Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Eerste nederlaag Manchester United, City klopt Chelsea

Eerste nederlaag Manchester United, City klopt Chelsea

LONDEN (ANP) - Manchester United heeft de eerste nederlaag van dit seizoen in de Premier League moeten incasseren. De ploeg van trainer Ole Gunnar Solskjaer ging op het eigen Old Trafford onderuit tegen Aston Villa: 0-1. Kortney Hause kopte vlak voor tijd uit een hoekschop het enige doelpunt binnen.

De 26-jarige verdediger van Aston Villa kreeg daarna een strafschop tegen, nadat de bal uit een kopbal van Edinson Cavani op zijn arm was beland. Bruno Fernandes schoot vanaf 11 meter echter hoog over.

In Londen won Manchester City de topper tegen Chelsea met 1-0. De landskampioen dankte de zege op Stamford Bridge aan een doelpunt van Gabriel Jesus. De Braziliaanse spits schoot in de 53e minuut uit de draai raak. City kwam op 13 punten, evenveel als Liverpool, Chelsea en ManUnited. Liverpool komt later op zaterdag nog in actie tegen Brentford. Na de nederlagen van ManUnited en Chelsea zijn de 'Reds' zijn als enige ploeg in de Premier League dit seizoen nog ongeslagen.

Meer uit Voetbal

Voetballers Congo wijken voor oefenduel uit naar Frankrijk

ORLÉANS (ANP/RTR) - De voetballers van de Democratische Republiek Congo wijken voor hun laatste oefenwedstrijd ter voorbereiding op het wereldkampioenschap uit naar Orléans in Frankrijk. Het duel is achter gesloten deuren, meldt een woordvoerder van het team.

21 minuten geleden
Curaçao wint vertrouwen voor WK in uitzwaaiwedstrijd tegen Aruba

WILLEMSTAD (ANP) - Curaçao heeft zaterdagavond lokale tijd met 4-0 gewonnen in de drukbezochte uitzwaaiwedstrijd voor het WK voetbal tegen Aruba. Daarmee kreeg Curaçao waarop het hele eiland hoopte en won het elftal aan vertrouwen. Het SDK-stadion (capaciteit: 15.000 plaatsen) was volledig uitverkocht. Al vanaf drie uur voor de wedstrijd stonden er lange rijen met toeschouwers.

8 uur geleden
Portretten van Oranje-spelers op televisieschermen Times Square

NEW YORK (ANP) - Nederlandse toeristen reageren verbaasd als ze in de stromende regen over Times Square lopen en de internationals van het Nederlands elftal op drie grote televisieschermen zien. "Kijk, daar heb je Memphis Depay", zegt Jeroen uit Utrecht als hij de spits van Oranje stoer over het door neonlichten verlichte plein ziet kijken. "En daar heb je Gravenberch en Frenkie. Dit is toch tof."

10 uur geleden
Curaçao verslaat Aruba in uitzwaaiwedstrijd richting WK

WILLEMSTAD (ANP) - Curaçao heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn uitzwaaiduel in Willemstad met 4-0 gewonnen van Aruba. Voor Curaçao was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint. Alle doelpunten vielen in de tweede helft.

13 uur geleden
Kaapverdië wint laatste test in aanloop naar WK voetbal

EAST HARTFORD (ANP) - Kaapverdië heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico een oefenduel met 3-0 gewonnen van Bermuda. Voor Kaapverdië was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint.

16 uur geleden
Duitsland wint laatste WK-oefenduel van Verenigde Staten

CHICAGO (ANP) - Duitsland heeft de laatste oefenwedstrijd in de aanloop naar het WK voetbal gewonnen van de Verenigde Staten. In Chicago was de ploeg van bondscoach Julian Nagelsmann met 2-1 te sterk voor het team van Mauricio Pochettino.

18 uur geleden
Portugal wint oefenduel in aanloop naar WK van Chili

OEIRAS (ANP) - Portugal heeft een oefenwedstrijd voorafgaand aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen. In het Estádio Nacional in Oeiras versloeg de ploeg van bondscoach Roberto Martínez Chili met 2-1.

19 uur geleden