Ecuador heeft goede hoop Valencia er tegen Oranje bij te hebben
DOHA (ANP) - Ecuador heeft er vertrouwen in vrijdag in de tweede WK-wedstrijd tegen Nederland over Enner Valencia te kunnen beschikken. De 33-jarige aanvaller viel zondag in het openingsduel met Qatar (2-0) uit. Hij had last van een enkel.
"Het gaat om een verstuiking", vertelde teamarts Chamilo Chiquito dinsdag voorafgaand aan de training in een volle perszaal op trainingscomplex Mesaimeer SC in Doha. "We hebben goede hoop dat hij vrijdag kan spelen."
Valencia is van grote waarde voor Ecuador. De spits van Fenerbahçe maakte tegen Qatar beide doelpunten. Ook werd nog een doelpunt van hem afgekeurd.
Valencia tijdens WK 2014
Bij het WK van 2014 in Brazilië was Valencia drie keer trefzeker, twee maal tegen Honduras en een keer tegen Zwitserland.
Valencia verscheen bij het begin van de training op het veld en deed de warming-up gewoon mee. Alleen het eerste kwartier was te zien voor de media. Bondscoach Gustavo Alfaro uit Argentinië ging daarna verder achter gesloten deuren.
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de tweede helft van het seizoen in de Eredivisie begonnen met een gelijkspel tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer John van den Brom kwam in Enschede terug van een 1-0-achterstand: het werd 1-1. Shola Shoretire en Daan Rots maakten de doelpunten.
49 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior een blessure opgelopen. Dat gebeurde toen de Amerikaan halverwege de eerste helft het tweede doelpunt maakte: 2-0.
51 minuten geledenLEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft een ruime nederlaag geleden in zijn eerste wedstrijd na de winterstop. De ploeg van keeper Mark Flekken ging in het eigen stadion met 4-1 onderuit tegen concurrent VfB Stuttgart. Bij rust stond het al 4-0 voor de bezoekers.
57 minuten geledenMARRAKESH (ANP) - Nigeria heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Afrika Cup. In Marrakesh versloegen de Super Eagles het Algerije van Ramiz Zerrouki en Anis Hadj Moussa met 2-0.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ryan Flamingo heeft zaterdag in de thuiswedstrijd van PSV tegen Excelsior een basisplaats. De centrale verdediger vervangt aanvoerder Jerdy Schouten, die in het laatste competitieduel voor de winterstop met FC Utrecht een rode kaart kreeg en geschorst is.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft de Eredivisie hervat met een nipte 1-0-overwinning op FC Volendam. Het was de eerste zege voor de ploeg van trainer Maarten Martens sinds begin november.
3 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Mede dankzij een doelpunt van Tijjani Reijnders heeft Manchester City een zeer ruime zege geboekt in de derde ronde van de FA Cup. De nummer 2 van de Premier League was thuis met 10-1 te sterk voor Exeter City, dat uitkomt op het derde niveau in Engeland.
3 uur geleden