Eerste goal Giakoumakis voor zijn nieuwe club Celtic
GLASGOW (ANP) - De Griekse spits Georgios Giakoumakis heeft zijn eerste goal voor Celtic gemaakt. De topscorer van de Eredivisie in het vorige seizoen verzorgde in de eerste helft de openingstreffer voor zijn Schotse club in het duel met St. Johnstone. Dankzij een benutte strafschop van Josip Juranovic in de tweede helft, won de club uit Glasgow met 2-0.
De 26-jarige Giakoumakis kwam vorig seizoen tot 26 doelpunten voor VVV-Venlo. Ondanks de bijdrage van de Griek wist de Limburgse club degradatie niet te voorkomen. Hij maakte eind augustus de overstap naar Celtic, maar kwam dit seizoen nog amper in actie. Hij speelde pas zijn tweede competitiewedstrijd en stond voor de eerste keer in de basis. In de 34e minuut schoot hij van dichtbij raak. De spits werd na ruim een uur gewisseld.
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
1 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.
2 uur geledenLENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.
2 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.
2 uur geledenALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.
3 uur geledenUTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.
11 uur geledenPAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
1 dag geleden