Eerste goal Giakoumakis voor zijn nieuwe club Celtic
GLASGOW (ANP) - De Griekse spits Georgios Giakoumakis heeft zijn eerste goal voor Celtic gemaakt. De topscorer van de Eredivisie in het vorige seizoen verzorgde in de eerste helft de openingstreffer voor zijn Schotse club in het duel met St. Johnstone. Dankzij een benutte strafschop van Josip Juranovic in de tweede helft, won de club uit Glasgow met 2-0.
De 26-jarige Giakoumakis kwam vorig seizoen tot 26 doelpunten voor VVV-Venlo. Ondanks de bijdrage van de Griek wist de Limburgse club degradatie niet te voorkomen. Hij maakte eind augustus de overstap naar Celtic, maar kwam dit seizoen nog amper in actie. Hij speelde pas zijn tweede competitiewedstrijd en stond voor de eerste keer in de basis. In de 34e minuut schoot hij van dichtbij raak. De spits werd na ruim een uur gewisseld.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - De aanklager betaald voetbal van de KNVB heeft besloten geen straf op te leggen aan Dean James in de veelbesproken paspoortkwestie. De aanklager deed onderzoek naar de speelgerechtigheid van de speler van Go Ahead Eagles na een klacht van NAC Breda.
31 minuten geledenMADRID (ANP) - Bayern München heeft in de uitwedstrijd tegen Real Madrid een goede uitgangspositie verworven voor een plek in de halve finale van de Champions League. De kampioen van Duitsland zegevierde met 2-1 in stadion Bernabéu door doelpunten van Luis Díaz en Harry Kane. Vervolgens maakte Kylian Mbappé het duel weer spannend. Volgende week woensdag is de return van de kwartfinale in de hoofdstad van Beieren.
13 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Mircea Lucescu is op 80-jarige leeftijd overleden. Dat meldt de Roemeense voetbalbond. Hij werd anderhalve week geleden als bondscoach met Roemenië uitgeschakeld door Turkije in de play-offs voor het WK van komend seizoen in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
15 uur geledenPARIJS (ANP) - Trainer Arne Slot hoopt dat Liverpool in staat is om de hele wedstrijd goed te spelen tegen Paris Saint-Germain. "Want alleen dan hebben we een kans", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van woensdag in de kwartfinale van de Champions League.
15 uur geledenZURICH (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA is een tuchtprocedure gestart tegen de Spaanse voetbalbond vanwege racistische liederen die tijdens de vriendschappelijke oefeninterland tussen Spanje en Egypte vorige week te horen waren. Fans van de thuisploeg zongen in het stadion van Espanyol in Barcelona islamofobe spreekkoren. Ze schreeuwden onder meer: "wie niet springt, is moslim".
16 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Onder luid gejuich en applaus zijn de spelers en staf van PSV onthaald in het Philips Stadion in Eindhoven. De spelers, staf en trainer Peter Bosz kwamen op het podium, waar ze de kampioensschaal hebben ontvangen. Daarna maakte de selectie een ereronde door het stadion.
20 uur geledenNAPELS (ANP/DPA) - Antonio Conte keert graag terug als bondscoach van Italië. Dat zei de 56-jarige trainer van Napoli op een persconferentie.
22 uur geleden