Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Dumfries neemt zichzelf bij afgekeurd doelpunt niets kwalijk

Dumfries neemt zichzelf bij afgekeurd doelpunt niets kwalijk

LEIPZIG (ANP) - Denzel Dumfries vond dat hij bij het afgekeurde doelpunt van Xavi Simons tegen Frankrijk op het EK (0-0) weinig fout deed. Scheidsrechter Anthony Taylor oordeelde, na tussenkomst van de grensrechter en videoscheidsrechter, dat de verdediger van Internazionale buitenspel stond.

"Memphis schoot en ik liep door voor de rebound. Je moet altijd doorlopen voor de rebound", aldus Dumfries, die vervolgens te laat terug was toen Simons de bal in het doel schoot. Dumfries ging nog aan de kant voor de bal, maar voorkwam volgens de arbitrage dat keeper Mike Maignan nog kon duiken.

"Ik stond in mijn optiek aan de zijkant van hem. Hij kon ook niet meer bij de bal. Ik vond het een echte voetbalsituatie", zei Dumfries in het Leipzig Stadium. "Het nemen van een beslissing heeft drie minuten geduurd. Dat geeft wel aan dat het een hele discutabele keuze was. Het was ongelukkig."

Het doelpuntloze gelijkspel tegen de verliezend WK-finalist, die speelde zonder sterspeler Kylian Mbappé, zorgde voor tevredenheid bij Oranje. "Maar het is geen verrassing dat we dit kunnen", vervolgde Dumfries. "We weten wat voor kwaliteiten we hebben in de ploeg. We kregen een paar goede kansen, kwamen er enkele keren goed uit en vonden geregeld de vrije man. In de laatste fase hadden we net niet het geduld of maakten we niet de goede keuze, waardoor we ook weer niet tot heel veel kansen kwamen. Al met al hebben we het plan dat we voor ogen hadden goed uitgevoerd."

Meer uit Voetbal

Geen straf voor Depay na gebruik telefoon op bank bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft geen straf gekregen na het ongeoorloofde gebruik van zijn telefoon tijdens de wedstrijd van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1) in maart. Het Braziliaanse sporttribunaal STJD besloot de topscorer aller tijden van Oranje slechts een waarschuwing te geven.

7 minuten geleden
Naamgenoten Johan Cruijff krijgen gratis ArenA-tour

AMSTERDAM (ANP) - In voetbalstadion de ArenA in Amsterdam kunnen naamgenoten van Johan Cruijff op zijn geboortedag een gratis stadiontour krijgen. De rondleidingen zijn ter gelegenheid van het 30-jarig jubileum van de ArenA. Ze vinden plaats op 25 april tussen 09.30 en 18.00 uur. Bezoekers krijgen de kans om met de Champions League-beker uit 1972 op de foto te gaan.

1 uur geleden
AZ na ruime nederlaag bij Sjachtar dicht bij uitschakeling

KRAKAU (ANP) - AZ is ver verwijderd van een plaats in de halve finale van de Conference League. Het elftal van trainer Leeroy Echteld ging in Krakau ruim onderuit bij Sjachtar Donetsk: 3-0. Bij rust was het nog 0-0. Alle doelpunten vielen in de laatste twintig minuten.

11 uur geleden
Oud-Ajacied Kudus moet na terugslag vrezen voor WK

LONDEN (ANP/RTR) - Mohammed Kudus kan in juni mogelijk niet meedoen aan het wereldkampioenschap voetbal. De oud-Ajacied heeft een terugval in zijn herstel van een blessure aan zijn bovenbeen, meldt zijn werkgever Tottenham Hotspur.

11 uur geleden
AZ-coach Echteld laat Daal om disciplinaire redenen buiten basis

KRAKAU (ANP) - Ro-Zangelo Daal wordt donderdag om disciplinaire redenen buiten het basiselftal van AZ gelaten. De 22-jarige buitenspeler kwam op de wedstrijddag te laat voor een bijeenkomst. Dat zei trainer Leerroy Echteld voor het begin van de kwartfinale tegen Sjachtar Donetsk tegen Ziggo Sport.

13 uur geleden
Verdediger Robertson vertrekt na dit seizoen bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Andy Robertson vertrekt na dit seizoen bij Liverpool. De 32-jarige Schotse linkervleugelverdediger heeft een aflopend contract bij de club waar Arne Slot trainer is.

14 uur geleden
Barcelona dient klacht in bij UEFA voor onbestraft hands Atlético

BARCELONA (ANP/AFP) - FC Barcelona heeft bij de Europese voetbalbond UEFA een klacht ingediend. De Spaanse voetbalclub vond dat tegenstander Atlético Madrid woensdag in de kwartfinale van de Champions League had moeten worden bestraft voor een handsbal.

14 uur geleden