Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Eerste basisplaats Beukema bij AZ

Eerste basisplaats Beukema bij AZ

ARNHEM (ANP) - Sam Beukema start in de uitwedstrijd tegen Vitesse voor het eerst in de basis bij AZ. De 23-jarige verdediger, overgekomen van Go Ahead Eagles, mag na vier invalbeurten in de basis beginnen van trainer Pascal Jansen.

In vergelijking met de Europese wedstrijd van donderdag in Tsjechië tegen FK Jablonec (1-1) is Beukema de enige nieuweling in de Alkmaarse ploeg. Hij vervangt de geblesseerde Hakon Evjen.

Vitesse kwam donderdag ook in actie in de Conference League. De ploeg van trainer Thomas Letsch knokte zich in Frankrijk tegen Stade Rennes terug van een achterstand van 3-1 en pakte een punt (3-3). Doelman Markus Schubert en aanvoerder Danilho Doekhi keren na schorsingen terug in de ploeg. Ook Eli Dasa heeft weer een basisplaats. De Israëlische rechtsback kwam in Frankrijk te laat voor de wedstrijdbespreking en moest daarom op de bank beginnen. Thomas Buitink, die als invaller tegen Stade Rennes scoorde, staat om 20.00 uur ook aan de aftrap.

Meer uit Voetbal

Oranje tegen Ecuador al snel verder met tien man na rood Dumfries

EINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal moet een groot deel van de oefenwedstrijd tegen Ecuador met een man minder spelen. Rechtervleugelverdediger Denzel Dumfries kreeg in de twaalfde minuut een rode kaart toen hij de doorgebroken Gonzalo Plata naar beneden trok.

35 minuten geleden
Oranje begint met zeven andere spelers tegen Ecuador

EINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal begint met zeven andere spelers aan de oefeninterland tegen Ecuador. Mark Flekken, Stefan de Vrij, Nathan Aké, Jerdy Schouten, Quinten Timber, Xavi Simons en Brian Brobbey verschijnen aan de aftrap in het Philips Stadion.

1 uur geleden
Voetbalsters missen Janssen, Groenen, Van de Donk en Roord

ZEIST (ANP) - De voetbalsters van Oranje moeten het volgende maand in het belangrijke tweeluik in de WK-kwalificatie tegen Frankrijk doen zonder aanvoerster Dominique Janssen en middenveldsters Jackie Groenen, Daniëlle van de Donk en Jill Roord. Het ervaren viertal ontbreekt door blessures, meldt de KNVB. Renee van Asten (Ajax) en Liz Rijsbergen (PSV) debuteren in de selectie van bondscoach Arjan Veurink.

3 uur geleden
Feyenoord zegt contract met verdediger Trauner formeel op

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft verdediger Gernot Trauner formeel laten weten dat zijn contract niet zal worden verlengd. De 34-jarige Oostenrijker heeft nog een overeenkomst in De Kuip tot deze zomer.

3 uur geleden
FIFA-voorzitter Infantino verzekert deelname Iran aan WK voetbal

ANTALYA (ANP/AFP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino claimt dat Iran definitief meedoet aan het WK voetbal van komende zomer. "Iran zal deelnemen. Daarvoor zijn we hier", zei de Zwitser in de rust van de oefenwedstrijd tussen het land en Costa Rica in Turkije, waarbij hij aanwezig is. "We zijn hier blij mee, want het is een heel, heel sterk team."

5 uur geleden
Fortuna Sittard legt Ihattaren seizoen langer vast

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft Mohamed Ihattaren voor een jaar langer vastgelegd. De 24-jarige middenvelder had een aflopend contract, dat de club met een eenzijdige optie met een seizoen kon verlengen. Dat is gebeurd, meldt de nummer 11 van de Eredivisie.

8 uur geleden
Voetballers Curaçao verliezen oefenduel van Australië met 5-1

MELBOURNE (ANP) - De voetballers van Curaçao hebben in de oefenwedstrijd tegen Australië een zware nederlaag geleden: 5-1. De ploeg van bondscoach Fred Rutten kwam vlak na rust in Melbourne op gelijke hoogte via voormalig Ajacied Arjany Martha, maar incasseerde in de laatste 25 minuten nog vier doelpunten. Feyenoorder Jordan Bos maakte de 3-1 voor Australië, na vrijdag al het enige doelpunt te hebben verzorgd tegen Kameroen (1-0).

8 uur geleden