Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Dumfries wil snel een nieuw contract bij Internazionale tekenen

Dumfries wil snel een nieuw contract bij Internazionale tekenen

BOEDAPEST (ANP) - Denzel Dumfries verwacht snel zijn handtekening te zetten onder een nieuw contract bij Internazionale. "We werken nog aan enkele details, maar ik hoop dat het snel rondkomt", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van het Nederlands elftal met Hongarije in de Nations League.

De huidige verbintenis van de rechtsback loopt na dit seizoen af. Internazionale heeft hem een aanbieding voor vier seizoenen gedaan, want de kampioen van Italië wil niet het risico lopen dat de 28-jarige rechtsback volgend jaar transfervrij vertrekt. Dumfries krijgt dit seizoen minder speeltijd dan hij gewend is bij Internazionale. Hij stond slechts in een van de zeven competitieduels aan de aftrap. "Maar ik denk niet dat dit komt omdat ik mijn contract niet heb verlengd. Ik ben later teruggekomen van het EK en heb in Matteo Darmian een zware concurrent. De bedoeling is wel dat ik snel meer ga spelen."

Waar veel internationals afgelopen week klaagden over de overvolle speelkalender, kijkt Dumfries ernaar uit voor het Nederlands elftal in actie te komen. "Want ik voel me wel fris", zei hij. Dumfries is een van de zes spelers van de huidige selectie die er ruim drie jaar geleden bij was in de Puskas Arena toen het Nederlands elftal door Tsjechië werd uitgeschakeld op het EK. "Daar heb ik wel even aan gedacht", zei Dumfries. "Maar dit is een andere tegenstander en we spelen nu in de avond en niet in de middag. Ik weet heel goed wat er hier drie jaar geleden is gebeurd, maar de focus ligt op morgen. We willen winnen van Hongarije."

Dumfries snapt dat veel van zijn collega's klagen over de vele wedstrijden die elkaar blijven opvolgen. "Het is te veel, dit komt de kwaliteit van dit mooie spel niet ten goede. Of ik salaris wil inleveren als we minder duels gaan spelen? Daar heb ik nog niet over nagedacht. Ik moet eerst mijn nieuwe contract nog ondertekenen."

Meer uit Voetbal

Van Bronckhorst: Steijn was er niet klaar voor om in te vallen

ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn was er zaterdag in de thuiswedstrijd van Feyenoord tegen Fortuna Sittard niet klaar voor om in te vallen toen de Limburgers in de 86e minuut de 1-1 maakten. Dat vertelde trainer Giovanni van Bronckhorst maandag tijdens een persconferentie in aanloop naar de ontmoeting van dinsdag met Internazionale in de Champions League.

18 uur geleden
FC Utrecht heeft eerste betrokkenen van ongeregeldheden in beeld

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft op basis van camerabeelden de eerste betrokkenen in beeld van de ongeregeldheden na afloop van de bekerwedstrijd tegen Kozakken Boys. Dat meldt de Eredivisieclub op de eigen website.

18 uur geleden
Juventus met zege op Napoli naar uitduel met AZ

TURIJN (ANP) - Juventus reist met een lekker gevoel richting Alkmaar voor de uitwedstrijd van donderdag tegen AZ in de Europa League. De club uit Turijn won de thuiswedstrijd tegen Napoli met 2-0.

1 dag geleden
Arsenal herovert koppositie met uitzege op Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Arsenal staat weer aan kop van de Premier League. De titelverdediger won de uitwedstrijd tegen Liverpool (0-1). Kai Havertz maakte het enige doelpunt.

1 dag geleden
FC Groningen verliest in de Euroborg van Sparta: 2-3

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft zondag thuis van Sparta verloren. Het elftal van trainer Dick Lukkien ging in de Euroborg tegen de Rotterdammers ten onder 2-3. FC Groningen staat tiende met 15 punten uit elf duels. Sparta steeg door de zege naar de elfde plaats met 12 punten.

1 dag geleden
Real Madrid boekt eenvoudige uitzege op Racing Santander

SANTANDER (ANP) - Real Madrid is met een eenvoudige uitzege op Racing Santander (0-3) in het spoor van FC Barcelona en Atlético Madrid gebleven. De eindstand stond al na 36 minuten op het scorebord.

1 dag geleden
Lazio na zege op Cagliari alleen aan kop in Serie A

ROME (ANP) - Lazio gaat alleen aan kop in de Serie A. De club uit Rome boekte een zwaarbevochten zege op Cagliari (2-1) en profiteerde van de nederlaag die Internazionale zaterdag in de stadsderby tegen AC Milan leed (3-1).

1 dag geleden