Ecuador heeft goede hoop Valencia er tegen Oranje bij te hebben
DOHA (ANP) - Ecuador heeft er vertrouwen in vrijdag in de tweede WK-wedstrijd tegen Nederland over Enner Valencia te kunnen beschikken. De 33-jarige aanvaller viel zondag in het openingsduel met Qatar (2-0) uit. Hij had last van een enkel.
"Het gaat om een verstuiking", vertelde teamarts Chamilo Chiquito dinsdag voorafgaand aan de training in een volle perszaal op trainingscomplex Mesaimeer SC in Doha. "We hebben goede hoop dat hij vrijdag kan spelen."
Valencia is van grote waarde voor Ecuador. De spits van Fenerbahçe maakte tegen Qatar beide doelpunten. Ook werd nog een doelpunt van hem afgekeurd.
Valencia tijdens WK 2014
Bij het WK van 2014 in Brazilië was Valencia drie keer trefzeker, twee maal tegen Honduras en een keer tegen Zwitserland.
Valencia verscheen bij het begin van de training op het veld en deed de warming-up gewoon mee. Alleen het eerste kwartier was te zien voor de media. Bondscoach Gustavo Alfaro uit Argentinië ging daarna verder achter gesloten deuren.
Meer uit Voetbal
DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft het thuisduel met hekkensluiter FC St. Pauli ternauwernood in een overwinning omgezet. De belangrijkste concurrent van koploper Bayern München gaf een 2-0-voorsprong weg, maar won alsnog door een benutte strafschop van Emre Can in de blessuretijd: 3-2.
28 minuten geledenUDINE (ANP) - De Italiaanse koploper Internazionale heeft een minimale zege geboekt bij middenmoter Udinese. Een knappe treffer van spits Lautaro Martínez in de twintigste minuut gaf de doorslag: 0-1.
37 minuten geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis een 2-0-overwinning geboekt op degradatiekandidaat Levante. Na bijna een uur voetballen opende Kylian Mbappé de score met een strafschop die hij zelf had versierd. Niet veel later verdubbelde Raúl Asencio de voorsprong in het Bernabéu met een fraaie kopgoal uit een hoekschop.
1 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Bij de hervatting van de Eredivisie Vrouwen na de winterstop is de topper tussen FC Twente en Ajax geëindigd in een 1-1-gelijkspel. Daardoor blijft Ajax de ranglijst aanvoeren met 2 punten voorsprong op Twente, dat nog een wedstrijd tegoed heeft.
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de stadsderby met Manchester City gewonnen (2-0). Bryan Mbeumo en Patrick Dorgu maakten na rust de doelpunten in een sfeervol Old Trafford.
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Joshua Zirkzee ontbreekt in de selectie van Manchester United voor de stadsderby met Manchester City. De spits heeft volgens zijn club een blessure opgelopen. Hij staat ook nog steeds in de belangstelling van AS Roma.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - PSV speelt een thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen in de kwartfinale van de KNVB-beker. Dat heeft de loting bepaald.
23 uur geleden