Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Edwin Evers vanaf februari terug bij 538 met vrijdagmiddagshow

Edwin Evers vanaf februari terug bij 538 met vrijdagmiddagshow

HILVERSUM (ANP) - Edwin Evers keert na vijf jaar zonder vast programma terug op de radio met een vrijdagmiddagshow op Radio 538. De 52-jarige radiomaker presenteert vanaf 2 februari op vrijdagen het programma Evers & Co, samen met sidekick Cobus Bosscha en nieuwslezer Henk Blok.

Evers & Co is straks op vrijdagen tussen 14.00 uur en 18.00 uur te horen op de zender. De radiomaker presenteerde eerder 21 jaar lang de ochtendshow Evers Staat Op, waarvan achttien jaar bij Radio 538. Daar stopte hij mee in 2018. Sindsdien heeft hij geen vast programma op de radio gehad.

Evers liet vijf jaar geleden weten na 21 jaar Evers Staat Op terug te kijken "op een waanzinnige periode uit mijn leven". "Na ruim twee decennia ochtendradio wil ik mij herbezinnen en nadenken over de toekomst." De ochtendshow won meerdere Marconi Awards en kreeg in 2006 de Gouden RadioRing.

Sinds zijn vertrek bij Radio 538 in 2018 is de presentator nog weleens op de radio te horen geweest, onder meer op 538, Radio Veronica en Radio 10. Evers hield zich de afgelopen jaren vooral bezig met het maken van muziek.

Meer uit Binnenland

Journalisten belaagd bij rellen op Malieveld

DEN HAAG (ANP) - Meerdere journalisten zijn zaterdagmiddag belaagd door actievoerders bij een extreemrechtse demonstratie op het Malieveld in Den Haag. Dat melden de politie en organisatie PersVeilig. De politie staat in contact met een journalist die tijdens de politie-inzet in het water belandde.

10 uur geleden
Politie houdt 24 mensen aan na extreemrechtse betoging Malieveld

DEN HAAG (ANP) - De politie heeft zaterdagmiddag 24 mensen aangehouden in verband met de rellen op het Malieveld. Zij zitten vast voor voor onder meer verboden wapenbezit en het negeren van het noodbevel.

11 uur geleden
Politiebond over rellen Malieveld: geweld moet gevolgen krijgen

DEN HAAG (ANP) - De Nederlandse Politiebond (NPB) pleit ervoor dat het geweld tegen de politie in Den Haag "daadwerkelijke gevolgen krijgt en leidt tot strafrechtelijke vervolging van dit reltuig", meldt de bond in een verklaring. De bond roept de rechterlijke macht op "om met kracht op te treden; alleen zo sturen we een helder signaal".

11 uur geleden
Brand Rotterdam sloeg toch niet over naar kunstinstelling

ROTTERDAM (ANP) - De grote brand aan de Keileweg in Rotterdam was toch niet overgeslagen naar kunstinstelling Brutus Art Space, hoewel de veiligheidsregio dat wel had gemeld. Die correctie op de berichtgeving meldt de veiligheidsregio.

12 uur geleden
Locoburgemeester Den Haag: met dit geweld is grens overschreden

DEN HAAG (ANP) - Met het geweld dat zaterdagmiddag losbarstte bij een manifestatie op het Malieveld is "een grens overschreden", stelt locoburgemeester Richard de Mos van Den Haag. In een verklaring laat hij weten dat dit "niets meer te maken heeft met demonstreren".

12 uur geleden
Brand bij Brutus Art Space onder controle

ROTTERDAM (ANP) - De brand bij Brutus Art Space in Rotterdam is onder controle. "De brandweer is momenteel bezig met het ventileren van het pand en controleert het gebouw op eventuele resterende brandhaarden en smeulende delen", meldt de veiligheidsregio.

13 uur geleden
Hulpdiensten bezig mensen veilig uit Brutus Art Space te krijgen

ROTTERDAM (ANP) - Bij Brutus Art Space in Rotterdam zijn hulpdiensten bezig aanwezigen veilig uit het gebouw te krijgen, meldt de veiligheidsregio. In het pand woedt een grote brand.

13 uur geleden