Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Eenvoudige zege Manchester City, rentree Haaland

Eenvoudige zege Manchester City, rentree Haaland

MANCHESTER (ANP) - Manchester City kan met plezier terugkijken op de wedstrijd tegen het Burnley van City-icoon Vincent Kompany. De regerend kampioen boekte een eenvoudige 3-1-zege en zag topscorer Erling Haaland zijn rentree maken na blessureleed. Met de overwinning nam de ploeg de tweede plaats over van Arsenal.

Haaland stond vanaf 6 december aan de kant met een voetblessure. Ondanks zijn lange afwezigheid was hij nog altijd gedeeld topscorer van de Premier League met veertien treffers in vijftien wedstrijden. De Noor viel tegen Burnley onder luid gejuich van de City-supporters in de 71e minuut in.

Julián Álvarez begon bij City in de punt van de aanval en zorgde er op zijn verjaardag voor dat Haaland rustig gebracht kon worden. De 24-jarige Argentijn kopte in de 16e minuut een voorzet van Matheus Nunes binnen. Na een slimme vrije trap van Kevin De Bruyne, die voor het eerst sinds augustus in de basis stond, maakte Álvarez ook de 2-0. Rodri tekende na 26 seconden in de tweede helft voor de 3-0. In de blessuretijd deed Ameen Al-Dakhil wat terug, 3-1.

Tottenham Hotspur versloeg thuis Brentford met 3-2. Iyenoma Udogie, Brennan Johnson en Richarlison poetsten namens Tottenham een treffer van Neal Maupay weg, 3-1. Brentford-spits Ivan Toney maakte het in de 67e minuut weer spannend, maar verder kwamen de bezoekers niet. Bij Tottenham speelde Micky van de Ven de gehele wedstrijd, Mark Flekken stond onder de lat bij Brentford.

Meer uit Voetbal

Topscorer Godts denkt niet aan vertrek bij Ajax

ALMELO (ANP) - Mika Godts denkt niet aan een vertrek bij Ajax. "Ik wil een echte prijs winnen met deze club", zei de 20-jarige aanvaller na een eenvoudige zege op Heracles Almelo. "Er zal deze zomer wel iets gaan veranderen bij ons en ook ik zal horen wat mijn rol wordt. Maar ik hoef niet weg als je me het nu vraagt."

2 uur geleden
Berghuis en Godts bezorgen Ajax eenvoudige zege in Almelo

ALMELO (ANP) - Ajax heeft een eenvoudige overwinning geboekt in de strijd om de Europese tickets voor volgend seizoen. De club uit de hoofdstad werd nauwelijks iets in de weg gelegd door Heracles en zegevierde met 3-0 in Almelo. Steven Berghuis scoorde tweemaal en Mika Godts maakte de openingstreffer. Smetje op de zege was de rode kaart voor de ingevallen Takehiro Tomiyasu in de slotfase.

4 uur geleden
FC Groningen blijft tegen Go Ahead Eagles steken op gelijkspel

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal punten verspeeld tegen Go Ahead Eagles. In de eigen Euroborg bleef de ploeg van trainer Dick Lukkien steken op een doelpuntloos gelijkspel: 0-0.

5 uur geleden
Landskampioen PSV besluit feestweek met overwinning op Sparta

ROTTERDAM (ANP) - PSV heeft een feestweek op een goede manier afgesloten. De Eindhovenaren wonnen zes dagen na het binnenhalen van de 27e landstitel en vier dagen na het grote kampioensfeest met 2-0 bij Sparta Rotterdam. Ricardo Pepi en Ismael Saibari maakten de doelpunten op Het Kasteel.

6 uur geleden
FC Barcelona loopt door zege verder uit op Real Madrid

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona is door een zege in de derby tegen Espanyol verder uitgelopen op rivaal Real Madrid. De ploeg van coach Hansi Flick won met 4-1 van de stadgenoot. Frenkie de Jong maakte in de slotfase na ruim zes weken afwezigheid zijn rentree.

6 uur geleden
Bayern München neemt afstand van Dortmund door zege op St. Pauli

HAMBURG (ANP) - Bayern München heeft met een zege in de uitwedstrijd tegen FC St. Pauli verder afstand genomen van Borussia Dortmund. Bayern won in Hamburg met 5-0 en Borussia Dortmund ging eerder zaterdag onderuit tegen Bayer Leverkusen (0-1).

6 uur geleden
Liverpool wint na drie nederlagen op rij wel van Fulham

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft eindelijk weer eens weten te winnen. De regerend landskampioen van Engeland versloeg Fulham in de Premier League met 2-0. Liverpool blijft daarmee na 32 speelronden op de vijfde plaats staan.

6 uur geleden