Durant luistert in NBA debuut bij Suns op met zege op Hornets
CHARLOTTE (ANP) - Basketballer Kevin Durant heeft zijn debuut voor Phoenix Suns opgeluisterd met een zege. De Suns wonnen in de NBA de uitwedstrijd tegen Charlotte Hornets met 105-91.
Durant tekende in het Spectrum Center voor 23 punten. Hij nam ook zes rebounds en twee assists voor zijn rekening. Devin Booker was aan de zijde van de Suns de topschutter met 37 punten.
"Ik heb in mijn loopbaan bijna duizend basketbalwedstrijden gespeeld, maar toch was ik vandaag nerveus", zei Durant. "Maar toen de bal eenmaal in het spel was heb ik me dankzij mijn ploeggenoten erg comfortabel gevoeld. Ik heb gewoon geprobeerd mijn spel te spelen."
Blessure
De 34-jarige Durant werd vorige maand overgenomen van Brooklyn Nets. Zijn debuut voor de ploeg uit Phoenix liet echter vanwege een blessure nog op zich wachten. "Man, ik heb het spelletje gemist. Ik ben blij dat mijn knie weer in orde is en kijk ernaar uit om met dit team aan iets te bouwen."
De Suns staan vierde in de Western Conference en liggen op schema om zich te plaatsen voor de play-offs. Brooklyn Nets, de oude ploeg van Durant, verloor met 142-118 van New York Knicks en leed al de vierde nederlaag op een rij.
Meer uit Sport
ROME (ANP) - De halve finale tussen tennissers Jannik Sinner en Daniil Medvedev bij het masterstoernooi van Rome is vrijdag stilgelegd en wordt zaterdag afgemaakt. Bij een stand van 6-2 5-7 4-2 in het voordeel van Sinner begon het te regenen. Omdat het slechte weer aanhield, besloot de scheidsrechter rond 23.00 uur om het restant te verplaatsen naar de volgende dag.
7 uur geledenROME (ANP) - Tennisser Casper Ruud (27) heeft zich als eerste verzekerd van een finaleplaats bij het tennistoernooi van Rome. De Noorse nummer 25 van de wereld gunde de Italiaan Luciano Darderi (24) voor eigen publiek slechts twee games: 6-1 6-1.
11 uur geledenDEN HAAG (ANP/BELGA) - De Belgische voormalige wielerkampioene Jilke Michielsen is op 19-jarige leeftijd overleden aan de gevolgen van botkanker. Dat werd vrijdag bekendgemaakt op haar Instagramaccount, waar ze de afgelopen tijd verschillende updates plaatste over haar gezondheid.
12 uur geledenBLOCKHAUS (ANP) - Wielrenner Jonas Vingegaard heeft zijn favorietenrol in de Ronde van Italië waargemaakt. De Deen van Visma - Lease a Bike sloeg zijn slag in de zevende etappe, waar het in het slot de beurt was aan de klassementsrenners. Vingegaard was de sterkste op de zware beklimming van Blockhaus, waar hij na een rit van 244 kilometer die in Formia begon solo aankwam.
13 uur geledenZARAUTZ (ANP/BELGA) - Wielrenster Mischa Bredewold heeft voor het derde jaar op rij de openingsetappe van de Itzulia Women (Ronde van Baskenland) op haar naam geschreven. De 25-jarige Nederlandse van SD Worx-Protime was na een sprint de sterkste van een groepje van vijf, onder wie landgenote Yara Kastelijn (Fenix-Premier Tech) en Riejanne Markus (Lidl-Trek).
15 uur geledenNÜRBURGRING (ANP) - Het team van Max Verstappen start bij de 24 uur van de Nürburgring zaterdag als vierde. De Spanjaard Daniel Juncadella kwam in de Mercedes-AMG GT3 in de derde kwalificatiesessie op het circuit in de Duitse Eifel tot een tijd van 8.12,005. Daarmee was hij 0,882 seconde langzamer dan de Lamborghini van de Duitser Luca Engstler, die poleposition veroverde.
16 uur geledenNÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen heeft bij de 24 uur van de Nürburgring de derde tijd neergezet in de tweede kwalificatie. Verstappen was in de Mercedes-AMG GT3 bijna een seconde langzamer dan de Lamborghini van de Brit Nicholas Yelloly. Met de zesde plaats heeft hij een plek verzekerd voor de derde kwalificatie later vrijdag, waarin wordt gestreden om de poleposition.
19 uur geleden