Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Een vijfde meer winst voor Amerikaanse investeerder KKR

Een vijfde meer winst voor Amerikaanse investeerder KKR

NEW YORK (ANP) - De Amerikaanse investeringsmaatschappij KKR, in Nederland eigenaar van onder meer fietsenbedrijf Accell en de vakantieaanbieders Roompot en Landal GreenParks, heeft in het eerste kwartaal een nettowinst geboekt van 863,7 miljoen dollar (811 miljoen euro). Dat is 20 procent meer dan in dezelfde periode een jaar eerder, maakte de vermogensbeheerder bekend.

De winst was hoger dan marktkenners hadden verwacht. KKR zag zijn beheerd vermogen in het afgelopen kwartaal stijgen tot 578 miljard dollar, een groei van 13 procent. De Amerikanen willen dat dit bedrag binnen vijf jaar toeneemt tot minstens 1 biljoen dollar.

Vorige week werd bekend dat KKR het moederbedrijf nexeye van optiek- en hoorzorgketen Hans Anders overneemt van het Britse investeringsbedrijf 3i Group. Het in Gorinchem gevestigde nexeye is ook eigenaar van de ketens eyes+more en Direkt Optik. Financiële details over de overname werden niet gemeld.

Meer uit Financieel

Kwartaalwinst Ryanair krijgt knauw door grote Italiaanse boete

DUBLIN (ANP/AFP) - De Ierse budgetluchtvaartmaatschappij Ryanair heeft afgelopen kwartaal flink minder winst gemaakt. Dat komt door de boete van meer dan 255 miljoen euro die de Italiaanse mededingingsautoriteit in december oplegde. De toezichthouder stelde dat Ryanair zijn dominante positie misbruikte om reisbureaus de toegang tot zijn diensten te blokkeren.

12 minuten geleden
Goudprijs voor het eerst boven 5000 dollar

SINGAPORE - (ANP/RTR) - Goud heeft voor het eerst de prijs van 5000 dollar per troy ounce (31,1 gram) bereikt. Dat is omgerekend zo'n 4215 euro. De opgelopen spanningen tussen de Verenigde Staten en de NAVO over Groenland hebben de goudprijs in de afgelopen weken verder doen stijgen.

50 minuten geleden
Warmtepomp moet goedkoper worden voor sociale huurwoningen

DEN HAAG (ANP) - Een warmtepomp in huurwoningen moet veel goedkoper worden, vinden woningcorporaties, installateurs en fabrikanten. Daarvoor hebben de branches een plan gemaakt met het ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening. De samenwerking moet ertoe leiden dat de kosten van warmtepompen in een groot aantal huurwoningen met de helft omlaag gaan.

56 minuten geleden
Goudprijs voor het eerst boven 5000 dollar

SINGAPORE - (ANP) - Goud heeft voor het eerst de prijs van 5000 dollar per troy ounce (31,1 gram) bereikt. Dat is omgerekend zo'n 4215 euro. De opgelopen spanningen tussen de Verenigde Staten en de NAVO over Groenland hebben de goudprijs in de afgelopen weken verder doen oplopen.

7 uur geleden
DNB-baas: maak Europese Unie economisch hechter blok

AMSTERDAM (ANP) - De Europese Unie moet nog meer als één blok opereren om zich te beschermen tegen andere grootmachten, zegt de president van De Nederlandsche Bank in het programma Buitenhof. Juist op economisch vlak is er volgens DNB-baas Olaf Sleijpen nog veel te winnen.

18 uur geleden
Reuters: India verlaagt importheffing op Europese auto's

NEW DELHI (ANP) - India is van plan importheffingen voor bepaalde auto's uit de Europese Unie fors te verlagen, meldt persbureau Reuters op basis van ingewijden. Het tarief zou daarbij dalen naar 40 procent, terwijl dat nu nog kan oplopen tot 110 procent.

18 uur geleden
Topman VW: zonder lagere heffingen gaat fabriek in VS niet door

WOLFSBURG (ANP) - Zonder een verlaging van de kosten voor Amerikaanse importheffingen kan Volkswagen een geplande nieuwe Audi-fabriek in de Verenigde Staten niet bouwen. Die waarschuwing geeft topman Oliver Blume in een interview met Handelsblatt. De kosten als gevolg van Donald Trumps heffingen zijn volgens hem zo hoog dat die fabriek niet te financieren is.

20 uur geleden