Eagles-trainer Van Wonderen: dit is bizar
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Kees van Wonderen van Go Ahead Eagles stond 50 minuten lang op het veld van Excelsior te wachten op het resultaat van De Graafschap - Helmond Sport. Toen dat (0-0) gunstig uitviel en de Deventenaren promoveerden naar de Eredivisie als nummer 2 van de Keuken Kampioen Divisie was de coach even stil. "Dit is bizar."
Terwijl het duel in Doetinchem wegens noodweer werd onderbroken won Go Ahead bij Excelsior (0-1). Daarna begon het wachten. "50 minuten hebben we hier gestaan en nu zijn we gepromoveerd", zei Van Wonderen bij ESPN. "Ik kan het amper geloven. Het is ongelooflijk dat het daar gelijk blijft en het is ongelooflijk dat wij na zo'n moeilijk jaar tweede worden."
"We hebben veel tegenslagen gehad en door te promoveren het onmogelijke gepresteerd", vervolgde Van Wonderen.
"Ik kan het nog niet beseffen", vulde aanvoerder Sam Beukema zijn trainer aan. "De adrenaline spuit door m'n lichaam. Vreemd genoeg kon ik vrij rustig blijven toen ik hier op het veld naar De Graafschap stond te kijken. Alleen de laatste minuten werd het ongelooflijk spannend. Het zou toch niet meer misgaan? Ik ben ongelooflijk trots op mijn club."
Meer uit Voetbal
NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft het eerste punt in de competitiefase van de Europa League binnen. De ploeg van trainer Dick Schreuder kwam in eigen huis tegen het Bulgaarse Levski Sofia dankzij aanvoerder Tjaronn Chery terug van een achterstand en speelde gelijk: 1-1.
5 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de competitiefase van de Conference League begonnen met een 1-0-overwinning op het Zwitserse FC Thun. De ploeg van trainer John van den Brom maakte in eigen huis na een rode kaart voor de bezoekers in de tweede helft het verschil.
6 uur geledenALKMAAR (ANP) - Mexx Meerdink bezorgde AZ met zijn eerste balcontact een zege op Hapoel Beër Sjeva (2-1) in de Europa League. De spits benutte een strafschop die werd veroorzaakt toen hij nog niet op het veld stond.
7 uur geledenSPLIT (ANP) - Míchel Sánchez vindt dat de nederlaag van Ajax te wijten is aan persoonlijke fouten bij de tegendoelpunten. "Dit soort fouten kun je niet maken", zei de coach van Ajax na de 2-1-nederlaag van zijn elftal bij Hajduk Split tegen Ziggo Sport.
7 uur geledenSPLIT (ANP) - Davy Klaassen vindt dat Ajax na een 2-1-nederlaag bij Hajduk Split "niet in de paniekstand" hoeft te schieten. Dat zei de aanvoerder van Ajax in Split na afloop tegen Ziggo Sport. "Als je niet kunt domineren dan zijn sommige momenten bepalend. Daar ging het mis", zei Klaassen, die voor de gelijkmaker van Ajax tekende in de 53e minuut.
7 uur geledenSPLIT (ANP) - Ajax is slecht begonnen aan de Conference League. De ploeg van de Spaanse coach Míchel Sánchez blameerde zich met een 2-1-nederlaag in een door vuurwerk onderbroken duel met Hajduk Split. Ajax is daarmee nog zonder punten in de competitiefase van het weinig prestigieuze Europese toernooi.
7 uur geledenSPLIT (ANP) - Ajax heeft de eerste wedstrijd in de competitiefase van de Conference League met 2-1 verloren bij HNK Hajduk Split. Het elftal van coach Míchel Sánchez ging in het uitverkochte Poljudstadion ten onder in een duel dat tijdelijk werd stilgelegd nadat de fans van de thuisclub vuurwerk afstaken.
8 uur geleden