Eerste basisplaats voor Rodríguez bij PSV
EINDHOVEN (ANP) - Ricardo Rodríguez heeft zaterdag voor het eerst een basisplaats bij PSV. De Zwitserse linkerverdediger, die onlangs op huurbasis van AC Milan werd overgenomen, maakte vorige week bij Ajax (1-0 verlies) in de tweede helft als invaller zijn debuut. Tegen Willem II kiest trainer Ernest Faber direct voor Rodríguez. Dat gaat ten koste van de Fransman Olivier Boscagli.
Naast Boscagli is ook Bruma zijn basisplaats kwijt. Ryan Thomas, tegen Ajax nog reserve, start op het middenveld. Mohamed Ihattaren schuift door naar de plek van Bruma in de voorste linie.
PSV wist dit jaar nog geen wedstrijd te winnen en is in de eredivisie afgezakt naar de vijfde plaats. Willem II staat op de vierde plek en heeft vier punten meer dan PSV.
Opstelling PSV: Unnerstall; Dumfries, Schwaab, Viergever en Rodríguez; Rosario, Thomas en Hendrix; Ihattaren, Lammers en Gakpo.
Meer uit Voetbal
RABAT (ANP) - Het Marokkaanse voetbalelftal moet drie maanden voor het WK voetbal op zoek naar een nieuwe bondscoach. Walid Regragui heeft via sociale media zijn vertrek als bondscoach aangekondigd met een afscheidsvideo.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft in eigen huis met 3-1 verloren van Crystal Palace in de Premier League. De Londense club kwam al voor de rust met tien man te staan na een rode kaart van Micky van de Ven. Met tien man incasseerden de Spurs drie treffers.
3 uur geledenGIZEH (ANP/Belga) - De Afrika Cup voor voetbalsters wordt uitgesteld van maart naar juli. De Afrikaanse voetbalbond (CAF) heeft het toernooi amper twaalf dagen voor de oorspronkelijke startdatum uitgesteld "door onvoorziene omstandigheden". De Afrika Cup stond gepland van 17 maart tot en met 3 april in Marokko, maar vindt nu plaats van 25 juli tot en met 16 augustus.
7 uur geledenSAN SEBASTIÁN (ANP) - Real Sociedad heeft zich ten koste van Athletic Club geplaatst voor de finale van de Copa del Rey. De nummer 8 van Spanje won in het eigen stadion de returnwedstrijd met 1-0 van de club uit Bilbao. De ploeg uit San Sebastián had vorige maand het uitduel eveneens met 1-0 gewonnen. Mikel Oyarzabal maakte woensdag vlak voor tijd het enige doelpunt uit een strafschop.
1 dag geledenALKMAAR (ANP) - Telstar-trainer Anthony Correia noemde de verloren halve finale van de KNVB-beker tegen AZ "zuur". De ploeg uit Velsen-Zuid ging dankzij onder meer twee eigen doelpunten met 2-1 onderuit in Alkmaar.
1 dag geledenALKMAAR (ANP) - Trainer Leeroy Echteld van AZ is blij dat zijn club voor het tweede jaar op rij de finale van de KNVB-beker heeft bereikt. Vorig jaar verloren de Alkmaarders na strafschoppen van Go Ahead Eagles. "Dit is weer een kans om iets te winnen. Mooi voor de club, de boys en de toeschouwers", zei de coach na de 2-1-zege op Telstar in de halve finale.
1 dag geledenBRIGHTON (ANP) - Koploper Arsenal heeft de voorsprong op Manchester City vergroot. De ploeg van Jurriën Timber won de uitwedstrijd bij Brighton & Hove Albion met 1-0. Nummer 2 Manchester City verspeelde thuis punten tegen Nottingham Forest: 2-2.
1 dag geleden