Eerbetoon in NBA aan overleden Bryant
SAN ANTONIO (ANP) - Even leek het erop dat alle wedstrijden in de NBA zondag zouden worden afgelast vanwege het overlijden van Kobe Bryant, maar de organisatie besloot toch te gaan basketballen. Op diverse manieren werd in de basketbalstadions een eerbetoon gebracht aan Bryant, die zondag op 41-jarige leeftijd om het leven kwam bij een helikoptercrash.
De wedstrijd tussen Denver Nuggets en Houston Rockets begon met een minuut stilte. Op de schermen in de hal van de Nuggets was een afbeelding van Bryant te zien. Bij San Antonio Spurs tegen Toronto Raptors besloten de spelers van beide teams om bij het begin van de wedstrijd de schotklok, de tijd die een ploeg bij iedere aanval heeft om te schieten, te laten aflopen zonder iets te doen. De schotklok telt altijd 24 seconden, gelijk aan het rugnummer dat Bryant het grootste deel van zijn carrière bij Los Angeles Lakers droeg.
Meer uit Sport
PEÑAS BLANCAS (ANP) - Wielrenner Eddie Dunbar heeft de negentiende etappe van de Vuelta gewonnen. De Ier van Pinarello Q36.5 was de beste uit een kopgroep in de rit met aankomst bergop. De Colombiaanse bergtruidrager Santiago Buitrago werd tweede, voor de Brit Thomas Gloag.
6 uur geledenMADRID (ANP) - Formule 1-coureur Max Verstappen (28) heeft bij de eerste vrije training in Madrid de vijfde tijd (1.34,703) neergezet. De viervoudig wereldkampioen reed in zijn Red Bull voor het eerst op het stratencircuit met 22 bochten in de Spaanse hoofdstad.
8 uur geledenMADRID (ANP) - Een crash van de Thaise coureur Tasanapol Inthraphuvasak tijdens de eerste vrije training van de Formule 2 in Madrid op vrijdag heeft de discussie gevoed of het nieuwe circuit in Madrid niet te gevaarlijk is. De wagen raakte in bocht 19 de vangrail en vatte vlam. De coureur kon op tijd de auto verlaten.
10 uur geledenUTRECHT (ANP) - Beachvolleyballer Stefan Boermans vormt voortaan weer een team met Yorick de Groot. Dat meldt de Nederlandse volleybalbond Nevobo.
10 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - Aryna Sabalenka (28) voelde zich voor het bereiken van de finale van de US Open naar eigen zeggen wanhopig. De Belarussische gaat in New York op voor de vierde finale op rij, nadat ze in de nacht van donderdag op vrijdag in de halve finale afrekende met de Amerikaanse Jessica Pegula.
14 uur geledenNEW YORK (ANP) - Elena Rybakina staat zaterdag in de finale van de US Open. De tennisster uit Kazachstan versloeg in de halve finale de Amerikaanse Coco Gauff in drie sets: 3-6 6-4 6-4.
18 uur geledenNEW YORK (ANP) - Aryna Sabalenka heeft voor de vierde keer op rij de finale bereikt van de US Open. De 28-jarige tennisster uit Belarus versloeg de Amerikaanse Jessica Pegula in de halve finale van het grandslamtoernooi in New York in twee sets: 7-5 6-2. Sabalenka is de nummer 1 van de wereld en de titelverdedigster. Ze kan zondag voor de derde achtereenvolgende keer de US Open winnen.
20 uur geleden