
Dumoulin: dit is heel speciaal voor mij
TOKIO (ANP) - Tom Dumoulin was woensdag in tranen na zijn zilveren medaille op de individuele tijdrit bij de Olympische Spelen in Tokio. De Limburgse renner, die mede vanwege blessureleed enige tijd twijfelde over zijn wielerloopbaan, hoefde alleen de Sloveen Primoz Roglic voor zich te dulden.
"Dit is heel speciaal voor mij", zei Dumoulin vlak na zijn race. "Een medaille was het doel voor mij. Ik ben heel trots op dit zilver. Het is voor mij zilver met een gouden randje."
Dumoulin vond het goud voor Roglic verdiend. "Hij was van een andere planeet vandaag. Ik ken hem goed. Hij is een hele speciale gast."
Meer uit Sport
MONTREAL (ANP/RTR) - Autosportbond FIA heeft steward Derek Warwick geschorst voor de Grote Prijs van Canada in de Formule 1. De 70-jarige Brit heeft die sanctie gekregen na uitspraken die hij heeft gedaan tegen een gokwebsite na de Grote Prijs van Spanje.
1 uur geledenXI'AN (ANP) - De Nederlandse volleyballers hebben hun derde wedstrijd in de Nations League verloren. Het team van bondscoach Joel Banks verloor in Xi'an in China van het gastland. Het werd 3-1 (25-19 25-20 13-25 25-17).
1 uur geledenINDIANAPOLIS (ANP) - De basketballers van Oklahoma City Thunder hebben de vierde wedstrijd in de NBA-finale gewonnen. In het Gainbridge Fieldhouse in Indianapolis won de ploeg van Indiana Pacers met 111-104. De stand in de best-of-sevenserie in de NBA-finale is na vier wedstrijden 2-2.
2 uur geledenOAKMONT (ANP/RTR) - Titelverdediger Bryson DeChambeau uit de Verenigde Staten is na twee dagen klaar op de US Open in Oakmont. De Amerikaanse golfer was in 2020 en 2024 de beste. Ook Phil Mickelson, die zes keer tweede werd, komt niet meer in actie op de Oakmont Country Club in Pennsylvania.
2 uur geledenMONTREAL (ANP) - Max Verstappen kijkt positief terug op de eerste trainingsdag van de Grote Prijs van Canada. De wereldkampioen in de Red Bull reed de eerste tijd in de eerste training en de negende tijd in de tweede sessie. "Over het geheel genomen was het een positieve dag voor ons", zei Verstappen via het team.
3 uur geledenMONTREAL (ANP) - Max Verstappen heeft tijdens de eerste vrije training voor de Grote Prijs van Canada in de Formule 1 de beste tijd neergezet. De Nederlandse wereldkampioen van Red Bull noteerde op het Circuit Gilles Villeneuve 1.13,193. Alexander Albon en Carlos Sainz, beiden uitkomend voor Williams, kwamen tot de tweede en derde tijd.
10 uur geledenMONTREAL (ANP) - Max Verstappen heeft tijdens de eerste vrije training voor de Grote Prijs van Canada in de Formule 1 de beste tijd neergezet. De Nederlandse wereldkampioen van Red Bull noteerde op het Circuit Gilles Villeneuve 1.13,193. Alexander Albon en Carlos Sainz, beiden uitkomend voor Williams, kwamen tot de tweede en derde tijd.
15 uur geleden