Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Eerste nederlaag ooit voor darter Van Gerwen op Masters

Eerste nederlaag ooit voor darter Van Gerwen op Masters

MILTON KEYNES (ANP) - Darter Michael van Gerwen is verrassend snel uitgeschakeld op de Masters in Milton Keynes. De aanvoerder van de wereldranglijst, die de Masters al vijf keer won en ook zijn titel verdedigde, ging in de eerste ronde onderuit tegen Welshman Jonny Clayton met 10-6. Het was zelfs zijn eerste nederlaag ooit in het prestigieuze toernooi.

De Brabander werd een dag eerder nog gekozen tot beste darter van het jaar, ook al verloor hij op nieuwjaarsdag de finale van het WK van de Schot Peter Wright. 'Mighty Mike' schreef vorig jaar echter veertien toernooien op zijn naam.

Het breekpunt in de partij tegen Clayton lag in de dertiende leg, toen Van Gerwen drie pijlen voor de dubbel miste en Clayton vervolgens met 92 uit gooide. De Welshman kwam daarmee 8-5 voor en maakte er zelfs 9-5 van. Van Gerwen stribbelde nog even tegen en kwam nog tot 9-6, maar Clayton velde in de volgende leg het vonnis.

Meer uit Sport

Verstappen is klaar met auto die voelt alsof handrem erop zit

BAKOE (ANP) - Max Verstappen baalt van de wijze waarop zijn auto functioneert in Bakoe. "De auto liep niet. Ik wilde aanzetten. De batterij was niet vol. Hij laadde niet op. Ik ben er wel klaar mee", verzuchtte Verstappen vrijdag bij Viaplay bij de GP van Azerbeidzjan waar hij bij de kwalificatie als achtste eindigde.

5 uur geleden
Verstappen start in Bakoe vanaf de achtste plek, Russell op pole

BAKOE (ANP) - Max Verstappen start zaterdag op het stratencircuit van Bakoe vanaf de achtste plek. De 28-jarige coureur van Red Bull Racing reed bij de kwalificatie voor de GP van Azerbeidzjan een teleurstellende tijd van 1.44,081. George Russell veroverde in zijn Mercedes in een tijd van 1.42,526 de poleposition voor Charles Leclerc van Ferrari.

5 uur geleden
Antonelli raakt muur tijdens kwalificatie op F1-circuit Bakoe

BAKOE (ANP) - Kimi Antonelli heeft tijdens het eerste deel van de kwalificatie op vrijdag de muur geraakt op het stratencircuit van Bakoe. De 20-jarige Italiaan zal zaterdag zeker niet bij de eerste vijftien startplekken staan. Hij is ongedeerd. De rijder van Mercedes gaat aan de leiding van het WK-klassement.

7 uur geleden
Sinner kan titel in Beijing door knieprobleem niet verdedigen

BEIJING (ANP) - Jannik Sinner (25) zal zijn titel dit jaar in Beijing niet verdedigen. Dat heeft de Italiaanse tennisser via zijn sociale media bekendgemaakt. Sinner heeft nog te veel last van zijn knie. "Ik ben nog niet klaar om te spelen", zei de nummer 1 van de wereldranglijst in aanloop naar het toernooi in China dat op woensdag 30 september begint.

8 uur geleden
MotoGP brengt kalender met 22 races uit, TT in Assen eind juni

ASSEN (ANP) - De TT in Assen staat in 2027 van 25 tot en met 27 juni op het programma. Dat blijkt uit de kalender van de MotoGP die vrijdag is gepubliceerd. Er staan van maart tot en met november 22 grands prix in de koningsklasse van de motorsport op het programma.

8 uur geleden
Tennisser Van de Zandschulp onderuit in tweede ronde Chengdu

CHENGDU (ANP) - Botic van de Zandschulp is in de tweede ronde van het tennistoernooi van Chengdu gestrand. De beste speler van Nederland verloor in China met 4-6 5-7 van Nikoloz Basilasjvili uit Georgië.

9 uur geleden
Oud-wielrenner Rini Wagtmans (79) overleden

SINT WILLEBRORD (ANP) - Oud-wielrenner Rini Wagtmans is vrijdagochtend in zijn woonplaats Sint Willebrord overleden. Dat heeft zijn familie bekendgemaakt. Wagtmans, die al langere tijd ziek was, is 79 jaar geworden.

9 uur geleden