Eden Hazard weer de beste Rode Duivel
BRUSSEL (ANP) - Eden Hazard is voor het derde jaar op rij gekozen tot beste speler van het Belgisch voetbalelftal. De aanvaller kreeg de meeste stemmen van de supporters in een onlineverkiezing, meldde de Belgische voetbalbond, en kroonde zich zo tot 'Rode Duivel van het Jaar'
Hazard, de aanvoerder van het Belgische elftal, vertolkte een hoofdrol in de selectie van bondscoach Roberto Martinez. Hij maakte vijf goals en gaf zeven assists in de EK-kwalificatiereeks, die de Rode Duivels met tien overwinningen afsloten.
Hazard maakte afgelopen zomer de overstap van Chelsea naar Real Madrid voor een bedrag van naar verluidt 100 miljoen euro.
Meer uit Voetbal
ANTWERPEN (ANP) - Marc Overmars stopt per direct als technisch directeur bij de Belgische voetbalclub Royal Antwerp FC. De oud-international van Oranje en voormalige directeur voetbalzaken van Ajax kampt met gezondheidsproblemen. Dat laat hij weten in een brief op de website van de club.
2 uur geledenLILLE (ANP) - Ayase Ueda en Troy Parrott, vorig jaar nog de spitsen van Feyenoord en AZ, hebben in de Champions League gescoord in een duel tussen hun nieuwe clubs LOSC Lille en Real Betis. Parrott won met Real Betis met 3-2 in Lille.
13 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft op de eerste speeldag van de Champions League gewonnen van Internazionale. In het Bernabéu werd het 2-1 voor de Madrilenen. Denzel Dumfries stond bij Real in de basis tegen zijn oude club.
13 uur geledenDAMMAM (ANP) - Tijjani Reijnders had dinsdagavond een belangrijk aandeel in een overwinning van zijn nieuwe club Al Qadsiah in de competitie van Saudi-Arabië. De Oranje-international scoorde twee keer in de thuiswedstrijd die met 3-2 gewonnen werd van Al-Ahli.
14 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft Rick Kruys aangesteld als nieuwe trainer. Dat heeft de club uit de eerste divisie dinsdagavond bekendgemaakt. De 41-jarige trainer is de vervanger van Carl Hoefkens, die maandag werd ontslagen. Kruys heeft een contract getekend voor twee jaar.
15 uur geledenBRUGGE (ANP) - Aston Villa, dat afgelopen seizoen de Europa League won, is het Champions League-seizoen begonnen met een overwinning bij Club Brugge. In het Jan Breydelstadion werd het dinsdagavond op de eerste speeldag van het toernooi 3-2 voor de bezoekers uit Engeland.
16 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft een nieuwe nederlaag in de Eredivisie ternauwernood voorkomen. De Nijmegenaren maakten in de thuiswedstrijd tegen Excelsior in de blessuretijd van de tweede helft gelijk: 2-2. Zaterdag verloor NEC voor eigen publiek met 3-1 van Feyenoord.
16 uur geleden