Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Eerste doelpunt Dessers in Nigeriaans elftal

Eerste doelpunt Dessers in Nigeriaans elftal

DALLAS (ANP) - Cyriel Dessers heeft zijn eerste doelpunt voor de nationale ploeg van Nigeria gemaakt. De spits van Feyenoord tekende in de oefeninterland in het Amerikaanse Dallas tegen Mexico kort na rust voor de gelijkmaker. Via een eigen doelpunt van verdediger William Troost-Ekong, geboren in Haarlem, ging Nigeria alsnog onderuit: 2-1. Bij Mexico vielen Edson Álvarez (Ajax) en Érick Gutiérrez (PSV) tijdens de tweede helft in.

Dessers verloor woensdag met Feyenoord in de Albanese hoofdstad Tirana de finale van de Conference League tegen AS Roma (1-0). De huurling van Racing Genk werd met tien doelpunten wel topscorer van het nieuwe Europese bekertoernooi. Feyenoord hoopt de geboren Belg te kunnen overnemen van Genk, dat 4 miljoen euro voor de 27-jarige spits wil hebben.

Dessers moest na de verloren finale in Tirana meteen door naar de Verenigde Staten, om aan te sluiten bij het Nigeriaanse elftal. De 'Super Eagles' van de nieuwe bondscoach José Peseiro spelen donderdag op Amerikaanse bodem ook een oefeninterland tegen Ecuador, één van de tegenstanders van Oranje op het WK eind dit jaar in Qatar.

Meer uit Voetbal

DR Congo na 52 jaar weer naar WK voetbal na zege op Jamaica

GUADALAJARA (ANP) - De Democratische Republiek Congo heeft zich voor de tweede keer in de geschiedenis geplaatst voor het WK voetbal. Het nationale elftal van het land won in het Mexicaanse Guadalajara de finale van de intercontinentale play-offs na verlenging met 1-0 van Jamaica.

2 uur geleden
Turkije na 24 jaar weer naar WK voetbal na zege op Kosovo

PRISHTINA (ANP) - Turkije heeft zich voor het eerst sinds 2002 weer geplaatst voor het WK voetbal. In de finale van de play-offs waren de Turken met 1-0 te sterk voor thuisploeg Kosovo.

6 uur geleden
Oranje speelt na vroege rode kaart Dumfries gelijk tegen Ecuador

EINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal is er in een oefenwedstrijd niet in geslaagd te winnen van Ecuador. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal in het Philips Stadion met 1-1 gelijkspelen. Nederland speelde een groot deel van de wedstrijd met een man minder na een rode kaart voor Denzel Dumfries.

6 uur geleden
Zweden speelt tegen Oranje op WK voetbal na play-offzege op Polen

SOLNA (ANP) - Het Nederlands elftal speelt komende zomer zijn tweede wedstrijd op het WK voetbal tegen Zweden. De ploeg van bondscoach Graham Potter verzekerde zich in Solna van een ticket voor de eindronde door met 3-2 te winnen van Polen in de finale van de play-offs.

6 uur geleden
Oranje tegen Ecuador al snel verder met tien man na rood Dumfries

EINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal moet een groot deel van de oefenwedstrijd tegen Ecuador met een man minder spelen. Rechtervleugelverdediger Denzel Dumfries kreeg in de twaalfde minuut een rode kaart toen hij de doorgebroken Gonzalo Plata naar beneden trok.

8 uur geleden
Oranje begint met zeven andere spelers tegen Ecuador

EINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal begint met zeven andere spelers aan de oefeninterland tegen Ecuador. Mark Flekken, Stefan de Vrij, Nathan Aké, Jerdy Schouten, Quinten Timber, Xavi Simons en Brian Brobbey verschijnen aan de aftrap in het Philips Stadion.

9 uur geleden
Voetbalsters missen Janssen, Groenen, Van de Donk en Roord

ZEIST (ANP) - De voetbalsters van Oranje moeten het volgende maand in het belangrijke tweeluik in de WK-kwalificatie tegen Frankrijk doen zonder aanvoerster Dominique Janssen en middenveldsters Jackie Groenen, Daniëlle van de Donk en Jill Roord. Het ervaren viertal ontbreekt door blessures, meldt de KNVB. Renee van Asten (Ajax) en Liz Rijsbergen (PSV) debuteren in de selectie van bondscoach Arjan Veurink.

11 uur geleden