Dumfries: wegvallen Van de Beek harde klap
ZEIST (ANP) - De spelers van het Nederlands elftal leven mee met Donny van de Beek, die dinsdag het trainingskamp met een blessure verliet en niet mee kan doen aan het Europees kampioenschap. "Het is enorm balen", zei verdediger Denzel Dumfries in Zeist. "We weten allemaal hoe graag we er bij willen zijn. We leven enorm met hem mee. Het is een harde klap voor hem."
Van de Beek verscheen maandag nog op het trainingsveld en trainde toen samen met Matthijs de Ligt los van de groep. Waar Van de Beek dinsdag het trainingskamp verliet, sloot de van een liesblessure herstellende De Ligt weer voorzichtig aan bij de groep.
Owen Wijndal, naast Dumfries de andere vleugelverdediger bij Oranje, baalt ook voor Van de Beek. "Er is ons net verteld dat hij naar huis gaat. Het is hartstikke vervelend voor hem en voor ons", aldus de linksback van AZ. "Het is een groot gemis."
Meer uit Voetbal
AUCKLAND (ANP/RTR) - De politie in Nieuw-Zeeland is een onderzoek gestart naar een beschuldiging tegen een voetballer van Kaapverdië vanwege mogelijk seksueel grensoverschrijdend gedrag tijdens de FIFA Series. De WK-ganger speelde eind maart in het kader van het nieuwe toernooi twee oefenduels in Auckland.
3 uur geledenBARCELONA (ANP/AFP) - Frenkie de Jong vindt het winnen van de landstitel met FC Barcelona dit jaar "specialer" dan zijn eerdere kampioenschappen met de Catalaanse club. Dat zei de Oranje-international na de gewonnen wedstrijd tegen concurrent Real Madrid van zondag (2-0), waarmee Barcelona zich verzekerde van de titel.
3 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat op de drempel van het kampioenschap in de Ligue 1. De ploeg van trainer Luis Enrique won in de competitie met 1-0 van Stade Brest.
12 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de strijd om de vierde plaats in de Serie A een kostbare nederlaag geleden. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri verloor in eigen huis met 3-2 van Atalanta van Marten de Roon.
12 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona is met Frenkie de Jong voor de tweede keer op rij kampioen in La Liga geworden. De koploper in de Spaanse competitie van trainer Hansi Flick won El Clásico in eigen huis met 2-0 van Real Madrid, dat Barça in de resterende drie wedstrijden niet meer kan inhalen.
13 uur geledenPARMA (ANP) - AS Roma heeft door doelpunten in de extra tijd van Devyne Rensch en Donyell Malen met 3-2 gewonnen bij Parma. Roma blijft door de zege kans maken op kwalificatie voor de Champions League.
14 uur geledenBREDA (ANP) - Aanvoerder Boy Kemper van NAC Breda noemt de degradatie van de club een harde klap. "Je staat 2-0 voor en toch is het doek gevallen. Dat doet enorm veel pijn", zei hij bij ESPN. De wedstrijd werd in de 82e minuut bij een 2-0-voorsprong voor NAC stilgelegd, nadat voor de tweede keer vuurwerk op het veld was gegooid.
16 uur geleden