Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Eerste goal in Champions League is voor Maatsen droom die uitkomt

Eerste goal in Champions League is voor Maatsen droom die uitkomt

DORTMUND (ANP) - Ian Maatsen zag dinsdag met Borussia Dortmund een droom in vervulling gaan. Mede dankzij een doelpunt van de Nederlandse verdediger won zijn team met 4-2 van Atlético Madrid, genoeg om de 2-1-nederlaag van vorige week ongedaan te maken en door te gaan naar de halve finale van de Champions League. "Het is een droom die uitkomt, mijn eerste goal in de Champions League en in eigen stadion", zei Maatsen na afloop tegen een verslaggever.

Maatsen maakte in de eerste helft de 2-0. De huurling van Chelsea kreeg de bal aan de zijkant van het strafschopgebied en schoof die in de verre hoek langs de keeper.

Volgens Maatsen had hij veel steun van het thuispubliek. "Het geeft zo'n boost. Je kon de energie van het stadion voelen op het veld. Ik ben heel trots om hier te spelen."

Borussia Dortmund speelt in de halve finale van de Champions League tegen Paris Saint-Germain.

Meer uit Voetbal

AZ verspeelt in Eredivisie ook punten tegen Go Ahead Eagles

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de Eredivisie opnieuw punten laten liggen. Na achtereenvolgende nederlagen tegen PSV (1-5), sc Heerenveen (3-1) en FC Twente (1-0), wist het elftal van trainer Maarten Martens voor eigen publiek ook niet te winnen van Go Ahead Eagles: 2-2. AZ won woensdag in de tweede ronde van de KNVB-beker wel van PEC Zwolle: 1-3.

13 minuten geleden
Rots bezorgt FC Twente in slotfase punt bij FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - De wedstrijd tussen subtoppers FC Utrecht en FC Twente heeft in de Eredivisie geen winnaar opgeleverd. In de Galgenwaard speelden de nummers 7 en 8 van de ranglijst met 1-1 gelijk. Mats Rots maakte in de slotfase gelijk voor FC Twente, dat nog kansen kreeg op een winnende treffer.

2 uur geleden
Makkelie leidt in Champions League Monaco tegen Galatasaray

ZEIST (ANP) - Danny Makkelie is door de UEFA aangewezen om dinsdag de Champions League-wedstrijd tussen AS Monaco en Galatasaray te leiden. De Nederlandse scheidsrechter krijgt langs de lijn assistentie van zijn landgenoten Hessel Steegstra en Jan de Vries. Allard Lindhout is vierde official.

7 uur geleden
Feyenoord wint dankzij vier treffers Ueda ruim van PEC Zwolle

ROTTERDAM (ANP) - Spits Ayase Ueda heeft Feyenoord met vier treffers aan een overtuigende thuiszege op PEC Zwolle geholpen: 6-1. De ploeg van trainer Robin van Persie, die vorige week tegen Telstar de eerste overwinning boekte na vier nederlagen, stond halverwege het competitieduel al met 4-0 voor na onder meer een hattrick van Ueda.

17 uur geleden
Messi pakt met Inter Miami eerste Amerikaanse landstitel

FORT LAUDERDALE (ANP) - Lionel Messi heeft met Inter Miami zijn eerste Amerikaanse landstitel gepakt. In de finale van de MLS klopte de ploeg van trainer Javier Mascherano voor eigen fans Vancouver Whitecaps met 3-1. Messi speelde bij alle drie de treffers een belangrijke rol.

17 uur geleden
Torres helpt FC Barcelona met hattrick aan zege op Betis: 3-5

BARCELONA (ANP) - Ferran Torres heeft FC Barcelona met een hattrick geholpen aan een 5-3-zege in de uitwedstrijd tegen Real Betis. Frenkie de Jong keerde na twee duels afwezigheid terug in de selectie van Barcelona en viel in de 63e minuut in.

19 uur geleden
Ajax wint dankzij eigen treffers Fortuna voor tweede keer op rij

SITTARD (ANP) - Ajax heeft in het uitduel met Fortuna Sittard de tweede overwinning op rij geboekt. Na de 2-0-zege van dinsdag op FC Groningen, die volgde op vijf wedstrijden zonder overwinning, werd de ploeg van interim-trainer Fred Grim in Limburg geholpen door twee eigen doelpunten van Fortuna. Owen Wijndal bepaalde met zijn eerste treffer voor Ajax de eindstand op 1-3.

19 uur geleden