Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Dumoulin gaat door met wielrennen

Dumoulin gaat door met wielrennen

TOKIO (ANP) - Tom Dumoulin gaat door met wielrennen. Dat zei hij na zijn zilveren plak op de individuele tijdrit van de Spelen in Tokio.

"Ik ga door", zei de renner van Jumbo-Visma. "Op deze manier vind ik het nog heel leuk. We moeten even kijken hoe we dit vorm gaan geven richting de toekomst. Het bevalt me goed. We moeten even samen gaan zitten en kijken welke koersen ik ga doen. Ik merk dat ik het nog steeds een gave sport vind. Ik vind het gaaf om hoge doelen te stellen en daar voor te gaan."

Dumoulin had een ongewone voorbereiding voor de Spelen. In januari verbaasde hij door zijn wielercarrière voor onbepaalde tijd stil te zetten. Een paar maanden later keerde hij terug met de olympische tijdrit als hoofddoel. Tijdens die race was alleen de Sloveen Primoz Roglic sneller dan Dumoulin.

Meer uit Sport

Evenepoel trots op tweede plek Tour achter recordhouder Pogačar

PARIJS (ANP) - Remco Evenepoel is trots op zijn tweede plek in de Tour de France achter Tadej Pogačar, die met zijn vijfde eindzege gedeeld recordhouder is geworden in de Tour. Dat zei de Belg zondagavond op de persconferentie na de slotetappe in Parijs.

6 uur geleden
Pogačar wil zich niet de druk van geschiedenis schrijven opleggen

PARIJS (ANP) - Tadej Pogačar wil zichzelf niet de druk van het schrijven van geschiedenis opleggen. Dat maakte de Sloveen zondagavond duidelijk tijdens de persconferentie na zijn vijfde eindzege in de Tour de France, waarmee hij gedeeld recordhouder is geworden in de belangrijkste wielerwedstrijd ter wereld.

6 uur geleden
Franse tennisser Van Assche klopt Blockx in finale in Estoril

ESTORIL (ANP/BELGA) - Luca Van Assche heeft het tennistoernooi van Estoril gewonnen. De 22-jarige Fransman rekende in de finale af met de 21-jarige Belg Alexander Blockx. Het werd 6-4 4-6 7-5.

6 uur geleden
Van der Poel dacht al een jaar aan winnen op Champs-Élysées

PARIJS (ANP) - Mathieu van der Poel dacht al een jaar aan winnen in de Tour de France op de Champs-Élysées. Dat zei de Nederlander na zijn zege in de slotetappe van de Tour in het flashinterview.

7 uur geleden
Mexicaan Del Toro wint jongerenklassement Tour de France

PARIJS (ANP) - De Mexicaan Isaac Del Toro heeft het jongerenklassement van de Tour de France gewonnen. De 22-jarige renner van UAE Team Emirates zette zaterdag in de koninginnenrit al een grote stap naar de eindwinst van de witte trui door bijna 2 minuten te pakken op de 19-jarige Fransman Paul Seixas. Zondag kwam zijn trui ondanks een lekke band niet meer in gevaar, omdat halverwege de etappe de tijdsverschillen werden opgenomen. Lenny Martinez (Frankrijk) is derde geworden in het jongerenklassement.

7 uur geleden
Pogačar, Evenepoel en Del Toro op eindpodium Tour de France

PARIJS (ANP) - Tadej Pogačar (27) heeft zondag voor de derde keer op rij en voor de vijfde keer in zijn carrière de Tour de France gewonnen. Daarmee is de Sloveen gedeeld recordhouder geworden in de grootste wielerwedstrijd ter wereld met Jacques Anquetil, Eddy Merckx, Bernard Hinault en Miguel Induráin.

7 uur geleden
Van der Poel wint slotetappe Tour de France op Champs-Élysées

PARIJS (ANP) - Mathieu van der Poel heeft op de Champs-Élysées in Parijs de slotetappe van de Tour de France gewonnen. Na een zenuwslopende finale, waarin hij met Tourwinnaar Tadej Pogačar ontsnapt was, wist hij zijn ploeggenoot Jasper Philipsen, die de sprint van de achtervolgende groep won, nipt voor te blijven. Groenetruidrager Mads Pedersen werd derde. Olav Kooij werd vijfde, Rick Pluimers zevende.

8 uur geleden