Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Dumfries neemt zichzelf bij afgekeurd doelpunt niets kwalijk

Dumfries neemt zichzelf bij afgekeurd doelpunt niets kwalijk

LEIPZIG (ANP) - Denzel Dumfries vond dat hij bij het afgekeurde doelpunt van Xavi Simons tegen Frankrijk op het EK (0-0) weinig fout deed. Scheidsrechter Anthony Taylor oordeelde, na tussenkomst van de grensrechter en videoscheidsrechter, dat de verdediger van Internazionale buitenspel stond.

"Memphis schoot en ik liep door voor de rebound. Je moet altijd doorlopen voor de rebound", aldus Dumfries, die vervolgens te laat terug was toen Simons de bal in het doel schoot. Dumfries ging nog aan de kant voor de bal, maar voorkwam volgens de arbitrage dat keeper Mike Maignan nog kon duiken.

"Ik stond in mijn optiek aan de zijkant van hem. Hij kon ook niet meer bij de bal. Ik vond het een echte voetbalsituatie", zei Dumfries in het Leipzig Stadium. "Het nemen van een beslissing heeft drie minuten geduurd. Dat geeft wel aan dat het een hele discutabele keuze was. Het was ongelukkig."

Het doelpuntloze gelijkspel tegen de verliezend WK-finalist, die speelde zonder sterspeler Kylian Mbappé, zorgde voor tevredenheid bij Oranje. "Maar het is geen verrassing dat we dit kunnen", vervolgde Dumfries. "We weten wat voor kwaliteiten we hebben in de ploeg. We kregen een paar goede kansen, kwamen er enkele keren goed uit en vonden geregeld de vrije man. In de laatste fase hadden we net niet het geduld of maakten we niet de goede keuze, waardoor we ook weer niet tot heel veel kansen kwamen. Al met al hebben we het plan dat we voor ogen hadden goed uitgevoerd."

Meer uit Voetbal

PSG klopt Bayern München in spectaculaire halve finale met 5-4

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain mag hopen op een nieuwe Champions League-finale. De titelhouder versloeg dinsdag voor eigen publiek de Duitse kampioen Bayern München in een kwalitatief hoogstaande en vermakelijke wedstrijd met 5-4. Volgende week woensdag is de tweede ontmoeting in München.

6 uur geleden
Timber mist eerste halve finale van Arsenal tegen Atlético

MADRID (ANP) - Arsenal-verdediger Jurriën Timber kan woensdag nog niet meedoen in de halve finale van de Champions League tegen Atlético Madrid. De Nederlander is nog niet helemaal hersteld van de enkelblessure die hij eind vorige maand opliep.

8 uur geleden
Paris Saint-Germain start met van blessure herstelde Vitinha

PARIJS (ANP/AFP) - Paris Saint-Germain begint de thuiswedstrijd tegen Bayern München in de halve finale van de Champions League met Vitinha in het basiselftal. De Portugese middenvelder is op tijd hersteld van een blessure aan zijn hiel, die hij vorige week zondag opliep in de ontmoeting met Olympique Lyon in de Franse competitie.

9 uur geleden
Brighton & Hove Albion bouwt apart stadion voor vrouwenteam

BRIGHTON (ANP) - Brighton & Hove Albion gaat een apart stadion bouwen voor het vrouwenteam. Dat meldt de Engelse voetbalclub dinsdag op de eigen site. Het stadion moet een minimale capaciteit van 10.000 zitplaatsen krijgen en komt naast het American Express Stadium te staan, dat ruim 31.000 zitplaatsen telt. De club hoopt dat het vrouwenteam, op dit moment zesde in de Women's Super League, uiterlijk in 2030 in het stadion kan spelen.

13 uur geleden
Verdediger Stones vertrekt na tien jaar bij Manchester City

MANCHESTER (ANP) - Verdediger John Stones (31) vertrekt na dit seizoen na tien jaar bij Manchester City. Dat maakt de club dinsdag op de eigen website bekend. Stones speelde in tien seizoenen 293 keer voor de club uit Manchester en won er zes keer de Engelse landstitel, een keer de Champions League en zeven titels in de twee Engelse bekertoernooien.

14 uur geleden
KNVB-directeur: onwijs vervelend om tegenover NAC te staan

UTRECHT (ANP) - Marianne van Leeuwen vindt het "onwijs vervelend" dat de KNVB tegenover NAC in de rechtszaal staat. Dat zei de directeur betaald voetbal na het kort geding voor de rechtbank in Utrecht. Daarin eist NAC Breda dat een wedstrijd tegen Go Ahead Eagles wordt overgespeeld omdat er een speler op het veld stond die niet speelgerechtigd was.

17 uur geleden
NAC houdt vast aan eis overspelen duel met Go Ahead Eagles

UTRECHT (ANP) - NAC Breda houdt vast aan de eis om het competitieduel met Go Ahead Eagles over te spelen. Dat heeft de advocaat van de Bredase club voor de rechtbank in Utrecht gezegd in een zaak tegen de KNVB. Volgens NAC gaat het om "het consequent toepassen van de regels" omdat bij de Eagles een speler meedeed die niet speelgerechtigd was. "Bij afwijking ontstaat willekeur", aldus de advocaat. De rechter doet maandag om 12.00 uur uitspraak in het kort geding.

19 uur geleden