Eerste competitietreffer Reijnders helpt AC Milan niet aan zege
LECCE (ANP) - Tijjani Reijnders heeft weinig plezier beleefd aan zijn eerste treffer voor AC Milan. De middenvelder, afgelopen zomer overgekomen van AZ, zag zijn ploeg een voorsprong van 0-2 verspelen in het uitduel met Lecce (2-2).
Reijnders maakte het tweede doelpunt van de bezoekers. Hij schoot vlak na die treffer ook nog op de paal. Olivier Giroud opende de score voor AC Milan, dat op weg leek naar een eenvoudige zege. Maar Nicola Sansone zette de thuisploeg in de 66e minuut op 1-2 en Lameck Banda maakte 4 minuten later gelijk (2-2).
AC Milan ontsnapte in de slotfase aan een achterstand toen Sansone op de paal kopte. Roberto Piccoli leek in blessuretijd wel de winnende treffer voor Lecce te maken. Maar de videoscheidsrechter zag dat de aanvaller een overtreding had gemaakt.
AC Milan beëindigde het duel met tien man. Giroud kreeg in blessuretijd twee gele kaarten voor aanmerkingen op de scheidsrechter. AC Milan staat derde op de ranglijst van de Serie A. Koploper Internazionale heeft 5 punten meer en speelt zondag nog tegen Frosinone.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.
4 uur geledenUTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.
9 uur geledenVALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
1 dag geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.
1 dag geledenREGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.
1 dag geleden