Dybala even aan de kant bij Juventus
TURIJN (ANP) - Paulo Dybala heeft een spierverrekking overgehouden aan de kampioenswedstrijd van Juventus. De Argentijnse aanvaller moest zich zondag tegen Sampdoria (2-0) al voor rust laten vervangen. Medisch onderzoek wees uit dat Dybala een spier in zijn linkerbovenbeen heeft verrekt.
De Argentijn, die dit seizoen elf doelpunten maakte in de Serie A, vierde het feest na afloop uitbundig mee. Volgens Juventus wordt zijn situatie van dag tot dag bekeken.
De 'Oude Dame', die voor het negende jaar op rij kampioen van Italië is geworden, sluit de Serie A deze week af met wedstrijden tegen Cagliari en AS Roma. Op 7 augustus speelt de ploeg van trainer Maurizio Sarri in Turijn de return in de achtste finales van de Champions League tegen Olympique Lyon. Juventus moet dan de 1-0-nederlaag uit het eerste duel, eind februari in Frankrijk, zien weg te poetsen.
De Braziliaanse verdediger Danilo ging tegen Sampdoria al binnen een half uur groggy van het veld. Ook hij deed na afloop mee aan het kampioensfeest. Volgens Juventus mankeert Danilo niets.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een nieuwe raad van commissarissen. Voorzitter Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim werden maandagochtend in de Johan Cruijff ArenA aangesteld tijdens een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders.
12 minuten geledenSYDNEY (ANP/RTR) - De wereldwijde spelersvakbond FIFPRO heeft zorgen geuit over de veiligheid van de Iraanse voetbalsters na hun uitschakeling in de Asia Cup. Op het Aziatisch voetbalkampioenschap verloor Iran zondag de derde en laatste groepswedstrijd, waardoor het toernooi in Australië voor hen voorbij is.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft de Italiaanse competitie weer iets spannender gemaakt door koploper Internazionale te verslaan in de stadsderby. Pervis Estupiñán uit Ecuador maakte tien minuten voor rust het winnende doelpunt: 1-0. Zo verkleinden de 'Rossoneri' de achterstand op de rivaal tot 7 punten.
13 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de derde plaats weer in handen na een overtuigende thuiszege op FC Volendam: 3-0. De ploeg van trainer Dick Schreuder gaf de overwinning op PSV in de halve finales van de KNVB-beker een goed vervolg dankzij treffers van Noé Lebreton, Basar Önal en Sami Ouaissa. Het betekende de eerste zege voor de Nijmegenaren in vijf Eredivisieduels.
14 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan "de komende periode" geen beroep doen op verdediger Sergiño Dest. Dat bevestigde de koploper van de Eredivisie in een medische update. De Amerikaanse international Dest viel zaterdag uit tijdens de gewonnen wedstrijd tegen AZ (2-1) met een bovenbeenblessure.
16 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft hoofdtrainer Fred Grim vervangen door de Spanjaard Oscar García, de coach van Jong Ajax. Dat meldt de Amsterdamse club in een persbericht.
17 uur geledenBREDA (ANP) - Feyenoord heeft zondag bij NAC Breda opnieuw puntenverlies geleden. Het elftal van coach Robin van Persie speelde in het Rat Verlegh Stadion met 3-3 gelijk. Feyenoord blijft tweede in de Eredivisie. NAC is de nummer 17.
17 uur geleden