Eerste nederlaag Manchester United, City klopt Chelsea
LONDEN (ANP) - Manchester United heeft de eerste nederlaag van dit seizoen in de Premier League moeten incasseren. De ploeg van trainer Ole Gunnar Solskjaer ging op het eigen Old Trafford onderuit tegen Aston Villa: 0-1. Kortney Hause kopte vlak voor tijd uit een hoekschop het enige doelpunt binnen.
De 26-jarige verdediger van Aston Villa kreeg daarna een strafschop tegen, nadat de bal uit een kopbal van Edinson Cavani op zijn arm was beland. Bruno Fernandes schoot vanaf 11 meter echter hoog over.
In Londen won Manchester City de topper tegen Chelsea met 1-0. De landskampioen dankte de zege op Stamford Bridge aan een doelpunt van Gabriel Jesus. De Braziliaanse spits schoot in de 53e minuut uit de draai raak. City kwam op 13 punten, evenveel als Liverpool, Chelsea en ManUnited. Liverpool komt later op zaterdag nog in actie tegen Brentford. Na de nederlagen van ManUnited en Chelsea zijn de 'Reds' zijn als enige ploeg in de Premier League dit seizoen nog ongeslagen.
Meer uit Voetbal
KRAKAU (ANP) - AZ is ver verwijderd van een plaats in de halve finale van de Conference League. Het elftal van trainer Leeroy Echteld ging in Krakau ruim onderuit bij Sjachtar Donetsk: 3-0. Bij rust was het nog 0-0. Alle doelpunten vielen in de laatste twintig minuten.
6 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Mohammed Kudus kan in juni mogelijk niet meedoen aan het wereldkampioenschap voetbal. De oud-Ajacied heeft een terugval in zijn herstel van een blessure aan zijn bovenbeen, meldt zijn werkgever Tottenham Hotspur.
7 uur geledenKRAKAU (ANP) - Ro-Zangelo Daal wordt donderdag om disciplinaire redenen buiten het basiselftal van AZ gelaten. De 22-jarige buitenspeler kwam op de wedstrijddag te laat voor een bijeenkomst. Dat zei trainer Leerroy Echteld voor het begin van de kwartfinale tegen Sjachtar Donetsk tegen Ziggo Sport.
8 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Andy Robertson vertrekt na dit seizoen bij Liverpool. De 32-jarige Schotse linkervleugelverdediger heeft een aflopend contract bij de club waar Arne Slot trainer is.
9 uur geledenBARCELONA (ANP/AFP) - FC Barcelona heeft bij de Europese voetbalbond UEFA een klacht ingediend. De Spaanse voetbalclub vond dat tegenstander Atlético Madrid woensdag in de kwartfinale van de Champions League had moeten worden bestraft voor een handsbal.
9 uur geledenKRAKAU (ANP) - Troy Parrott keert donderdag in de uitwedstrijd tegen Sjachtar Donetsk in de kwartfinale van de Conference League terug in het basiselftal van AZ. De Ierse spits vormt samen met buitenspelers Weslley Patati en Ibrahim Sadiq de voorhoede.
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft het in 2027 aflopende contract met middenvelder Jorthy Mokio opengebroken en met vier jaar verlengd. De 18-jarige Belg is nu tot de zomer van 2031 aan de Amsterdamse voetbalclub verbonden.
10 uur geleden