
Eerste homerun Bogaerts meteen goed voor winst Red Sox
BOSTON (ANP) - Honkballer Xander Bogaerts heeft weer eens zijn grote waarde bewezen voor Boston Red Sox in het Amerikaanse honkbal. De prof van Aruba sloeg in de vierde inning weliswaar pas zijn eerste homerun van dit seizoen, maar hij haalde met zijn slag over de hekken wel 3 punten binnen tegen Toronto Blue Jays. De Red Sox wonnen het duel in de Major League met 4-2.
Bogaerts was in zijn vijftien voorgaande wedstrijden van de Red Sox wel belangrijk geweest in de aanval, maar een homerun was er nog niet van zijn slaghout gekomen. Hij had zijn coach Alex Cora zelfs gevraagd of hij een rustdag mocht nemen om zich mentaal op te laden. "Dat werkte perfect", zei Bogaerts op MLB.com.
Meer uit Sport
EINDHOVEN (ANP) - De hockeysters van Oranje hebben hun ongeslagen status in de Pro League behouden. De ploeg van bondscoach Paul van Ass versloeg Australië in Eindhoven met 7-2. Halverwege stond het 4-1.
16 uur geledenPARIJS (ANP) - Iga Swiatek heeft zich voor de derde keer in haar loopbaan geplaatst voor de finale van Roland Garros. De Poolse nummer 1 van de wereld was met 6-2 7-6 (7) te sterk voor de Braziliaanse Beatriz Haddad Maia, die in de tiebreak een setpunt onbenut liet.
17 uur geledenAMERSFOORT (ANP) - Zwemster Tes Schouten heeft voor de derde keer dit jaar het Nederlands record op de 200 meter schoolslag aangescherpt. De 22-jarige zwemster uit Bodegraven kwam bij de NK langebaan in Amersfoort tot een tijd van 2.21,71.
17 uur geledenLONDEN (ANP) - Nikita Mazepin kan een terugkeer op korte termijn in de Formule 1 vergeten. De Britse justitie weigert de sancties tegen de Russische coureur, die werden opgelegd vanwege de oorlog in Oekraïne, op te heffen.
19 uur geledenROSMALEN (ANP) - Venus Williams heeft haar eerste training afgewerkt op het Autotron in Rosmalen. De Amerikaanse tennisster doet volgende week voor het eerst mee aan het enige WTA-toernooi op Nederlandse bodem.
19 uur geledenOTTAWA (ANP) - De Nederlandse volleybalmannen hebben hun eerste overwinning van dit jaar in de Nations League binnen. Het team van bondscoach Roberto Piazza was overtuigend te sterk voor Cuba. In Ottawa in Canada werd het 3-0 (28-26 25-23 25-18). Nederland staat twaalfde op de wereldranglijst, Cuba dertiende.
19 uur geledenPARIJS (ANP) - De Tsjechische tennisster Karolina Muchova heeft zich voor het eerst in haar loopbaan geplaatst voor de finale van een grandslamtoernooi. De nummer 43 van de wereld verraste op Roland Garros de Belarussische Aryna Sabalenka met 7-6 (5) 6-7 (5) 7-5. Muchova overleefde in de derde set bij een 5-2-achterstand een wedstrijdpunt en won de laatste vijf games van de wedstrijd.
19 uur geleden