Dumfries: wegvallen Van de Beek harde klap
ZEIST (ANP) - De spelers van het Nederlands elftal leven mee met Donny van de Beek, die dinsdag het trainingskamp met een blessure verliet en niet mee kan doen aan het Europees kampioenschap. "Het is enorm balen", zei verdediger Denzel Dumfries in Zeist. "We weten allemaal hoe graag we er bij willen zijn. We leven enorm met hem mee. Het is een harde klap voor hem."
Van de Beek verscheen maandag nog op het trainingsveld en trainde toen samen met Matthijs de Ligt los van de groep. Waar Van de Beek dinsdag het trainingskamp verliet, sloot de van een liesblessure herstellende De Ligt weer voorzichtig aan bij de groep.
Owen Wijndal, naast Dumfries de andere vleugelverdediger bij Oranje, baalt ook voor Van de Beek. "Er is ons net verteld dat hij naar huis gaat. Het is hartstikke vervelend voor hem en voor ons", aldus de linksback van AZ. "Het is een groot gemis."
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.
8 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.
10 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain kan de komende weken niet beschikken over Bradley Barcola. De aanvaller heeft dinsdag aan de met 3-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Chelsea in de Champions League een enkelblessure overgehouden.
12 uur geledenBRAGA (ANP) - SC Braga heeft zich als eerste ploeg gekwalificeerd voor de kwartfinale van de Europa League. De Portugezen wonnen in eigen stadion met 4-0 van de Hongaarse club Ferencváros, nadat zij donderdag het uitduel nog met 2-0 hadden verloren.
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese noemt bedreigingen die hij vanuit zijn eigen club krijgt "heel vervelend" en "moeilijk". Dat zei de algemeen directeur van Feyenoord in een gesprek met ESPN. "Het zou stoer zijn om te zeggen dat het me niks doet", aldus Te Kloese.
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie blijft hoe dan ook tot in ieder geval het einde van het seizoen trainer van Feyenoord. "Daar is geen enkele twijfel over", heeft algemeen directeur Dennis te Kloese verzekerd na de aanstelling van Dick Advocaat als adviseur woensdag.
16 uur geleden