Dybala even aan de kant bij Juventus
TURIJN (ANP) - Paulo Dybala heeft een spierverrekking overgehouden aan de kampioenswedstrijd van Juventus. De Argentijnse aanvaller moest zich zondag tegen Sampdoria (2-0) al voor rust laten vervangen. Medisch onderzoek wees uit dat Dybala een spier in zijn linkerbovenbeen heeft verrekt.
De Argentijn, die dit seizoen elf doelpunten maakte in de Serie A, vierde het feest na afloop uitbundig mee. Volgens Juventus wordt zijn situatie van dag tot dag bekeken.
De 'Oude Dame', die voor het negende jaar op rij kampioen van Italië is geworden, sluit de Serie A deze week af met wedstrijden tegen Cagliari en AS Roma. Op 7 augustus speelt de ploeg van trainer Maurizio Sarri in Turijn de return in de achtste finales van de Champions League tegen Olympique Lyon. Juventus moet dan de 1-0-nederlaag uit het eerste duel, eind februari in Frankrijk, zien weg te poetsen.
De Braziliaanse verdediger Danilo ging tegen Sampdoria al binnen een half uur groggy van het veld. Ook hij deed na afloop mee aan het kampioensfeest. Volgens Juventus mankeert Danilo niets.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.
8 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.
10 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain kan de komende weken niet beschikken over Bradley Barcola. De aanvaller heeft dinsdag aan de met 3-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Chelsea in de Champions League een enkelblessure overgehouden.
11 uur geledenBRAGA (ANP) - SC Braga heeft zich als eerste ploeg gekwalificeerd voor de kwartfinale van de Europa League. De Portugezen wonnen in eigen stadion met 4-0 van de Hongaarse club Ferencváros, nadat zij donderdag het uitduel nog met 2-0 hadden verloren.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese noemt bedreigingen die hij vanuit zijn eigen club krijgt "heel vervelend" en "moeilijk". Dat zei de algemeen directeur van Feyenoord in een gesprek met ESPN. "Het zou stoer zijn om te zeggen dat het me niks doet", aldus Te Kloese.
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie blijft hoe dan ook tot in ieder geval het einde van het seizoen trainer van Feyenoord. "Daar is geen enkele twijfel over", heeft algemeen directeur Dennis te Kloese verzekerd na de aanstelling van Dick Advocaat als adviseur woensdag.
15 uur geleden