Dumfries: tweede eindigen wordt nu heel lastig voor PSV
EINDHOVEN (ANP) - PSV ontbreekt komend seizoen naar alle waarschijnlijkheid in de Champions League, denkt verdediger Denzel Dumfries. "We willen zo hoog mogelijk eindigen. Maar tweede worden is nu wel heel lastig, daar moeten we realistisch in zijn", zei hij na de nederlaag van 1-0 bij koploper Ajax. "We hebben onze doelstelling dit seizoen helaas al een paar keer aan moeten passen."
PSV staat na zondag veertien punten achter op koploper Ajax en elf op nummer twee AZ. De Eindhovenaren wonnen eind september voor het laatst een competitiewedstrijd buiten het eigen stadion. De slechte resultaten hebben voor enorme onrust gezorgd bij PSV, waar het normaal gesproken zo rustig is.
"Je probeert je zoveel mogelijk van de huidige onrust af te sluiten. Ik sta hier elke week op deze manier. Op een gegeven moment ben je dat ook wel zat. Maar ik laat mijn hoofd niet hangen. Ik probeer er het beste van te maken, me te focussen en aanknopingspunten te zoeken", aldus Dumfries. "Ik kan wel boos worden. Maar als ik in woede uitbarst, benadeel ik denk ik de groep."
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League nieuw puntenverlies ternauwernood voorkomen. De koploper versloeg hekkensluiter Wolverhampton Wanderers diep in blessuretijd: 2-1. Vorig weekend ging Arsenal met 2-1 onderuit bij Aston Villa.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo (4-3) niet te spreken over het spel van zijn ploeg in een groot deel van de wedstrijd. "Alleen het eerste half uur was goed", zei hij voor de camera van ESPN.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de tiende achtereenvolgende overwinning geboekt. De regerend landskampioen versloeg Heracles Almelo met veel moeite: 4-3. Voor Heracles betekende het de eerste nederlaag sinds 25 oktober.
2 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na een mindere periode de tweede overwinning op rij geboekt in de Eredivisie. Het team van coach Dick Lukkien won op eigen veld met 3-0 van FC Volendam. De bezoekers voetbalden vanaf de 28e minuut met tien man na een rode kaart voor Mawouna Amevor.
3 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse competitie de zevende overwinning op rij geboekt. Dankzij twee doelpunten van Raphinha won de ploeg van coach Hansi Flick van Osasuna: 2-0.
3 uur geledenVELSEN (ANP) - NEC heeft na vier achtereenvolgende zeges punten verspeeld in de Eredivisie. Hekkensluiter Telstar hield de Nijmegenaren, die op de derde plaats staan, op een gelijkspel: 2-2.
5 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft met Mo Salah als invaller een 2-0-zege geboekt op Brighton & Hove Albion. De Egyptenaar was door coach Arne Slot opnieuw niet in de basis opgenomen, een besluit dat de aanvaller eerder openlijk had bekritiseerd. Salah had met een assist een aandeel in de zege die tot stand kwam door twee doelpunten van Hugo Ekitike.
6 uur geleden