Edwin Evers vanaf februari terug bij 538 met vrijdagmiddagshow
HILVERSUM (ANP) - Edwin Evers keert na vijf jaar zonder vast programma terug op de radio met een vrijdagmiddagshow op Radio 538. De 52-jarige radiomaker presenteert vanaf 2 februari op vrijdagen het programma Evers & Co, samen met sidekick Cobus Bosscha en nieuwslezer Henk Blok.
Evers & Co is straks op vrijdagen tussen 14.00 uur en 18.00 uur te horen op de zender. De radiomaker presenteerde eerder 21 jaar lang de ochtendshow Evers Staat Op, waarvan achttien jaar bij Radio 538. Daar stopte hij mee in 2018. Sindsdien heeft hij geen vast programma op de radio gehad.
Evers liet vijf jaar geleden weten na 21 jaar Evers Staat Op terug te kijken "op een waanzinnige periode uit mijn leven". "Na ruim twee decennia ochtendradio wil ik mij herbezinnen en nadenken over de toekomst." De ochtendshow won meerdere Marconi Awards en kreeg in 2006 de Gouden RadioRing.
Sinds zijn vertrek bij Radio 538 in 2018 is de presentator nog weleens op de radio te horen geweest, onder meer op 538, Radio Veronica en Radio 10. Evers hield zich de afgelopen jaren vooral bezig met het maken van muziek.
Meer uit Binnenland
GRONINGEN (ANP) - Twee vrouwen uit Stadskanaal die hun kinderen zouden hebben mishandeld, zitten ook de komende dagen vast. De rechter-commissaris heeft dat maandag besloten. Ze zitten nog steeds in beperkingen, wat betekent dat ze alleen contact met hun advocaat mogen hebben.
6 minuten geledenUTRECHT (ANP) - Vrijwilligers van In je bol hebben in de eerste week van de eindexamens zo'n 120 gesprekken gevoerd met scholieren die kampen met prestatiedruk en stress. Dat meldt het jongerenplatform.
12 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - De Belastingdienst is mogelijk een nieuwe, georganiseerde vorm van fraude op het spoor waarbij "groepen Bulgaarse ingezetenen" betrokken zijn. Voor zover bekend is daardoor 6,7 miljoen euro overgemaakt naar bankrekeningen die alleen gebruikt worden om geld te ontvangen van de fiscus.
1 uur geledenSCHIPHOL (ANP) - Advocaten Ronald van der Horst en Anique Slijters zijn bereid om Ridouan Taghi (48) bij te staan in het hoger beroep van het Marengo-proces. Dat zei advocaat Sjoerd van Berge Henegouwen maandag tijdens een tussentijdse zitting in de rechtbank op Schiphol. Van Berge Henegouwen stond Taghi eenmalig bij voor deze zitting, waarin de situatie over het ontbreken van zijn rechtsbijstand werd besproken.
1 uur geledenTER APEL (ANP) - In het aanmeldcentrum voor asielzoekers in Ter Apel is het sinds vorige week nog drukker dan normaal. Het complex mag maximaal 2000 mensen opvangen. Die limiet wordt sinds januari vrijwel onafgebroken overschreden, maar sinds vorige week schommelt het aantal mensen rond de 2200.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het lichaam van een aan het hantavirus overleden Duitse vrouw aan boord van de Hondius wordt in Nederland gecremeerd. Dat zei Yvonne van Duijnhoven, directeur van de GGD Rotterdam-Rijnmond, bij de aankomst van het cruiseschip in de haven van Rotterdam.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De schoonmaak van het Nederlandse cruiseschip Hondius begint dinsdag en duurt naar verwachting tot en met vrijdag. Dat zei Yvonne van Duijnhoven, directeur van GGD Rotterdam-Rijnmond. De klus wordt geklaard door EWS Group, een gespecialiseerd schoonmaakbedrijf.
3 uur geleden