Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Eenvoudige zege Manchester City, rentree Haaland

Eenvoudige zege Manchester City, rentree Haaland

MANCHESTER (ANP) - Manchester City kan met plezier terugkijken op de wedstrijd tegen het Burnley van City-icoon Vincent Kompany. De regerend kampioen boekte een eenvoudige 3-1-zege en zag topscorer Erling Haaland zijn rentree maken na blessureleed. Met de overwinning nam de ploeg de tweede plaats over van Arsenal.

Haaland stond vanaf 6 december aan de kant met een voetblessure. Ondanks zijn lange afwezigheid was hij nog altijd gedeeld topscorer van de Premier League met veertien treffers in vijftien wedstrijden. De Noor viel tegen Burnley onder luid gejuich van de City-supporters in de 71e minuut in.

Julián Álvarez begon bij City in de punt van de aanval en zorgde er op zijn verjaardag voor dat Haaland rustig gebracht kon worden. De 24-jarige Argentijn kopte in de 16e minuut een voorzet van Matheus Nunes binnen. Na een slimme vrije trap van Kevin De Bruyne, die voor het eerst sinds augustus in de basis stond, maakte Álvarez ook de 2-0. Rodri tekende na 26 seconden in de tweede helft voor de 3-0. In de blessuretijd deed Ameen Al-Dakhil wat terug, 3-1.

Tottenham Hotspur versloeg thuis Brentford met 3-2. Iyenoma Udogie, Brennan Johnson en Richarlison poetsten namens Tottenham een treffer van Neal Maupay weg, 3-1. Brentford-spits Ivan Toney maakte het in de 67e minuut weer spannend, maar verder kwamen de bezoekers niet. Bij Tottenham speelde Micky van de Ven de gehele wedstrijd, Mark Flekken stond onder de lat bij Brentford.

Meer uit Voetbal

Coach Van Persie vooral tevreden over eerste helft van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."

1 minuut geleden
Feyenoord verslaat Telstar met twee doelpunten van Hadj Moussa

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.

49 minuten geleden
Feyenoord steviger op tweede plaats na zege met invaller Sterling

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.

55 minuten geleden
AC Milan verliest koploper Inter na nederlaag uit het zicht

MILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.

2 uur geleden
Arsenal verslaat Tottenham met 4-1 in derby Noord-Londen

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de derby van Noord-Londen met 4-1 gewonnen bij Tottenham Hotspur. Door de overwinning is de voorsprong van koploper Arsenal weer 5 punten op nummer 2 Manchester City, dat een wedstrijd minder heeft gespeeld. Tottenham blijft 16e.

2 uur geleden
AZ verslaat Sparta en klimt naar vijfde plaats in Eredivisie

ALKMAAR (ANP) - Invallers Sven Mijnans en Kees Smit hebben AZ aan een thuiszege op Sparta Rotterdam geholpen (3-1). De invallers troffen in de tweede helft doel voor de club uit Alkmaar. Vervolgens maakte Milan Zonneveld het duel in de slotfase nog even spannend en bepaalde Troy Parrott de eindstand.

3 uur geleden
Barcelona wint thuis van Levante en gaat weer aan kop van La Liga

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de koppositie in La Liga overgenomen van Real Madrid. De Catalaanse grootmacht won zondag in Camp Nou met 3-0 van Levante. FC Barcelona heeft 61 punten uit 25 wedstrijden. Real Madrid, dat op zaterdagavond met 2-1 bij Osasuna verloor, volgt op 1 punt achterstand.

4 uur geleden