopen weekend tegen Telstar (1-2-nederlaag) wel een volledige wedstrijd af.

4 uur geleden
KNVB: zorgen clubs over aanhoudende droogte vooralsnog beperkt

ZEIST (ANP) - De KNVB heeft vooralsnog "een beperkt aantal signalen" ontvangen van verenigingen en gemeenten over de aanhoudende droogte. Dat meldt de voetbalbond dinsdag aan het ANP. De bespeelbaarheid en kwaliteit van natuurgrasvelden en de mogelijkheden om deze voldoende te besproeien worden het meest als probleem genoemd, stelt de KNVB.

6 uur geleden
Geweigerde Somalische WK-arbiter 'trots' om Super Cup te leiden

SALZBURG (ANP) - Omar Artan, de scheidsrechter die voor het afgelopen WK voetbal de toegang tot de VS werd geweigerd vanwege vermeende banden met leden van terroristische organisaties, is trots om woensdag de UEFA Super Cup te fluiten. Dat zei de Somaliër op de website van de Europese voetbalbond UEFA.

7 uur geleden
Trump neemt het op voor FIFA-voorzitter Infantino

WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump neemt het op voor FIFA-voorzitter Gianni Infantino.

18 uur geleden
Verdediger Van de Ven verlengt contract bij Tottenham Hotspur

LONDEN (ANP) - Micky van de Ven heeft zijn contract bij Tottenham Hotspur met twee jaar verlengd. De centrale verdediger is nu tot medio 2031 aan de club uit Londen verbonden.

1 dag geleden
Middenvelder Koopmeiners verlengt contract bij AZ

ALKMAAR (ANP) - Peer Koopmeiners heeft zijn contract bij AZ met een seizoen verlengd. De 26-jarige middenvelder is nu tot medio 2029 aan de club uit Alkmaar verbonden, meldt AZ op X.

1 dag geleden