Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

EasyJet stopt met sponsoring schaatsploeg Anema

EasyJet stopt met sponsoring schaatsploeg Anema

HEERENVEEN (ANP) - EasyJet heeft de samenwerking met de langebaanploeg van Jillert Anema beëindigd. De luchtvaartmaatschappij was sinds 2018 aan het team verbonden.

"Door het ongekende effect dat de coronacrisis heeft gehad op de luchtvaartsector hebben we helaas moeten besluiten onze sponsoring van het schaatsteam niet te verlengen voor het komende seizoen", zegt Stephanie Doggen namens easyJet tegen schaatsen.nl.

"We blijven uiteraard enorm trots op het team en op alles wat het de afgelopen twee seizoenen heeft bereikt. We betreuren het ten zeerste dat onze samenwerking voorlopig niet door kan gaan, maar we wensen alle teamleden in deze onzekere tijden het allerbeste voor de toekomst."

Bij Team easyJet stonden onder anderen Jorrit Bergsma, regerend wereldkampioen massastart, en tweevoudig wereldkampioene massastart Irene Schouten onder contract. Zij kunnen met Elisa Dul en Marijke Groenewoud het komend seizoen actief blijven op de langebaan, ook indien zich deze zomer geen nieuwe hoofdsponsor aandient. De drie sponsors van de marathonploeg van Anema, Royal A-ware, ZiuZ en Interfarms, hebben financiële ondersteuning toegezegd.

Meer uit Sport

Tsjechische Muchova als eerste naar halve finale op Roland Garros

PARIJS (ANP) - De Tsjechische Karolina Muchova heeft ten koste van Anastasia Pavlioetsjenkova de halve finale van Roland Garros bereikt. De 31-jarige Russische greep naast een kans op een nieuwe finale in Parijs, die ze twee jaar geleden verloor van Barbora Krejcikova uit Tsjechië. Na 1 uur en 40 minuten moest Pavlioetsjenkova zich dinsdag gewonnen geven (7-5 6-2).

1 uur geleden
Favoriet Koolhof verliest kwartfinale dubbelspel Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisser Wesley Koolhof heeft zijn favorietenrol in het dubbelspel op Roland Garros niet waar kunnen maken. De nummer 1 van de wereld verloor samen met de Brit Neal Skupski in de kwartfinale van Marcel Granollers uit Spanje en Horacio Zeballos uit Argentinië. Na ruim anderhalf uur stond er 6-3 7-6 (4) op het bord in Parijs.

1 uur geleden
Olympiërs Parijs moeten twee dagen na optreden dorp verlaten

ARNHEM (ANP) - Nederlandse sporters mogen na te zijn uitgekomen op de Spelen in Parijs nog even in het olympisch dorp blijven, maar niet tot het einde. Olympiërs die klaar zijn moeten twee nachten nadat hun laatste landgenoot in hun sport is uitgeschakeld weg uit het dorp, bevestigt een woordvoerster van NOC*NSF na berichtgeving van De Telegraaf. Zo wil de sportkoepel voor "iedereen dezelfde omstandigheden creëren".

4 uur geleden
Tennisser Zverev naar kwartfinales Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft de kwartfinales van Roland Garros bereikt. De 26-jarige Duitser won in drie sets van de Bulgaar Grigor Dimitrov: 6-1 6-4 6-3.

14 uur geleden
Van der Poel na lange voorbereiding gretig voor Tour en WK's

LA PLAGNE (ANP) - Mathieu van der Poel wil met meer trainen en minder wedstrijden in topvorm beginnen aan de Tour de France en de daaropvolgende WK wielrennen. Een vergelijkbare aanpak leverde hem afgelopen voorjaar de zeges op in de klassiekers Milaan-Sanremo en Parijs-Roubaix. "Met deze voorbereiding voel ik me meer klaar en weer gretig om te racen", zei de kopman van Alpecin-Deceuninck.

19 uur geleden
Geen Tour de France voor Kruijswijk na breuken door valpartij

LA CHAISE-DIEU (ANP) - Steven Kruijswijk heeft bij een val in de tweede etappe van het Critérium du Dauphiné zijn sleutelbeen en bekken gebroken. De 35-jarige wielrenner van Jumbo-Visma kan daardoor niet starten in de Tour de France die op 1 juli in Bilbao van start gaat.

19 uur geleden
Van der Poel in augustus ook in actie op WK mountainbike

LA PLAGNE (ANP) - Mathieu van der Poel wil na de Tour de France en het WK wielrennen op de weg ook deelnemen aan het WK mountainbike in Schotland. Dat zei de kopman van Alpecin-Deceuninck vanaf zijn hoogtestage in La Plagne, waar hij zich voorbereidt op de Tour.

20 uur geleden