Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Eenderde Duits voetbalfans wil directe stop Bundesliga

Eenderde Duits voetbalfans wil directe stop Bundesliga

FRANKFURT (ANP/DPA) - Eenderde van de voetbalfans in Duitsland is er voor om de Bundesliga per direct af te breken. Dat blijkt uit een enquête van het onderzoeksbureau Nielsen Sport. Tweederde, een ruime meerderheid dus, ziet wel graag dat de competitie wordt afgemaakt. Bijna de helft van de ondervraagden (45 procent) accepteert dat die wedstrijden eventueel zonder publiek worden gespeeld.

Voorlopig is er door de coronacrisis helemaal geen voetbal in Duitsland. De twee hoogste voetbalcompetities besloten dinsdag dat er tot 30 april geen wedstrijden plaatsvinden.

De laatste wedstrijd in het Duitse voetbal werd op 11 maart gespeeld. Alle wedstrijden daarna zijn vanwege het coronavirus afgelast. Oorspronkelijk zou het seizoen in de eerste en tweede Bundesliga op 16 mei aflopen. De clubs houden vooralsnog vast aan hun voornemen het seizoen op 30 juni te beëindigen, ondanks de pandemie.

Meer uit Voetbal

Feyenoorder Hwang bescheiden na hoofdrol bij WK-zege Zuid-Korea

GUADALAJARA (ANP) - Feyenoorder Hwang In-beom bleef bescheiden na zijn hoofdrol tijdens de gewonnen eerste wedstrijd van Zuid-Korea tegen Tsjechië (2-1). De middenvelder tekende in Guadalajara voor een doelpunt en een assist en werd door de FIFA uitgeroepen tot 'man of the match'.

1 uur geleden
Hoofdrol Feyenoorder Hwang bij winst van Zuid-Korea op Tsjechië

GUADALAJARA (ANP) - Zuid-Korea heeft het groepsduel in de Mexicaanse stad Guadalajara met 2-1 gewonnen van Tsjechië. De Feyenoorder In-beom Hwang maakte een doelpunt voor Zuid-Korea en gaf een assist. De eerste wedstrijd in groep A vond donderdag plaats in het Mexico City Stadium. Gastland Mexico versloeg Zuid-Afrika in de openingswedstrijd van het WK met 2-0 en gaat aan de leiding.

4 uur geleden
Chávez beleeft WK-droom als international van Mexico

MEXICO-STAD (ANP) - Mateo Chávez (22) beleeft de droom van zijn leven als international van Mexico. "Het is fantastisch om een WK in eigen land mee te maken. Het enige wat eraan ontbrak, was dat ik geen speeltijd kreeg. Dan was het helemaal mooi geweest", zei de linksback van AZ na afloop van de openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika, die het Midden-Amerikaanse land met 2-0 won.

8 uur geleden
Spelers Congo ondanks zorgen om ebola toegelaten tot VS

HOUSTON (ANP/AFP) - De spelers van het nationale elftal van de Democratische Republiek Congo zijn zonder problemen toegelaten tot de Verenigde Staten, ondanks zorgen om de uitbraak van het ebolavirus in Congo. Dat zei Aaron Wan-Bissaka, speler van het Congolese elftal en West Ham United, donderdag tegen het Franse persbureau AFP.

10 uur geleden
Mexico zet met winst op Zuid-Afrika grote stap naar laatste 32

MEXICO-STAD (ANP) - Mexico heeft donderdag een grote stap op weg naar de zestiende finales van het 23e WK voetbal gezet. Het gastland won de openingswedstrijd in het uitverkochte Mexico City Stadium met 2-0 van Zuid-Afrika. Het duel werd ontsierd door drie rode kaarten. Mexico gaat door de zege met 3 punten aan de leiding van groep A, waarvan verder Tsjechië en Zuid-Korea deel uitmaken.

11 uur geleden
Mexico wint WK-opening in Mexico City Stadium van Zuid-Afrika

MEXICO-STAD (ANP) - Mexico heeft de openingswedstrijd van het WK voetbal in het sfeervolle Mexico City Stadium met 2-0 gewonnen van Zuid-Afrika. De Mexicanen Julián Quiñones en Raúl Jiménez maakten voor 80.824 toeschouwers de doelpunten. Het duel werd ontsierd door drie rode kaarten. Twee spelers van Zuid-Afrika en één van Mexico werden in de tweede helft naar de kant gestuurd.

11 uur geleden
23e WK voetbal afgetrapt met openingsduel in Mexico-Stad

MEXICO-STAD (ANP) - Het 23e WK voetbal is op donderdag in Mexico begonnen. De aftrap bij de openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika is iets na 21.00 uur (Nederlandse tijd) verricht in het Mexico City Stadium. De Braziliaan Wilton Pereira Sampaio fluit het duel.

12 uur geleden