Ecuador heeft goede hoop Valencia er tegen Oranje bij te hebben
DOHA (ANP) - Ecuador heeft er vertrouwen in vrijdag in de tweede WK-wedstrijd tegen Nederland over Enner Valencia te kunnen beschikken. De 33-jarige aanvaller viel zondag in het openingsduel met Qatar (2-0) uit. Hij had last van een enkel.
"Het gaat om een verstuiking", vertelde teamarts Chamilo Chiquito dinsdag voorafgaand aan de training in een volle perszaal op trainingscomplex Mesaimeer SC in Doha. "We hebben goede hoop dat hij vrijdag kan spelen."
Valencia is van grote waarde voor Ecuador. De spits van Fenerbahçe maakte tegen Qatar beide doelpunten. Ook werd nog een doelpunt van hem afgekeurd.
Valencia tijdens WK 2014
Bij het WK van 2014 in Brazilië was Valencia drie keer trefzeker, twee maal tegen Honduras en een keer tegen Zwitserland.
Valencia verscheen bij het begin van de training op het veld en deed de warming-up gewoon mee. Alleen het eerste kwartier was te zien voor de media. Bondscoach Gustavo Alfaro uit Argentinië ging daarna verder achter gesloten deuren.
Meer uit Voetbal
GIRONA (ANP) - Real Madrid heeft de koppositie in La Liga in de veertiende speelronde verspeeld aan FC Barcelona. De ploeg van trainer Xabi Alonso kwam bij Girona niet verder dan een 1-1-gelijkspel.
4 uur geledenROME (ANP) - David Neres heeft Napoli aan een uitzege op AS Roma geholpen. De oud-aanvaller van Ajax maakte het enige doelpunt in Stadio Olimpico. De Braziliaan scoorde in de 36e minuut.
5 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - Stanley Menzo heeft zijn functie als bondscoach van Suriname neergelegd. Die beslissing komt op een opvallend moment. Suriname kan zich in maart via intercontinentale play-offs voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico plaatsen.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het gestaakte duel tussen Ajax en FC Groningen wordt dinsdag vanaf 14.30 uur zonder publiek in de Johan Cruijff ArenA uitgespeeld. Dat meldt de club uit Amsterdam.
5 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB baalt dat het duel tussen Ajax en FC Groningen definitief is gestaakt nadat fans van de thuisploeg tot tweemaal toe veel vuurwerk voor een overleden supporter hadden afgestoken. "De veiligheid van spelers en alle anderen die op en rond het veld hun werk moeten doen, kan niet worden gegarandeerd", reageert de voetbalbond.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Financieel directeur Shashi Baboeram Panday heeft namens Ajax excuses aangeboden aan iedereen die gedupeerd is door het definitief staken van het duel met FC Groningen. "Als Ajax vinden we dit schandalig", zei hij bij ESPN.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Supportersvereniging Ajax heeft zich gedistantieerd van het massaal afgestoken vuurwerk bij Ajax - FC Groningen. De Eredivisiewedstrijd werd aanvankelijk na 5 minuten stilgelegd door scheidsrechter Bas Nijhuis omdat supporters massaal vuurwerk hadden afgestoken om zo een overleden supporter te herdenken. Nadat bij de hervatting van het duel zo'n 40 minuten later meteen weer vuurwerk werd afgestoken, werd de wedstrijd opnieuw stilgelegd en kort daarop definitief gestaakt.
6 uur geleden