Eerste goal in Champions League is voor Maatsen droom die uitkomt
DORTMUND (ANP) - Ian Maatsen zag dinsdag met Borussia Dortmund een droom in vervulling gaan. Mede dankzij een doelpunt van de Nederlandse verdediger won zijn team met 4-2 van Atlético Madrid, genoeg om de 2-1-nederlaag van vorige week ongedaan te maken en door te gaan naar de halve finale van de Champions League. "Het is een droom die uitkomt, mijn eerste goal in de Champions League en in eigen stadion", zei Maatsen na afloop tegen een verslaggever.
Maatsen maakte in de eerste helft de 2-0. De huurling van Chelsea kreeg de bal aan de zijkant van het strafschopgebied en schoof die in de verre hoek langs de keeper.
Volgens Maatsen had hij veel steun van het thuispubliek. "Het geeft zo'n boost. Je kon de energie van het stadion voelen op het veld. Ik ben heel trots om hier te spelen."
Borussia Dortmund speelt in de halve finale van de Champions League tegen Paris Saint-Germain.
Meer uit Voetbal
GOLD COAST (ANP/AP) - De Iraanse voetbalsters zijn ondanks de oorlog in hun thuisland in actie gekomen op de Asia Cup in Australië. Iran verloor de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Zuid-Korea, verliezend finalist van de vorige editie.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn gaat na dit seizoen weg als coach van Sparta Rotterdam. Dat staat op de website van de Eredivisieclub. De club en de coach zijn het niet eens geworden over een contractverlenging.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan in de halve finale van de KNVB-beker niet beschikken over Anass Salah-Eddine, Guus Til, Ruben van Bommel, Nick Olij en Alassane Pléa. Verdediger Armando Obispo is nog een twijfelgeval. Dat heeft coach Peter Bosz op een persconferentie bekendgemaakt in aanloop naar het duel op dinsdagavond in Nijmegen.
3 uur geledenCARDIFF (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino wil strengere regels voor voetballers die hun mond bedekken als ze praten. "Als een speler zijn mond bedekt en iets zegt, en dat heeft een racistisch gevolg, dan moet hij van het veld worden gestuurd", zei Infantino zondag tegen Sky News bij een vergadering van de IFAB, het orgaan dat de regels in het voetbal opstelt.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.
18 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.
20 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).
21 uur geleden