Eerste basisplaats El Ghazi bij PSV
EINDHOVEN (ANP) - Anwar El Ghazi begint in de competitiewedstrijd tegen RKC Waalwijk voor het eerst in de basis bij PSV. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, staat na twee invalbeurten aan de aftrap. El Ghazi heeft voorin gezelschap van aanvoerder Cody Gakpo en Ismael Saibari.
Ki-Jana Hoever start rechts achterin, Phillipp Mwene verhuist naar de linkerflank. Trainer Ruud van Nistelrooij heeft de Duitse linksback Philipp Max op de bank gezet. Op het middenveld neemt Érick Gutiérrez de plek over van de zieke Ibrahim Sangaré. De Mexicaan heeft Joey Veerman en Xavi Simons naast zich.
PSV verloor vorige week met 2-1 bij FC Twente en kwam bij de start van de Europa League voor eigen publiek niet verder dan 1-1 tegen Bodø/Glimt. De thuiswedstrijd tegen RKC begint om 14.30 uur.
Meer uit Voetbal
ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle kan de laatste maanden van het voetbalseizoen niet meer beschikken over Shola Shoretire. De 22-jarige Engelse aanvaller, die wordt gehuurd van PAOK Saloniki, heeft dinsdag tijdens een training een knieblessure opgelopen. Dat meldt PEC Zwolle donderdag.
33 minuten geledenBREDA (ANP) - Boy Kemper neemt aan het einde van het seizoen afscheid van NAC Breda. De aanvoerder wil zijn aflopende contract niet verlengen en staat open voor een buitenlands avontuur.
34 minuten geledenDAKAR (ANP/AFP) - De Senegalese voetbalbond gaat definitief naar sporttribunaal CAS nadat de Afrikaanse voetbalbond het land de winst van de Afrika Cup heeft ontnomen. Dat heeft voorzitter Abdoulaye Fall donderdag op een persconferentie gezegd.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP/DPA) - Galatasaray-aanvaller Noa Lang heeft woensdagavond in het verloren Champions League-duel bij Liverpool (4-0) een diepe snijwond in een duim opgelopen. De 26-jarige international van Oranje ondergaat donderdagochtend in Liverpool een operatie, meldt de Turkse club.
6 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.
18 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.
18 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.
20 uur geleden