Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Dupont houdt Sinkeldam af van tweede zege in strandrace Egmond

Dupont houdt Sinkeldam af van tweede zege in strandrace Egmond

EGMOND AAN ZEE (ANP) - Ramon Sinkeldam is er net niet in geslaagd voor de tweede keer op rij de strandrace Egmond-Pier-Egmond te winnen. De voormalige profwielrenner moest in de sprint de Belg Timothy Dupont net voorlaten. Voor de beroepsrenner van Tarteletto-Isorex was het zijn derde zege in Egmond.

Dupont was na een wedstrijd over 38 kilometer de snelste in de sprint van een kopgroep van vijf renners. De Nederlander Pepijn Veenings werd derde.

De 37-jarige Dupont is vooral bekend als wegrenner, maar als inwoner van de Belgische kuststreek ook een specialist in het strandracen. Eerder won hij Egmond-Pier-Egmond in 2016 en 2019.

Puck Pinxt

Oud-prof Tom Dumoulin finishte als 31e op bijna twee minuten van de winnaar. De oud-winnaar van de Giro d'Italia heeft aangekondigd zondag ook uit te komen als hardloper op de halve marathon.

Bij de vrouwen ging de winst naar de 25-jarige Puck Pinxt. De Noord-Hollandse reed solo naar de finish. Haar landgenotes Marjet Groen en Tirza Wisse werden respectievelijk tweede en derde.

Meer uit Sport

Honkbalinternational Profar in aanloop naar WBC positief getest

ATLANTA (ANP) - Honkbalinternational Jurickson Profar (33) is opnieuw positief getest op prestatieverhogende middelen. Dat melden verschillende Amerikaanse media op basis van een bericht van ESPN. De outfielder van Atlanta Braves en het Koninkrijksteam hangt een schorsing van 162 wedstrijden boven het hoofd. Profar is met Nederland in voorbereiding op de World Baseball Classic.

21 minuten geleden
Paralympiërs gehinderd in reis naar Milaan door oorlog Iran

MILAAN (ANP) - Sommige deelnemers aan de Paralympische Winterspelen ondervinden hinder bij hun reis naar Milaan en Cortina d'Ampezzo vanwege de sluiting van het luchtruim in het Midden-Oosten. Dat blijkt uit een verklaring van het Internationaal Paralympisch Comité (IPC). Door de oorlog in Iran en Iraanse aanvallen op omliggende landen is het luchtruim boven Iran, diverse Golfstaten en elders in het Midden-Oosten gesloten.

9 uur geleden
Petit en Kampschreur vlaggendragers voor Paralympische Spelen

PAPENDAL (ANP) - Claire Petit en Jeroen Kampschreur zijn op 6 maart de vlaggendragers voor Nederland tijdens de openingsceremonie in Verona van de Paralympische Spelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo.

10 uur geleden
Tennisser Griekspoor kan Dubai nog niet uit door oorlog Iran

DUBAI (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor zit nog altijd in Dubai nadat hij daar de finale van het ATP-toernooi had bereikt. Door de oorlog in Iran en de aanvallen van Iran op omliggende landen, waaronder de Verenigde Arabische Emiraten, gaan er geen vluchten vanaf het vliegveld van Dubai. "We krijgen er wel wat van mee", zegt zijn coach Marc Dijkhuizen tegen het ANP. Dijkhuizen zit samen met Griekspoor en diens broer Scott nog altijd in het spelershotel, op enkele kilometers afstand van het vliegveld.

1 dag geleden
Smits keert na gemist EK handbal terug in selectie Golden League

ARNHEM (ANP) - Handbalinternational Kay Smits is door bondscoach Staffan Olsson opgeroepen voor de Golden League. Dat toernooi, waaraan verder Noorwegen, Denemarken en de Verenigde Staten meedoen, wordt van donderdag 19 tot en met zondag 22 maart in Denemarken gespeeld.

1 dag geleden
Schulting en De Laat niet opgenomen in selectie WK shorttrack

UTRECHT (ANP) - Olympiërs Suzanne Schulting en Itzhak de Laat zijn niet opgenomen in de selectie van de shorttrackers voor het WK, dat van 13 tot en met 15 maart in de Canadese stad Montreal plaatsvindt. Dat blijkt uit de selectie die de KNSB maandag heeft bekendgemaakt.

1 dag geleden
Start Formule 1-seizoen nog niet in gevaar door oorlog Iran

MELBOURNE (ANP/DPA) - De eerste race van het Formule 1-seizoen, zondag 8 maart in Melbourne, komt voorlopig niet in de problemen vanwege de oorlog in Iran. Dat zegt Travis Auld, directeur van de Grote Prijs van Australië.

1 dag geleden