Een aanhouding bij politieactie A2, snelweg nog afgesloten
BREUKELEN (ANP) - De snelweg A2 is donderdagmiddag in beide richtingen dicht tussen Breukelen en Maarssen vanwege een politieactie. Dat meldt Rijkswaterstaat. De Landelijke Eenheid van de politie spreekt op Twitter van een "verdachte situatie". Er is een auto staande gehouden en iemand aangehouden.
Volgens Rijkswaterstaat is onbekend hoe lang de weg dicht blijft. Het verkeer wordt omgeleid. De Landelijke Eenheid laat weten dat de A2 "zo spoedig mogelijk" wordt vrijgegeven.
Op enkele sites van nieuwsmedia is een foto te zien van het gebouw van de Landelijke Eenheid in Driebergen dat extra beveiligd wordt. De politie kan dit nog niet bevestigen. Ook of er een verband is met de situatie op de A2 is onduidelijk.
Meer uit Binnenland
DE BILT (ANP) - Voor het oosten van het land is code oranje afgegeven vanwege zware onweersbuien die plaatselijk kunnen voorkomen. Het KNMI meldt dat er bij de buien kans is op grote hagelstenen, zware windstoten en veel regen in korte tijd.
39 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Een groep van zes mensen heeft vernielingen aangericht bij de Mevlana Moskee in Rotterdam-West. Dat gebeurde op het moment dat er in het gebouw mensen aanwezig waren, meldt de politie.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De parlementaire enquête over corona gaat volgende week verder met openbare verhoren van toenmalig Tweede Kamervoorzitter Khadija Arib, Jaap van Dissel en Pieter-Jaap Aalbersberg. De week staat in het teken van het begin van de pandemie.
1 uur geledenDE BILT (ANP) - In heel Nederland geldt vrijdagmiddag en -avond code geel vanwege de kans op zware onweersbuien. In de loop van de avond trekken de zwaarste buien volgens het KNMI naar Duitsland weg.
2 uur geledenZANDVOORT (ANP) - In het stationsgebied, de middenboulevard en het bijbehorende strand in Zandvoort geldt tot en met zondag 31 mei een noodverordening. Dat laat de gemeente op haar website weten.
2 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Ook premier Rob Jetten schrok van de bedragen die sommige ministeries betaalden voor het inhuren van privéjets, die bewindslieden nodig hadden voor werkreizen. Volgens RTL besteedde de Rijksoverheid de afgelopen vijf jaar bijna 2 miljoen euro aan privévluchten. Vooral het ministerie van Defensie trok hier vaak geld voor uit.
4 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Het plan van de Israëlische premier Benjamin Netanyahu om een groter deel van de Gazastrook te bezetten is "uitermate zorgelijk", zegt minister Tom Berendsen (Buitenlandse Zaken, CDA). Het past volgens hem niet binnen de afspraken die zijn gemaakt over het staakt-het-vuren.
4 uur geleden