Eerste basisplaats in Champions League voor PSV-middenvelder Til
EINDHOVEN (ANP) - Guus Til begint voor het eerst dit seizoen in het basiselftal van PSV tijdens een Champions League-wedstrijd. De aanvallende middenvelder krijgt in het thuisduel met RC Lens de voorkeur boven Malik Tillman.
Til is de laatste tijd in de Eredivisie wel basisspeler bij PSV. In die duels deed hij het zo goed dat trainer Peter Bosz hem daarvoor nu beloont. In de eerste groepswedstrijd in de Champions League tegen Arsenal (4-0 verlies) was Ismael Saibari de aanvallende middenvelder bij PSV en in de ontmoetingen met Sevilla (2-2) en RC Lens (1-1) stond Tillman op die plek.
Het basiselftal van PSV kent verder geen verrassingen. Buitenspeler Noa Lang en verdediger Armel Bella-Kotchap kunnen door blessures nog niet meedoen bij de Eindhovenaren.
PSV moet van Lens winnen om kansrijk te blijven voor het bereiken van de achtste finales.
Opstelling PSV: Benítez; Teze, Ramalho, Boscagli en Dest; Schouten, Til en Veerman; Bakayoko, De Jong en Lozano.
Meer uit Voetbal
TORONTO (ANP) - Kroatië is nog volop in de strijd om een plaats bij de laatste 32 op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Het elftal van bondscoach Zlatko Dalić versloeg in de nacht van dinsdag op woensdag Panama met 1-0 door een doelpunt van Ante Budimir.
8 minuten geledenFOXBOROUGH (ANP) - Thomas Tuchel, bondscoach van de Engelse voetballers, maakte tegenstander Ghana dinsdag (plaatselijke tijd) na het doelpuntloze gelijkspel op het wereldkampioenschap complimenten. "Ik heb enorm veel respect voor Ghana. Ze verdedigden met veel vastberadenheid en discipline en leverden een van de meest fysieke verdedigende prestaties die ik ooit van een team heb gezien", zei de Duitser tegen verslaggevers in Foxborough.
9 minuten geledenBOSTON (ANP) - De Franse voetballers hebben hun medeleven betuigd aan Didier Deschamps. De bondscoach verlaat de nationale ploeg op het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada tijdelijk om de uitvaart van zijn moeder bij te wonen.
2 uur geledenNEW YORK (ANP) - Gianni Infantino heeft de drinkpauzes bij het wereldkampioenschap voetbal verdedigd. "De belangrijkste reden is de hitte, maar we moeten ook begrijpen dat in een toernooi als het WK - dat 39 dagen duurt en waarbij teams in die periode mogelijk acht wedstrijden spelen - een rustmoment enorm belangrijk is", zei de FIFA-voorzitter dinsdag (plaatselijke tijd) in gesprek met journalisten in New York.
2 uur geledenNEW YORK (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino is erg tevreden over het verloop van het wereldkampioenschap voetbal tot dusverre. "Het is ongelooflijk. Dit is groter dan alles wat de wereld ooit heeft gezien. Niet alleen op voetbalgebied, maar welk evenement dan ook. Het is het meest succesvolle evenement in de geschiedenis", sprak de Zwitser dinsdag (plaatselijke tijd) tegen journalisten in New York.
2 uur geledenATLANTA (ANP) - De Marokkaanse bondscoach is naar eigen zeggen nog niet bezig met een eventuele ontmoeting met het Nederlands elftal in de tweede ronde van het wereldkampioenschap voetbal. "Mijn voorkeur gaat uit naar winst op Haïti en eindigen boven Brazilië in de groep", zei Mohamed Ouahbi op een persconferentie in Atlanta. "Er wordt gesproken over een mogelijke volgende tegenstander als Nederland, of Japan, of zelfs Frankrijk of Argentinië, maar daar houden we op dit moment geen rekening mee."
2 uur geledenFOXBOROUGH (ANP) - Engeland en Ghana zijn na een onderling gelijkspel zo goed als zeker van een plek bij de laatste 32 op het WK voetbal. In het Boston Stadium werd het dinsdagavond 0-0. Daardoor komen beide landen na een eerdere overwinning op 4 punten, normaal gesproken genoeg voor een plek in de volgende ronde.
2 uur geleden