Eerste basisplaats Goudmijn bij AZ in Eredivisie
WAALWIJK (ANP) - Kenzo Goudmijn heeft in de uitwedstrijd tegen RKC Waalwijk voor het eerst een basisplaats bij AZ. Trainer Pascal Jansen laat de 21-jarige middenvelder starten op de positie van de afwezige aanvoerder Jordy Clasie. Goudmijn debuteerde vier jaar geleden als invaller al in de Eredivisie voor AZ en speelde de afgelopen jaren op huurbasis voor Sparta en Excelsior.
Clasie speelde donderdag nog 90 minuten tegen Santa Coloma, in de voorronde van de Conference League. AZ won voor eigen publiek met 2-0 en plaatste zich zo voor de play-offs, waarin de Noorse club SK Brann de tegenstander is. AZ speelt donderdag thuis, de return in Noorwegen is een week later.
De 19-jarige aanvaller Ruben van Bommel heeft tegen RKC opnieuw een basisplaats. De zoon van trainer Mark van Bommel luisterde vorige week tegen Go Ahead Eagles (5-1) zijn basisdebuut in de Eredivisie op met een doelpunt en een assist en scoorde donderdag ook tegen Santa Coloma.
Meer uit Voetbal
NYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.
6 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
21 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
23 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
1 dag geledenMILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.
1 dag geleden