 
                    Een agent die zwaargewond raakte bij botsing A2 mag naar huis
EINDHOVEN (ANP) - Een agent die woensdag zwaargewond raakte door een aanrijding met een gestolen voertuig op de A2 bij Eindhoven mag waarschijnlijk vrijdag naar huis, meldt de politie. Hij moet later wel nog geopereerd worden. De andere agent blijft in het ziekenhuis. Ook hij wordt nog geopereerd aan de botbreuken en ander letsel dat hij opliep.
De bestuurder van het gestolen voertuig reed tijdens een achtervolging bewust in op de politieagenten. De twee gewonde agenten reden op motoren. De bestuurder is na de botsing gevlucht en is nog voortvluchtig. Het gestolen voertuig werd woensdagavond achtergelaten op de Zevensprong in Best.
De Telegraaf schrijft dat de eigenaar van de gestolen auto beweert dat degene die het voertuig stal vol op beeld staat. Volgens de krant werd de Ford Fiesta gestolen in Geldrop en reed deze rond met een in Duitsland ontvreemde kentekenplaat.
Meer uit Binnenland
DEN HAAG (ANP) - PVV-leider Geert Wilders heeft op X een tweetal berichten gedeeld waarin op zijn minst de suggestie wordt gewekt dat er gesjoemeld is met stemmen bij de Tweede Kamerverkiezingen. De herkomst van de berichten is onduidelijk en Wilders levert geen bewijs van daadwerkelijke fraude.
3 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Mariëtte Hamer is de nieuwe voorzitter van de Raad voor het Openbaar Bestuur (ROB). Ze blijft ook aan als regeringscommissaris seksueel grensoverschrijdend gedrag en seksueel geweld.
3 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Veel kiezers die woensdag op GroenLinks-PvdA hebben gestemd, hebben niet gekozen voor lijsttrekker Frans Timmermans, maar voor kandidaten die lager op de lijst stonden. Dat beeld komt naar voren nu gemeenten de officiële uitslagen vaststellen.
4 uur geledenDAR ES SALAAM (ANP) - Het ministerie van Buitenlandse Zaken roept Nederlanders in Tanzania op zoveel mogelijk binnen te blijven. De verkiezingen in Tanzania van woensdag leidden tot gewelddadige protesten. Het ministerie zette donderdag het reisadvies voor het Oost-Afrikaanse land op geel: in het hele land gelden veiligheidsrisico's.
6 uur geledenBARNEVELD (ANP) - De fietser die donderdag overleed door een botsing met een vrachtwagen in Barneveld, was een minderjarige jongen uit die plaats. Dat meldt de politie vrijdag. De bestuurder van de vrachtwagen komt ook uit Barneveld en is 37 jaar.
8 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De deadline die de Arbeidsinspectie aan de politie heeft opgelegd om problemen met communicatiesysteem C2000 te verbeteren, is vrijdag verstreken. Het systeem kampt al jaren met verbindingsproblemen, vertragingen en storingen.
10 uur geledenUTRECHT (ANP) - Chauffeurs van vrachtwagens die vast komen te staan op een spoorwegovergang worden geadviseerd in dat geval gewoon door te rijden ten koste van een slagboom. Met dit advies komen spoorbeheerder ProRail en transportorganisatie TLN vrijdag in een verklaring. Dit naar aanleiding van een aanrijding tussen een truck en een trein donderdag bij het Gelderse Meteren.
11 uur geleden 
             
                             
                             
                             
                             
                             
                            