Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Dumfries: Schmidt gelukkig pas één keer echt kwaad gezien

Dumfries: Schmidt gelukkig pas één keer echt kwaad gezien

EINDHOVEN (ANP) - Denzel Dumfries was niet te spreken over de eerste helft van PSV tegen VVV-Venlo. Na een ruststand van 1-1 wonnen de Eindhovenaren uiteindelijk met 4-1. "Ik denk dat we eerlijk naar ons zelf moeten zijn en zeggen dat we qua energie een schandalige eerste helft op de mat hebben gelegd", aldus de aanvoerder tegen FOX Sports.

"Het was niet echt een mooie zege, maar uiteindelijk wel een verdiende zege", vervolgde Dumfries. "Het belangrijkste is dat je deze wedstrijd wint, zeker omdat het de laatste voor de winterstop was. De jongens zitten toch wel een beetje in de vermoeidheid. Ik ook. Je voelt je spieren op een gegeven moment wel. Het is hoe het is. We zijn gezegend dat we mogen voetballen, zo bekijk ik het."

Trainer Roger Schmidt was in de rust niet blij. Dumfries: "Hij werd een klein beetje kwaad. En terecht. Hij zei dat we er meer energie in moesten leggen en het meer als team moesten doen. Dan zie je in de tweede helft ook wel dat je direct kansen creëert. Soms is het wel eng hoor, als Schmidt kwaad wordt. Gelukkig hebben we dat nog maar één keer meegemaakt, dat ie echt kwaad werd. Dat was thuis tegen PAOK in de Europa League, toen we halverwege achter stonden. Dan is hij in zijn woorden wat feller en dan begint hij ook in het Duitse te praten, terwijl hij dat normaal gesproken in het Engels doet. Af en toe zit hij in zijn emoties. Ik denk dat we gezamenlijk op de goede weg zijn."

Strafschop

Dumfries benutte zaterdag tegen RKC nog een strafschop. Nu liet de rechtsback het aan Philipp Max over. "Philipp en ik nemen de penalty allebei graag. Het is gewoon een kwestie van goed overleggen. Hij was nu weer aan de beurt", aldus Dumfries, die de komende dagen kerst niet uitgebreid gaat vieren. "De maatregelen laten het niet toe iets te doen dus ik ga thuis gewoon wat zitten niksen."

PSV hervat de competitie 10 januari met een uitwedstrijd tegen koploper Ajax.

Meer uit Voetbal

Heerenveen voorbij Sparta na ruime zege op Het Kasteel

ROTTERDAM (ANP) - Sparta is op eigen veld hard onderuitgegaan tegen sc Heerenveen. De Friezen wonnen in Rotterdam met 3-0 en passeren daarmee Sparta op de ranglijst van de Eredivisie.

14 minuten geleden
Feyenoord begint met Ueda, Watanabe en Nieuwkoop tegen Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Ayase Ueda begint met Feyenoord aan de uitwedstrijd tegen Ajax. De Japanse spits was afgelopen donderdag onvoldoende fit om aan het verloren uitduel met het Roemeense FCSB (4-3) te beginnen. De topscorer van de Eredivisie was ziek geweest en kwam daardoor als invaller in het veld.

41 minuten geleden
Ajax begint met Steur aan thuiswedstrijd tegen Feyenoord

AMSTERDAM (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. De 17-jarige middenvelder vervangt Kenneth Taylor, die nog geblesseerd is.

46 minuten geleden
Duel Levante - Villarreal afgelast door voorspeld noodweer

VALENCIA (ANP/RTR) - Het Spaanse competitieduel tussen Levante en Villarreal gaat zondag niet door. Aan de Spaanse oostkust wordt noodweer verwacht, waarna de Spaanse voetbalbond RFEF besloot de wedstrijd in Valencia af te gelasten. Villarreal is de nummer 3 in La Liga, Levante staat laatste.

1 uur geleden
Real Sociedad ontslaat coach Francisco na slechte resultaten

SAN SEBASTIÁN (ANP/RTR) - Real Sociedad heeft trainer Sergio Francisco ontslagen. Dat gebeurde twee dagen na de nederlaag (1-2) op eigen veld tegen Girona. Sociedad is nummer 15 in La Liga. Girona, achttiende, naderde door de zege tot op 1 punt.

2 uur geleden
Ten Cate moet Surinaamse voetbalploeg naar WK leiden

PARAMARIBO (ANP) - Henk ten Cate moet de nationale voetbalploeg van Suriname voor het eerst naar een WK leiden. De 71-jarige coach is aangesteld als opvolger van Stanley Menzo, die vorige maand na een nederlaag tegen Guatemala is opgestapt.

13 uur geleden
Arsenal voorkomt in extra tijd puntenverlies tegen Wolverhampton

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League nieuw puntenverlies ternauwernood voorkomen. De koploper versloeg hekkensluiter Wolverhampton Wanderers diep in blessuretijd: 2-1. Vorig weekend ging Arsenal met 2-1 onderuit bij Aston Villa.

15 uur geleden