Dybala even aan de kant bij Juventus
TURIJN (ANP) - Paulo Dybala heeft een spierverrekking overgehouden aan de kampioenswedstrijd van Juventus. De Argentijnse aanvaller moest zich zondag tegen Sampdoria (2-0) al voor rust laten vervangen. Medisch onderzoek wees uit dat Dybala een spier in zijn linkerbovenbeen heeft verrekt.
De Argentijn, die dit seizoen elf doelpunten maakte in de Serie A, vierde het feest na afloop uitbundig mee. Volgens Juventus wordt zijn situatie van dag tot dag bekeken.
De 'Oude Dame', die voor het negende jaar op rij kampioen van Italië is geworden, sluit de Serie A deze week af met wedstrijden tegen Cagliari en AS Roma. Op 7 augustus speelt de ploeg van trainer Maurizio Sarri in Turijn de return in de achtste finales van de Champions League tegen Olympique Lyon. Juventus moet dan de 1-0-nederlaag uit het eerste duel, eind februari in Frankrijk, zien weg te poetsen.
De Braziliaanse verdediger Danilo ging tegen Sampdoria al binnen een half uur groggy van het veld. Ook hij deed na afloop mee aan het kampioensfeest. Volgens Juventus mankeert Danilo niets.
Meer uit Voetbal
NYON (ANP) - De Nederlandse voetbalsters nemen het in de play-offs voor de kwalificatie voor het WK van 2027 in Brazilië, op tegen Hongarije. Als de voetbalsters dat tweeluik winnen, wacht er nog een tegenstander over twee wedstrijden.
42 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Giovanni van Bronckhorst was verrast dat Feyenoord bij hem uitkwam. Dat zei de 51-jarige trainer donderdag tijdens zijn presentatie als hoofdtrainer in De Kuip.
1 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft verdediger Ibrahima Konaté vastgelegd tot medio 2030. De 27-jarige Franse international vertrok eerder dit voorjaar na vijf seizoenen transfervrij bij Liverpool.
1 uur geledenMEXICO-STAD (ANP) - Colombia heeft de eerste wedstrijd op het WK voetbal tegen Oezbekistan gewonnen. Luis Díaz speelde een hoofdrol in een volgepakt stadion in Mexico-Stad. De aanvaller van Bayern München had met een doelpunt en een assist een groot aandeel in de zege: 3-1.
7 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Er wordt flink geboden op de shirts die de spelers van het Nederlands elftal zondag hebben gedragen in het eerste WK-duel met Japan. De veiling is nog niet gesloten, maar op basis van de huidige biedingen staat de teller op 25.992 euro.
7 uur geledenTORONTO (ANP) - Ghana heeft het eerste WK-duel in groep L in de nacht van woensdag op donderdag met 1-0 gewonnen van Panama. De Afrikanen trokken de winst pas in de blessuretijd van de tweede helft naar zich toe door een doelpunt van Caleb Yirenkyi.
9 uur geledenATLANTA (ANP) - De FIFA heeft sinds de start van het wereldkampioenschap voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico bijna 400.000 online haatdragende reacties verwijderd. Dat meldt de wereldvoetbalbond woensdagavond (Amerikaanse tijd).
11 uur geleden