Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Eerste nederlaag Amerikaanse zwemster Ledecky op Spelen

Eerste nederlaag Amerikaanse zwemster Ledecky op Spelen

TOKIO (ANP) - De Amerikaanse zwemster Katie Ledecky heeft haar eerste nederlaag moeten incasseren op de Olympische Spelen. De 24-jarige Amerikaanse werd in de finale van de 400 meter vrije slag geklopt door de 20-jarige Ariarne Titmus uit Australië. Ledecky had haar vier vorige individuele finales op de Spelen allemaal gewonnen.

Op de Spelen van Londen 2012 pakte Ledecky als 15-jarige het goud op de 800 vrij. Vier jaar later in Rio de Janeiro werd ze olympisch kampioene op de 200, 400 en 800 vrij. Ledecky pakte toen ook goud met de estafetteploeg op de 4x200 vrij.

De Amerikaanse leek in het Tokyo Aquatics Centre op weg naar haar zesde olympische titel, maar op de laatste 100 meter werd ze voorbij gezwommen door Titmus. "Ik heb Katie bedankt, zonder haar had ik hier niet gestaan", zei de Australische. "Zij is de standaard. Ik probeerde in deze race zo lang mogelijk bij haar te blijven. Ik kan niet geloven dat het gelukt is."

Meer uit Sport

Handbalster Polman kondigt afscheid van de topsport aan

BOEKAREST (ANP) - Estavana Polman heeft haar afscheid van het handbal aangekondigd. De voormalige vedette van het Nederlands vrouwenteam stopt ermee aan het einde van dit seizoen. Dat meldt de 33-jarige speelster op Instagram. Op 23 mei speelt ze haar laatste wedstrijd.

3 minuten geleden
Judoka Van Lieshout verovert EK-goud in Tbilisi

TBILISI (ANP) - Joanne van Lieshout heeft in het Georgische Tbilisi goud veroverd op het EK judo. De 23-jarige judoka versloeg de Franse Manon Deketer in de klasse tot 63 kilogram binnen een minuut met ippon en zorgde zo voor de eerste Nederlandse medaille van het toernooi.

2 uur geleden
Wielrenster Gery houdt Bredewold van zege in Brabantse Pijl

OVERIJSE (ANP) - Wielrenster Célia Gery uit Frankrijk heeft Mischa Bredewold afgetroefd in de Brabantse Pijl. De 20-jarige Franse renster van FDJ United - Suez was na 125,7 kilometer de beste in de sprint in Overijse voor Bredewold en de Italiaanse Silvia Persico.

2 uur geleden
Volleyballer Parkinson beëindigt carrière tijdens revalidatie

UTRECHT (ANP) - Volleyballer Michaël Parkinson (34) heeft zijn carrière op het hoogste niveau beëindigd tijdens zijn revalidatieperiode van een kruisbandblessure. Dat meldde de volleybalbond bij de bekendmaking van de 'longlist' voor de wedstrijden van Oranje voor de European League deze zomer.

5 uur geleden
Djokovic meldt zich met blessure af voor masterstoernooi Madrid

MADRID (ANP/RTR) - De Servische tennisser Novak Djokovic heeft zich afgemeld voor het masterstoernooi van Madrid. De nummer 4 van de wereldranglijst kampt al enige tijd met een schouderblessure.

5 uur geleden
Zuid-Korea wil in 2028 met een race terugkeren in Formule 1

INCHEON (ANP/AFP) - Zuid-Korea wil in 2028 terugkeren in de Formule 1 met een race op een stratencircuit in Incheon. De stad net buiten hoofdstad Seoul maakte donderdag het plan voor een nieuw circuit bekend dat volgens de organisatoren financieel levensvatbaar is.

6 uur geleden
Judoka Van Lieshout haalt finale op EK in Tbilisi

TBILISI (ANP) - Joanne van Lieshout is op de EK judo in het Georgische Tbilisi doorgedrongen tot de finale in de klasse tot 63 kilogram. De 23-jarige judoka versloeg in de halve eindstrijd de Poolse Angelika Szymanska.

6 uur geleden