Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Dupont houdt Sinkeldam af van tweede zege in strandrace Egmond

Dupont houdt Sinkeldam af van tweede zege in strandrace Egmond

EGMOND AAN ZEE (ANP) - Ramon Sinkeldam is er net niet in geslaagd voor de tweede keer op rij de strandrace Egmond-Pier-Egmond te winnen. De voormalige profwielrenner moest in de sprint de Belg Timothy Dupont net voorlaten. Voor de beroepsrenner van Tarteletto-Isorex was het zijn derde zege in Egmond.

Dupont was na een wedstrijd over 38 kilometer de snelste in de sprint van een kopgroep van vijf renners. De Nederlander Pepijn Veenings werd derde.

De 37-jarige Dupont is vooral bekend als wegrenner, maar als inwoner van de Belgische kuststreek ook een specialist in het strandracen. Eerder won hij Egmond-Pier-Egmond in 2016 en 2019.

Puck Pinxt

Oud-prof Tom Dumoulin finishte als 31e op bijna twee minuten van de winnaar. De oud-winnaar van de Giro d'Italia heeft aangekondigd zondag ook uit te komen als hardloper op de halve marathon.

Bij de vrouwen ging de winst naar de 25-jarige Puck Pinxt. De Noord-Hollandse reed solo naar de finish. Haar landgenotes Marjet Groen en Tirza Wisse werden respectievelijk tweede en derde.

Meer uit Sport

3x3-basketbalsters na twee zeges naar kwartfinales op WK

WARSCHAU (ANP) - De Nederlandse 3x3-basketbalsters hebben op het WK in Warschau de kwartfinales bereikt. De regerend wereldkampioen won ook de derde en vierde groepswedstrijd van respectievelijk Kazachstan en Polen en is zo groepswinnaar in groep A.

8 uur geleden
Bisschops wint 100 meter in Finland, zilver Schilder met kogel

TURKU (ANP) - Atlete Minke Bisschops heeft bij de Paavo Nurmi Games in Finland de 100 meter op haar naam geschreven. De 23-jarige sprintster won op de atletiekwedstrijd in Turku in 11,25 seconden.

9 uur geleden
Vollering wint vijfde Giro-rit, Van der Breggen behoudt roze

SANTO STEFANO DI CADORE (ANP) - Demi Vollering heeft de vijfde etappe in de Giro d'Italia gewonnen. De 29-jarige wielrenster van FDJ United-Suez was in de etappe van Longarone naar Santo Stefano di Cadore na 146 kilometer net iets sneller dan landgenote Anna van der Breggen. Antonia Niedermaier uit Duitsland werd derde.

10 uur geleden
Titelfavoriet Sabalenka strandt in kwartfinale Roland Garros

PARIJS (ANP) - Aryna Sabalenka is verrassend uitgeschakeld in de kwartfinales van Roland Garros. De 28-jarige Belarussische gaf een ruime voorsprong weg en verloor onder winderige omstandigheden in drie sets van de Russische Diana Sjnajder: 6-3 5-7 0-6. De nummer 1 van de wereld won het grandslamtoernooi in Parijs nog nooit.

13 uur geleden
Qualifier Chwalińska stunt en bereikt halve finale Roland Garros

PARIJS (ANP) - Maja Chwalińska heeft gezorgd voor een nieuwe stunt op Roland Garros. De 24-jarige Poolse, die begon als qualifier aan het grandslamtoernooi in de Franse hoofdstad, versloeg in de kwartfinale de Russische Anna Kalinskaja in twee sets: 7-6 (3) 6-3.

15 uur geleden
Formule 1-coureur Leclerc verlengt contract bij Ferrari

MARANELLO (ANP) - Formule 1-coureur Charles Leclerc heeft zijn contract bij Ferrari verlengd. Daardoor blijft de huidige nummer 3 van de WK-stand ook de komende seizoenen voor het Italiaanse team rijden. De 28-jarige Monegask debuteerde in 2018 in de hoogste raceklasse en heeft sinds 2019 een vast stoeltje bij Ferrari, waar hij nu zevenvoudig wereldkampioen Lewis Hamilton als teamgenoot heeft.

20 uur geleden
Tennisser Menšík voor het eerst naar halve finales Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisser Jakub Menšík heeft zich op Roland Garros voor het eerst geplaatst voor de halve finales van een grandslamtoernooi. De mondiale nummer 27 uit Tsjechië was in Parijs met 6-4 6-3 7-6 (3) te sterk voor de Braziliaan João Fonseca. Hij speelt tegen de Duitser Alexander Zverev om een plaats in de finale.

1 dag geleden