Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Dumfries: Schmidt gelukkig pas één keer echt kwaad gezien

Dumfries: Schmidt gelukkig pas één keer echt kwaad gezien

EINDHOVEN (ANP) - Denzel Dumfries was niet te spreken over de eerste helft van PSV tegen VVV-Venlo. Na een ruststand van 1-1 wonnen de Eindhovenaren uiteindelijk met 4-1. "Ik denk dat we eerlijk naar ons zelf moeten zijn en zeggen dat we qua energie een schandalige eerste helft op de mat hebben gelegd", aldus de aanvoerder tegen FOX Sports.

"Het was niet echt een mooie zege, maar uiteindelijk wel een verdiende zege", vervolgde Dumfries. "Het belangrijkste is dat je deze wedstrijd wint, zeker omdat het de laatste voor de winterstop was. De jongens zitten toch wel een beetje in de vermoeidheid. Ik ook. Je voelt je spieren op een gegeven moment wel. Het is hoe het is. We zijn gezegend dat we mogen voetballen, zo bekijk ik het."

Trainer Roger Schmidt was in de rust niet blij. Dumfries: "Hij werd een klein beetje kwaad. En terecht. Hij zei dat we er meer energie in moesten leggen en het meer als team moesten doen. Dan zie je in de tweede helft ook wel dat je direct kansen creëert. Soms is het wel eng hoor, als Schmidt kwaad wordt. Gelukkig hebben we dat nog maar één keer meegemaakt, dat ie echt kwaad werd. Dat was thuis tegen PAOK in de Europa League, toen we halverwege achter stonden. Dan is hij in zijn woorden wat feller en dan begint hij ook in het Duitse te praten, terwijl hij dat normaal gesproken in het Engels doet. Af en toe zit hij in zijn emoties. Ik denk dat we gezamenlijk op de goede weg zijn."

Strafschop

Dumfries benutte zaterdag tegen RKC nog een strafschop. Nu liet de rechtsback het aan Philipp Max over. "Philipp en ik nemen de penalty allebei graag. Het is gewoon een kwestie van goed overleggen. Hij was nu weer aan de beurt", aldus Dumfries, die de komende dagen kerst niet uitgebreid gaat vieren. "De maatregelen laten het niet toe iets te doen dus ik ga thuis gewoon wat zitten niksen."

PSV hervat de competitie 10 januari met een uitwedstrijd tegen koploper Ajax.

Meer uit Voetbal

NEC wint spectaculair uitduel met NAC na treffer in slotseconden

BREDA (ANP) - NEC heeft het spectaculaire uitduel met NAC Breda met 4-3 gewonnen dankzij een treffer in de slotseconden. De thuisploeg kwam terug van een 2-0- en 3-2-achterstand, maar had geen tijd meer om de laatste treffer van de Nijmegenaren, gemaakt door Kodai Sano, ongedaan te maken.

1 uur geleden
PSV boekt bij Fortuna met moeite vijftiende uitzege op rij

SITTARD (ANP) - PSV heeft bij Fortuna Sittard met de nodige moeite de vijftiende uitzege op rij geboekt in de Eredivisie. Ivan Perisic bezorgde de ploeg van trainer Peter Bosz een kwartier voor tijd de overwinning: 1-2. In de slotfase verzuimde de koploper de score hoger op te voeren.

2 uur geleden
Telstar geeft voorsprong uit handen op bezoek bij Excelsior

ROTTERDAM (ANP) - Telstar heeft in de uitwedstrijd bij Excelsior een voorsprong van twee doelpunten uit handen gegeven. Het werd in Rotterdam 2-2.

2 uur geleden
AZ geeft bekerzege op Ajax slecht vervolg tegen PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - AZ heeft de overtuigende bekeroverwinning op Ajax (6-0) geen goed vervolg kunnen geven in de Eredivisie. PEC Zwolle was op eigen veld met 3-1 te sterk voor de ploeg van trainer Maarten Martens.

3 uur geleden
Bayern München in tweede helft ruim langs RB Leipzig

LEIPZIG (ANP) - Bayern München heeft het competitieduel bij nummer 4 RB Leipzig ruim gewonnen: 1-5. De regerend kampioen en koploper kwam in het oosten van Duitsland op achterstand, maar zette dat in de tweede helft recht. In de laatste tien minuten scoorde Bayern drie keer.

3 uur geleden
Koploper Arsenal komt niet verder dan 0-0 bij Nottingham Forest

NOTTINGHAM (ANP) - Arsenal heeft op bezoek bij Nottingham Forest, de nummer 17 van de Premier League, met 0-0 gelijkgespeeld. De koploper loopt daarmee 1 punt uit op de huidige nummer 2 Manchester City, dat eerder op zaterdag verloor van Manchester United. Aston Villa, dat net als City een achterstand van 7 punten heeft op Arsenal, komt zondag nog in actie.

3 uur geleden
Grim ziet Ajax onnodig punten verspelen tegen Go Ahead Eagles

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim vindt dat Ajax onnodig punten heeft verspeeld tegen Go Ahead Eagles (2-2). "We hadden bij rust met 3-0 of 4-0 moeten voorstaan", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA.

3 uur geleden