Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Eenvoudige zege Manchester City, rentree Haaland

Eenvoudige zege Manchester City, rentree Haaland

MANCHESTER (ANP) - Manchester City kan met plezier terugkijken op de wedstrijd tegen het Burnley van City-icoon Vincent Kompany. De regerend kampioen boekte een eenvoudige 3-1-zege en zag topscorer Erling Haaland zijn rentree maken na blessureleed. Met de overwinning nam de ploeg de tweede plaats over van Arsenal.

Haaland stond vanaf 6 december aan de kant met een voetblessure. Ondanks zijn lange afwezigheid was hij nog altijd gedeeld topscorer van de Premier League met veertien treffers in vijftien wedstrijden. De Noor viel tegen Burnley onder luid gejuich van de City-supporters in de 71e minuut in.

Julián Álvarez begon bij City in de punt van de aanval en zorgde er op zijn verjaardag voor dat Haaland rustig gebracht kon worden. De 24-jarige Argentijn kopte in de 16e minuut een voorzet van Matheus Nunes binnen. Na een slimme vrije trap van Kevin De Bruyne, die voor het eerst sinds augustus in de basis stond, maakte Álvarez ook de 2-0. Rodri tekende na 26 seconden in de tweede helft voor de 3-0. In de blessuretijd deed Ameen Al-Dakhil wat terug, 3-1.

Tottenham Hotspur versloeg thuis Brentford met 3-2. Iyenoma Udogie, Brennan Johnson en Richarlison poetsten namens Tottenham een treffer van Neal Maupay weg, 3-1. Brentford-spits Ivan Toney maakte het in de 67e minuut weer spannend, maar verder kwamen de bezoekers niet. Bij Tottenham speelde Micky van de Ven de gehele wedstrijd, Mark Flekken stond onder de lat bij Brentford.

Meer uit Voetbal

ADO Den Haag kampioen in eerste divisie na puntenverlies Cambuur

DEN BOSCH (ANP) - ADO Den Haag is kampioen in de eerste divisie. De koploper uit Den Haag kwam zelf niet in actie, maar is door het puntenverlies van nummer 2 SC Cambuur zeker van de titel. De ploeg uit Leeuwarden van trainer Henk de Jong kwam bij FC Den Bosch niet verder dan 1-1.

3 minuten geleden
PEC verwacht snel eerste misdragende fans te kunnen identificeren

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle verwacht snel de eerste supporters te kunnen identificeren die zich zondag in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles misdroegen. Dat meldt het bestuur van de Eredivisieclub.

3 uur geleden
Bayern München komende weken zonder talent Karl

MÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.

8 uur geleden
Slot voelt bij Liverpool steun van beleidsbepalers en fans

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot van Liverpool voelt zich nog altijd gesteund door de beleidsbepalers en de supporters van de club. De regerend kampioen is bezig aan een teleurstellend seizoen en heeft alleen in de Champions League nog een kans op een prijs.

8 uur geleden
Assistent-bondscoach Polen op 49-jarige leeftijd overleden

WARSCHAU (ANP/DPA) - De assistent-bondscoach van het Poolse voetbalelftal is overleden, meldt de Poolse voetbalbond PZPN. Jacek Magiera werd 49 jaar.

8 uur geleden
PSV neemt na 'bewustwordingsprogramma' weer fans mee naar Ajax

EINDHOVEN (ANP) - PSV neemt begin mei weer supporters mee naar de uitwedstrijd tegen Ajax. Vorig seizoen bleef het vak voor de fans van de Eindhovenaren leeg. PSV koos daarvoor "omdat meer tijd nodig was om een bewustwordingsprogramma rond antisemitisme goed te implementeren."

8 uur geleden
Schreuder ziet duel NEC - Feyenoord niet als cruciaal voor plek 2

NIJMEGEN (ANP) - Trainer Dick Schreuder van NEC ziet het duel met Feyenoord van zondag niet als cruciaal voor de uiteindelijke tweede plaats in de Eredivisie. "Die tweede plek wordt niet beslist in dit weekend", zei de coach in aanloop naar de wedstrijd tussen de nummers 2 en 3 van de ranglijst.

10 uur geleden