Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Eerste doelpunt Dessers in Nigeriaans elftal

Eerste doelpunt Dessers in Nigeriaans elftal

DALLAS (ANP) - Cyriel Dessers heeft zijn eerste doelpunt voor de nationale ploeg van Nigeria gemaakt. De spits van Feyenoord tekende in de oefeninterland in het Amerikaanse Dallas tegen Mexico kort na rust voor de gelijkmaker. Via een eigen doelpunt van verdediger William Troost-Ekong, geboren in Haarlem, ging Nigeria alsnog onderuit: 2-1. Bij Mexico vielen Edson Álvarez (Ajax) en Érick Gutiérrez (PSV) tijdens de tweede helft in.

Dessers verloor woensdag met Feyenoord in de Albanese hoofdstad Tirana de finale van de Conference League tegen AS Roma (1-0). De huurling van Racing Genk werd met tien doelpunten wel topscorer van het nieuwe Europese bekertoernooi. Feyenoord hoopt de geboren Belg te kunnen overnemen van Genk, dat 4 miljoen euro voor de 27-jarige spits wil hebben.

Dessers moest na de verloren finale in Tirana meteen door naar de Verenigde Staten, om aan te sluiten bij het Nigeriaanse elftal. De 'Super Eagles' van de nieuwe bondscoach José Peseiro spelen donderdag op Amerikaanse bodem ook een oefeninterland tegen Ecuador, één van de tegenstanders van Oranje op het WK eind dit jaar in Qatar.

Meer uit Voetbal

Ajax rekent voorlopig niet op geblesseerde Regeer

AMSTERDAM (ANP) - Youri Regeer komt voorlopig niet in actie voor Ajax. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen in het gewonnen thuisduel met Sparta Rotterdam (4-0).

10 uur geleden
Manchester City ziet Arsenal verder uitlopen met gelijkspel

LONDEN (ANP) - Manchester City is er in de Premier League niet in geslaagd de uitwedstrijd tegen het laaggeklasseerde West Ham United te winnen. In Londen werd het 1-1. Koploper Arsenal won eerder op zaterdag van Everton met 2-0 en heeft 9 punten meer dan Manchester City, dat wel een wedstrijd minder speelde.

11 uur geleden
Valverde opnieuw trefzeker voor winnend Real Madrid

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft drie dagen na de zege op Manchester City in de Champions League (3-0) ook in de Spaanse voetbalcompetitie gewonnen. De thuiswedstrijd tegen Elche eindigde in 4-1.

11 uur geleden
Ajax toont strijd en passie met nieuwe coach en verslaat Sparta

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García is met een ruime zege op Sparta Rotterdam (4-0) aan zijn nieuwe functie bij Ajax begonnen. Met de Spaanse opvolger van Fred Grim op de bank speelde de thuisploeg met veel meer passie dan in de meeste duels na de winterstop. Zo won Ajax wat vertrouwen in de aanloop naar de komende wedstrijden tegen Feyenoord en FC Twente.

11 uur geleden
Sc Heerenveen zet met zege op Telstar opmars in Eredivisie voort

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen zet de opmars in de Eredivisie voort. De ploeg van trainer Robin Veldman won in het Abe Lenstra Stadion met 3-0 van Telstar door treffers van Lasse Nordas, Maxence Rivera en Jacob Trenskow.

12 uur geleden
Arsenal verslaat Everton in slotfase, Timber valt uit

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een moeizame zege geboekt op Everton. In het Emirates Stadium in Londen werd het 2-0 dankzij twee doelpunten in de slotfase.

13 uur geleden
NEC bezorgt aanstaand kampioen PSV derde nederlaag

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer deze maand van NEC verloren. Na de nederlaag van 3-2 in Nijmegen in de halve finale van de KNVB-beker, ging het voor de koploper ook mis in de competitie. NEC won in het Philips Stadion in Eindhoven opnieuw met 3-2.

13 uur geleden