Dumfries: wegvallen Van de Beek harde klap
ZEIST (ANP) - De spelers van het Nederlands elftal leven mee met Donny van de Beek, die dinsdag het trainingskamp met een blessure verliet en niet mee kan doen aan het Europees kampioenschap. "Het is enorm balen", zei verdediger Denzel Dumfries in Zeist. "We weten allemaal hoe graag we er bij willen zijn. We leven enorm met hem mee. Het is een harde klap voor hem."
Van de Beek verscheen maandag nog op het trainingsveld en trainde toen samen met Matthijs de Ligt los van de groep. Waar Van de Beek dinsdag het trainingskamp verliet, sloot de van een liesblessure herstellende De Ligt weer voorzichtig aan bij de groep.
Owen Wijndal, naast Dumfries de andere vleugelverdediger bij Oranje, baalt ook voor Van de Beek. "Er is ons net verteld dat hij naar huis gaat. Het is hartstikke vervelend voor hem en voor ons", aldus de linksback van AZ. "Het is een groot gemis."
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-aanvaller Kylian Mbappé heeft een spierblessure aan zijn linkerbovenbeen opgelopen. Dat meldt zijn club op de website. De 27-jarige Fransman liep de blessure afgelopen vrijdag op in de competitiewedstrijd tegen Real Betis (1-1).
1 uur geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Allard Lindhout leidt zaterdag de wedstrijd tussen Ajax en landskampioen PSV in de Johan Cruijff ArenA. Dat meldt voetbalbond KNVB.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Voetbalbond KNVB wenst Xavi Simons alle sterkte bij zijn herstel van de knieblessure, die hem van het WK houdt deze zomer. "Je komt sterker terug, Xavi", laat de bond via het X-kanaal Ons Oranje weten. Ook teamgenoten van Simons bij Oranje betuigen hun steun.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Xavi Simons mist het WK voetbal door een zware knieblessure. Zijn club Tottenham Hotspur bevestigt tegenover verschillende media dat de Oranje-international zaterdag in het competitieduel met Wolverhampton Wanderers zijn voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd.
5 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.
15 uur geledenTURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.
18 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.
19 uur geleden