Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Dumfries schiet Inter naar winst op Atalanta en finale Supercup

Dumfries schiet Inter naar winst op Atalanta en finale Supercup

RIYAD (ANP) - Internazionale heeft de finale van de Italiaanse Supercup bereikt. De landskampioen won in de halve finale van het minitoernooi in het Saudische Riyad met 2-0 van Atalanta, de club die vorig seizoen als tweede eindigde in het bekertoernooi. Denzel Dumfries was de grote held bij Inter, want hij verzorgde beide treffers.

Er stonden drie Nederlandse internationals aan de aftrap. Naast Dumfries waren dat Stefan de Vrij bij Inter en Marten de Roon bij Atalanta.

Lautaro Martínez kreeg in de eerste helft een aantal grote kansen om Inter aan een doelpunt te helpen, maar de uitblinkende keeper Marco Carnesecchi van Atalanta liet geen bal door. Atalanta kwam er nauwelijks doorheen. Giorgio Scalvini was de enige met een scoringskans, maar hij kopte de bal in de handen van Inter-doelman Yann Sommer. Dumfries zette de landskampioen vroeg in de tweede helft op voorsprong. Hij ving de bal bij een hoekschop op met de borst en werkte af met een omhaal. Kort daarna verdubbelde hij de score met een strak afstandsschot. Atalanta leek daarna de spanning terug te brengen, maar de goal van Éderson werd na ingrijpen van de VAR afgekeurd om buitenspel.

De andere halve finale gaat zaterdag tussen bekerhouder Juventus en AC Milan, de nummer 2 van de Serie A vorig seizoen. De finale is maandag 6 januari.

Meer uit Voetbal

Trainer Flick verlengt contract bij FC Barcelona tot medio 2028

BARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick verlengt zijn contract bij FC Barcelona met een jaar. De Duitser is dan tot medio 2028 aan de Spaanse kampioen verbonden.

1 uur geleden
Depay staat voor rentree bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.

7 uur geleden
Tottenham nog niet uit degradatiezorgen na gelijkspel tegen Leeds

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.

17 uur geleden
Ook perschef Jansma weg bij Curaçao na vertrek Rutten

WILLEMSTAD (ANP) - Kees Jansma heeft zijn functie als persvoorlichter bij Curaçao neergelegd. Dat meldt De Telegraaf maandagavond. Zijn besluit volgt op de bekendmaking eerder op maandag dat bondscoach Fred Rutten zich heeft teruggetrokken. De afgelopen week bleek dat de spelersgroep en de hoofdsponsor wilden dat Dick Advocaat zou terugkeren in de functie die hij in februari vanwege familieomstandigheden verliet.

18 uur geleden
Rutten trekt zich terug als bondscoach Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Fred Rutten heeft zich teruggetrokken als bondscoach van het nationale voetbalelftal van Curaçao. Dat heeft de voetbalbond van het land maandag bekendgemaakt in een persbericht. Rutten was de opvolger van Dick Advocaat, die in februari zijn functie had neergelegd wegens familieomstandigheden. De spelersgroep en sponsor Corendon wilden dat Advocaat zou terugkeren.

21 uur geleden
Messi in Argentijnse voorselectie WK, deelname nog niet bevestigd

BUENOS AIRES (ANP) - De kans bestaat dat Lionel Messi deze zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn zesde WK voetbal gaat spelen. De 38-jarige Argentijn, die zelf nog geen uitsluitsel heeft gegeven over zijn WK-deelname, maakt deel uit van de voorselectie van bondscoach Lionel Scaloni die maandag bekend werd.

22 uur geleden
Bosnië deelt als eerste WK-selectie, met PSV'er Bajraktarevic

SARAJEVO (ANP) - Bosnië en Herzegovina heeft als eerste de WK-selectie bekendgemaakt. En dat terwijl het land zich als een van de laatsten kwalificeerde, door Italië na strafschoppen te verslaan in de play-offs.

23 uur geleden