Eerste basisplaats voor Rodríguez bij PSV
EINDHOVEN (ANP) - Ricardo Rodríguez heeft zaterdag voor het eerst een basisplaats bij PSV. De Zwitserse linkerverdediger, die onlangs op huurbasis van AC Milan werd overgenomen, maakte vorige week bij Ajax (1-0 verlies) in de tweede helft als invaller zijn debuut. Tegen Willem II kiest trainer Ernest Faber direct voor Rodríguez. Dat gaat ten koste van de Fransman Olivier Boscagli.
Naast Boscagli is ook Bruma zijn basisplaats kwijt. Ryan Thomas, tegen Ajax nog reserve, start op het middenveld. Mohamed Ihattaren schuift door naar de plek van Bruma in de voorste linie.
PSV wist dit jaar nog geen wedstrijd te winnen en is in de eredivisie afgezakt naar de vijfde plaats. Willem II staat op de vierde plek en heeft vier punten meer dan PSV.
Opstelling PSV: Unnerstall; Dumfries, Schwaab, Viergever en Rodríguez; Rosario, Thomas en Hendrix; Ihattaren, Lammers en Gakpo.
Meer uit Voetbal
TURIJN (ANP) - Juventus is slecht aan de tweede helft van het seizoen begonnen. De ploeg uit Turijn bleef in het thuisduel met Lecce steken op een gelijkspel (1-1).
45 minuten geledenTANGER (ANP) - Pape Gueye heeft Senegal naar de kwartfinale van de Afrika Cup in Marokko geholpen. De middenvelder van Villarreal had met twee doelpunten een groot aandeel in de zege op Soedan (3-1).
1 uur geledenWOLVERHAMPTON (ANP) - Wolverhampton Wanderers is het nieuwe jaar begonnen met de eerste competitiezege van het seizoen. De hekkensluiter van de Premier League rekende voor eigen publiek af met West Ham United (3-0).
2 uur geledenSOFIA (ANP/RTR) - Dimitar Penev is op 80-jarige leeftijd overleden. De voormalige bondscoach van Bulgarije leidde zijn landenploeg in 1994 naar de halve finales van het WK.
2 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft in de Premier League met 3-1 gewonnen van Nottingham Forest. De ploeg van trainer Unai Emery nam door de zege de tweede plaats op de ranglijst weer over van Manchester City.
4 uur geledenRABAT (ANP/RTR) - Bondscoach Walid Regragui van Marokko probeert de hooggespannen verwachtingen op de Afrika Cup te temperen. De voetbalgekke Marokkanen eisen niets minder dan de titel, dus waarschuwt Regragui zijn spelers om zich niet gek te laten maken. "We moeten bescheiden zijn. Voor ons als spelers en staf is dat van groot belang. Iedereen roept dat het een afgang is als Marokko de cup niet wint, maar ik wil er graag aan herinneren dat we de Afrika Cup in de afgelopen vijftig jaar niet hebben gewonnen", zei de bondscoach in aanloop naar de achtste finale op zondag tegen Tanzania.
6 uur geledenUTRECHT (ANP) - Ron Jans stopt na dit seizoen als trainer. De 67-jarige coach van FC Utrecht gaat met pensioen. "Ik ga van elke dag genieten."
8 uur geleden