
Eerste groepstraining Robben bij Groningen live op tv
GRONINGEN (ANP) - De eerste groepstraining van Arjen Robben bij FC Groningen is maandag live te zien, zowel online als op tv. De hele training is vanaf 11.30 uur te zien op FOX Sports, op RTV Noord en via het YouTube-kanaal en de Facebookpagina van FC Groningen. Publiek is vanwege de coronamaatregelen niet welkom op Sportpark Corpus den Hoorn, het complex waar Groningen traint.
Robben maakte bijna drie weken geleden bekend dat hij werkt aan een rentree. De 36-jarige Groninger zwaaide vorig jaar af na tien seizoenen bij Bayern München en ging met 'voetbalpensioen'. Op verzoek van FC Groningen maakt Robben nu bij z'n jeugdliefde zijn rentree.
De aanvaller, die gedurende z'n carrière vaak te maken had met blessures, maakt nog wel een voorbehoud. Robben wil tijdens de voorbereiding ondervinden of hij fit genoeg is om nog een jaar te gaan voetballen. Zo ja, dan gaat hij met het rugnummer 10 spelen voor de ploeg van trainer Danny Buijs.
Meer uit Voetbal
MARSEILLE (ANP) - Olympique Marseille dreigt verder achterop te raken bij Paris Saint-Germain. de koploper van de Franse voetbalcompetitie. De nummer 2 van de ranglijst kwam in de thuiswedstrijd tegen Montpellier niet verder dan en gelijkspel (1-1).
10 uur geledenBENFICA (ANP) - Trainer Roger Schmidt heeft zijn contract bij Benfica verlengd. De Portugese club meldt op de website dat de Duitse coach heeft bijgetekend tot medio 2026.
10 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft verder afstand genomen van Heracles Almelo in de kampioensrace van de Keuken Kampioen Divisie. De koploper won de thuiswedstrijd tegen Jong Utrecht (2-0), met dank aan twee treffers van Lennart Thy. Heracles bleef voor eigen publiek tegen Almere City steken op een gelijkspel: 1-1.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Supporters van Feyenoord zijn op 20 april niet welkom bij de uitwedstrijd tegen AS Roma in kwartfinale van de Europa League. Dat schrijven verschillende Italiaanse media op basis van bronnen bij het ministerie van Binnenlandse Zaken van Italië. AS Roma zou geen tickets aan Nederlanders mogen verkopen.
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Steven Bergwijn lijkt klaar voor de uitwedstrijd van Ajax zondag tegen Go Ahead Eagles. Beelden op de website van de club uit Amsterdam laten zien dat de aanvaller weer voluit traint. Bergwijn meldde zich met een knieblessure af voor de interlands van het Nederlands elftal tegen Frankrijk en Gibraltar.
15 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Xavi Simons is voor de tweede keer dit seizoen uitgeroepen tot beste speler van de maand in de Eredivisie. De spelmaker van PSV heeft op basis van statistieken en stemmen van voetballiefhebbers het beste gepresteerd in maart. Hij won de titel ook al in augustus.
15 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ legt zich niet neer bij de huidige vierde plaats in de Eredivisie. "Wij kijken alleen omhoog", zei trainer Pascal Jansen in de aanloop naar het thuisduel van zaterdag met sc Heerenveen. "We willen meer. We voelen dat er meer mogelijk is. Dat moeten we op het veld laten zien."
16 uur geleden