Dumfries wil snel een nieuw contract bij Internazionale tekenen
BOEDAPEST (ANP) - Denzel Dumfries verwacht snel zijn handtekening te zetten onder een nieuw contract bij Internazionale. "We werken nog aan enkele details, maar ik hoop dat het snel rondkomt", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van het Nederlands elftal met Hongarije in de Nations League.
De huidige verbintenis van de rechtsback loopt na dit seizoen af. Internazionale heeft hem een aanbieding voor vier seizoenen gedaan, want de kampioen van Italië wil niet het risico lopen dat de 28-jarige rechtsback volgend jaar transfervrij vertrekt. Dumfries krijgt dit seizoen minder speeltijd dan hij gewend is bij Internazionale. Hij stond slechts in een van de zeven competitieduels aan de aftrap. "Maar ik denk niet dat dit komt omdat ik mijn contract niet heb verlengd. Ik ben later teruggekomen van het EK en heb in Matteo Darmian een zware concurrent. De bedoeling is wel dat ik snel meer ga spelen."
Waar veel internationals afgelopen week klaagden over de overvolle speelkalender, kijkt Dumfries ernaar uit voor het Nederlands elftal in actie te komen. "Want ik voel me wel fris", zei hij. Dumfries is een van de zes spelers van de huidige selectie die er ruim drie jaar geleden bij was in de Puskas Arena toen het Nederlands elftal door Tsjechië werd uitgeschakeld op het EK. "Daar heb ik wel even aan gedacht", zei Dumfries. "Maar dit is een andere tegenstander en we spelen nu in de avond en niet in de middag. Ik weet heel goed wat er hier drie jaar geleden is gebeurd, maar de focus ligt op morgen. We willen winnen van Hongarije."
Dumfries snapt dat veel van zijn collega's klagen over de vele wedstrijden die elkaar blijven opvolgen. "Het is te veel, dit komt de kwaliteit van dit mooie spel niet ten goede. Of ik salaris wil inleveren als we minder duels gaan spelen? Daar heb ik nog niet over nagedacht. Ik moet eerst mijn nieuwe contract nog ondertekenen."
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - Javi López begint om 18.45 uur met Feyenoord aan de uitwedstrijd tegen FC Barcelona. Het lijkt erop dat de Spanjaard een rol op de linkerflank krijgt. Hij kan als vijfde verdediger spelen, maar ook als linksbuiten in actie komen.
1 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat gaat door als hoofdtrainer van het nationale elftal van Curaçao. De Curaçaose voetbalbond FFK heeft woensdag bekendgemaakt dat hij aanblijft tot en met 31 juli 2027.
3 uur geledenELDA (ANP/RTR) - De Argentijnse voetbalgrootheid Lionel Messi wordt mogelijk eigenaar van een tweede Spaanse club, Eldense. Hij is dicht bij een akkoord om alle aandelen over te nemen van een Colombiaanse investeringsgroep, die nu een meerderheidsbelang heeft in Eldense. Die club komt uit in de Segunda División, het tweede niveau.
4 uur geledenANTWERPEN (ANP) - Marc Overmars stopt per direct als technisch directeur bij de Belgische voetbalclub Royal Antwerp FC. De oud-international van Oranje en voormalige directeur voetbalzaken van Ajax kampt met gezondheidsproblemen. Dat laat hij weten in een brief op de website van de club.
8 uur geledenLILLE (ANP) - Ayase Ueda en Troy Parrott, vorig jaar nog de spitsen van Feyenoord en AZ, hebben in de Champions League gescoord in een duel tussen hun nieuwe clubs LOSC Lille en Real Betis. Parrott won met Real Betis met 3-2 in Lille.
20 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft op de eerste speeldag van de Champions League gewonnen van Internazionale. In het Bernabéu werd het 2-1 voor de Madrilenen. Denzel Dumfries stond bij Real in de basis tegen zijn oude club.
20 uur geledenDAMMAM (ANP) - Tijjani Reijnders had dinsdagavond een belangrijk aandeel in een overwinning van zijn nieuwe club Al Qadsiah in de competitie van Saudi-Arabië. De Oranje-international scoorde twee keer in de thuiswedstrijd die met 3-2 gewonnen werd van Al-Ahli.
20 uur geleden