Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Eerste competitietreffer Reijnders helpt AC Milan niet aan zege

Eerste competitietreffer Reijnders helpt AC Milan niet aan zege

LECCE (ANP) - Tijjani Reijnders heeft weinig plezier beleefd aan zijn eerste treffer voor AC Milan. De middenvelder, afgelopen zomer overgekomen van AZ, zag zijn ploeg een voorsprong van 0-2 verspelen in het uitduel met Lecce (2-2).

Reijnders maakte het tweede doelpunt van de bezoekers. Hij schoot vlak na die treffer ook nog op de paal. Olivier Giroud opende de score voor AC Milan, dat op weg leek naar een eenvoudige zege. Maar Nicola Sansone zette de thuisploeg in de 66e minuut op 1-2 en Lameck Banda maakte 4 minuten later gelijk (2-2).

AC Milan ontsnapte in de slotfase aan een achterstand toen Sansone op de paal kopte. Roberto Piccoli leek in blessuretijd wel de winnende treffer voor Lecce te maken. Maar de videoscheidsrechter zag dat de aanvaller een overtreding had gemaakt.

AC Milan beëindigde het duel met tien man. Giroud kreeg in blessuretijd twee gele kaarten voor aanmerkingen op de scheidsrechter. AC Milan staat derde op de ranglijst van de Serie A. Koploper Internazionale heeft 5 punten meer en speelt zondag nog tegen Frosinone.

Meer uit Voetbal

Liverpool-coach Slot gefrustreerd over gebrek aan kansen

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na afloop van het doelpuntloze gelijkspel tegen Leeds United gefrustreerd over het gebrek aan kansen voor zijn ploeg. Volgens de coach was het vele balbezit weinig waard als er zo weinig "speciale momenten" uit volgden.

5 uur geleden
Liverpool kan thuis niet winnen van Leeds United

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool is er na drie zeges in de Premier League niet in geslaagd te winnen van Leeds United. De ploeg van coach Arne Slot bleef op Anfield steken op een doelpuntloos gelijkspel: 0-0.

6 uur geleden
Trainer Maresca per direct weg bij Chelsea

LONDEN (ANP) - Coach Enzo Maresca vertrekt per direct bij Chelsea. Dat meldt de club op nieuwjaarsdag op zijn website. De leiding van de club uit de Premier League is het vertrouwen kwijt in de Italiaan na de aanhoudende reeks van slechte resultaten. Chelsea won slechts één keer in de laatste zeven competitiewedstrijden. De club uit Londen staat vijfde met 15 punten achterstand op koploper Arsenal.

13 uur geleden
Neymar verlengt alsnog contract bij FC Santos met een jaar

SANTOS (ANP/AFP) - De Braziliaanse voetbalvedette Neymar heeft zijn contract bij FC Santos op het laatste moment verlengd met een jaar tot eind 2026. Dat meldden Braziliaanse media en het Franse persbureau AFP. Het contract van de 33-jarige aanvaller liep af op 31 december.

16 uur geleden
Hoofdrol Feyenoorder Hadj Moussa in laatste groepsduel Algerije

RABAT (ANP) - Feyenoorder Anis Hadj Moussa heeft woensdag een belangrijk aandeel gehad in de laatste groepswedstrijd van Algerije op de Afrika Cup. De rechtsbuiten gaf in het met 3-1 gewonnen duel met Equatoriaal-Guinea de assist bij twee doelpunten.

1 dag geleden
Linksback Hartman op Instagram: ik ga niet naar Ajax

BURNLEY (ANP) - Quilindschy Hartman vertrekt de komende transferperiode niet naar Ajax. Dat meldt de 24-jarige linkervleugelverdediger op Instagram.

1 dag geleden
Hartoperatie voormalig Braziliaans international Roberto Carlos

RIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Oud-profvoetballer Roberto Carlos heeft een hartoperatie ondergaan in zijn geboorteland Brazilië. Dat meldt onder meer de Spaanse sportkrant AS.

1 dag geleden