Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Eagles klopt IJsselmeervogels pas na 18 strafschoppen

Eagles klopt IJsselmeervogels pas na 18 strafschoppen

SPAKENBURG (ANP) - Go Ahead Eagles heeft zich donderdag met zeer veel moeite geplaatst voor de kwartfinales van de strijd om de KNVB-beker. De ploeg uit Deventer had in Spakenburg een lange strafschoppenreeks nodig om zich te ontdoen van IJsselmeervogels. Na 90 minuten stond het 1-1, in de verlenging werd niet gescoord. Ook nadat beide teams vijf strafschoppen hadden genomen was er nog geen winnaar.

Pas na achttien penalty's was het duel beslist. Eagles-doelman Hobie Verhulst stopte eerst een inzet van Marciano van Leijenhorst en schoot vervolgens zelf raak. Go Ahead, de nummer 6 van de Keuken Kampioen Divisie, neemt het in de kwartfinales in de eigen Adelaarshorst op tegen FC Utrecht.

Tweededivisionist IJsselmeervogels, dat in de afgelopen decennia al acht keer een profclub had uitgeschakeld, was in de 50e minuut op voorsprong gekomen door een doelpunt van Robbert Olijfveld. Tien minuten voor tijd maakte Gino Bosz gelijk. In de verlenging schoot Maarten Pouwels namens de Eagles tegen de paal.

IJsselmeervogels-doelman Stef Brummel leek in de strafschoppenserie de held van de avond te worden. Hij pakte de derde, genomen door de Amerikaan Mael Corboz, en schoot vervolgens de vierde strafschop raak. Maar zijn collega Verhulst pakte de inzet van Maikel de Harder, waarna het 4-4 werd en het om en om verder moest. Beide teams misten bij de eerste poging waarna bij 6-6 Verhulst eerst een inzet van Van Leijenhorst tegenhield en daarna zijn club naar de laatste acht in het bekertoernooi schoot.

Meer uit Voetbal

Aston Villa breidt lange zegereeks uit dankzij invaller Watkins

LONDEN (ANP) - Aston Villa blijft in de Premier League bovenin meedoen. Het elftal van trainer Unai Emery won dankzij invaller Ollie Watkins bij Chelsea: 1-2. Voor Aston Villa betekende het de elfde achtereenvolgende zege, alle competities en toernooien meegerekend. Dat is een evenaring van het clubrecord uit 1914.

50 minuten geleden
Koploper Arsenal boekt nipte zege op Brighton & Hove Albion

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion met 2-1 gewonnen. De ploeg van trainer Mikel Arteta blijft koploper van de Premier League, met een voorsprong van 2 punten op Manchester City, dat eerder op zaterdag zegevierde bij Nottingham Forest (1-2).

4 uur geleden
Gravenberch scoort voor Liverpool in gewonnen duel met Wolves

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een moeizame zege op Wolverhampton Wanderers geboekt (2-1). Ryan Gravenberch maakte de openingstreffer voor de kampioen, op aangeven van Jeremie Frimpong. Florian Wirtz trof vlak voor rust doel voor de ploeg van trainer Arne Slot. Santiago Bueno maakte de wedstrijd in de tweede helft weer spannend.

4 uur geleden
Arsenal zonder geblesseerde Timber tegen Brighton & Hove Albion

LONDEN (ANP) - Jurriƫn Timber mist de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Brighton & Hove Albion. De rechtsback is volgens trainer Mikel Arteta geblesseerd. De coach gaf vlak voor het duel geen details over de blessure van de international van het Nederlands elftal.

6 uur geleden
Scorende Reijnders wint met Manchester City van Nottingham Forest

NOTTINGHAM (ANP) - Tijjani Reijnders heeft met een doelpunt bijgedragen aan een uitzege van Manchester City op Nottingham Forest (1-2). De middenvelder opende de score. Vervolgens maakte Omari Hutchinson gelijk en tekende Rayan Cherki voor de winnende treffer.

6 uur geleden
Nottingham Forest wil tribune vernoemen naar overleden Robertson

NOTTINGHAM (ANP) - Nottingham Forest wil een tribune van het stadion City Ground vernoemen naar John Robertson. De voormalige buitenspeler overleed afgelopen week op 72-jarige leeftijd. "Ik heb het bestuur geadviseerd om onze held zo te eren", zei clubeigenaar Evangelos Marinakis vlak voor het thuisduel met Manchester City.

8 uur geleden
Bondscoach Broos (Zuid-Afrika) boos op arbitrage in Afrika Cup

AGADIR (ANP/Belga) - Bondscoach Hugo Broos van Zuid-Afrika is boos over de onduidelijke regels van de arbitrage op de Afrika Cup. De Belg uitte zijn ongenoegen na afloop van de 1-0-nederlaag tegen Egypte in Marokko. "Voor het toernooi werd een meeting georganiseerd met de scheidsrechters. Ze legden ons de reglementen nog eens uit. Het waren wel vijftig regels, allemaal voor overtredingen en rode kaarten. Je ziet de bomen door het bos niet meer en niemand weet meer wat te doen", zei Broos.

11 uur geleden