Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Dumfries neemt zichzelf bij afgekeurd doelpunt niets kwalijk

Dumfries neemt zichzelf bij afgekeurd doelpunt niets kwalijk

LEIPZIG (ANP) - Denzel Dumfries vond dat hij bij het afgekeurde doelpunt van Xavi Simons tegen Frankrijk op het EK (0-0) weinig fout deed. Scheidsrechter Anthony Taylor oordeelde, na tussenkomst van de grensrechter en videoscheidsrechter, dat de verdediger van Internazionale buitenspel stond.

"Memphis schoot en ik liep door voor de rebound. Je moet altijd doorlopen voor de rebound", aldus Dumfries, die vervolgens te laat terug was toen Simons de bal in het doel schoot. Dumfries ging nog aan de kant voor de bal, maar voorkwam volgens de arbitrage dat keeper Mike Maignan nog kon duiken.

"Ik stond in mijn optiek aan de zijkant van hem. Hij kon ook niet meer bij de bal. Ik vond het een echte voetbalsituatie", zei Dumfries in het Leipzig Stadium. "Het nemen van een beslissing heeft drie minuten geduurd. Dat geeft wel aan dat het een hele discutabele keuze was. Het was ongelukkig."

Het doelpuntloze gelijkspel tegen de verliezend WK-finalist, die speelde zonder sterspeler Kylian Mbappé, zorgde voor tevredenheid bij Oranje. "Maar het is geen verrassing dat we dit kunnen", vervolgde Dumfries. "We weten wat voor kwaliteiten we hebben in de ploeg. We kregen een paar goede kansen, kwamen er enkele keren goed uit en vonden geregeld de vrije man. In de laatste fase hadden we net niet het geduld of maakten we niet de goede keuze, waardoor we ook weer niet tot heel veel kansen kwamen. Al met al hebben we het plan dat we voor ogen hadden goed uitgevoerd."

Meer uit Voetbal

Coach Enrique: PSG klaar om titel Champions League te verdedigen

MÜNCHEN (ANP) - Paris Saint-Germain is klaar voor de finale van de Champions League, waarin het de titel verdedigt. Dat zei coach Luis Enrique nadat zijn ploeg Bayern München had uitgeschakeld in de halve finale. "We hebben iedereen laten zien dat we mooi voetbal kunnen spelen, maar ook kunnen vechten en afzien", zei de Spaanse trainer na de 1-1 in München, die volgde op de 5-4-overwinning een week eerder in Parijs.

15 minuten geleden
De Jong wil nog vier jaar door als directeur topvoetbal bij KNVB

ZEIST (ANP) - Nigel de Jong wil nog vier jaar door als directeur topvoetbal van de KNVB. "Ik ga ervan uit dat de KNVB mij ook wil houden", zegt de 81-voudig international van het Nederlands elftal. "We zijn in gesprek met elkaar en het gaat de goede kant op. Ik ben tevreden hoe ik hier kan werken en zie voldoende uitdagingen."

12 uur geleden
FIFA maakt schorsing Prestianni om racisme wereldwijd

ZÜRICH (ANP/RTR) - De FIFA heeft de Europese schorsing van de Argentijnse voetballer Gianluca Prestianni uitgebreid naar een wereldwijde. De international dreigt hierdoor de eerste twee wedstrijden van zijn land op het komende WK te missen.

17 uur geleden
FIFA-baas Infantino noemt peperdure WK-tickets 'marktconform'

BEVERLY HILLS (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldbond FIFA rechtvaardigt de torenhoge prijzen voor toegangskaarten bij het komende WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "We moeten naar de markt kijken en we bevinden ons in een wereld waarin de entertainmentmarkt zich het meest heeft ontwikkeld. Dus moeten we marktconforme tarieven hanteren", zei de FIFA-baas bij een conferentie in Beverly Hills.

23 uur geleden
Arsenal bereikt finale Champions League door zege op Atlético

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft voor de tweede keer in de clubhistorie de finale van de Champions League bereikt. De ploeg van coach Mikel Arteta won in het eigen Emirates Stadium in Londen met 1-0 van Atlético Madrid dankzij een doelpunt van Bukayo Saka. Dat was voldoende na de 1-1 vorige week in Madrid.

1 dag geleden
International Simons geopereerd aan rechterknie

LONDEN (ANP) - Voetballer Xavi Simons is dinsdag geopereerd aan zijn rechterknie. De 23-jarige international en zijn club Tottenham Hotspur meldden de operatie via social media met een foto van Simons in een ziekenhuisbed.

1 dag geleden
Willem II wint eerste duel met RKC Waalwijk in play-offs met 1-0

WAALWIJK (ANP) - Willem II heeft het eerste duel met RKC Waalwijk in de tweede ronde van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen. In Waalwijk versloeg de ploeg van trainer John Stegeman RKC met 1-0. De returnwedstrijd is zaterdag (16.30 uur) in Tilburg.

1 dag geleden