Dumfries na late gelijkmaker: complimenten voor veerkracht Oranje
BOEDAPEST (ANP) - Denzel Dumfries noemde de 1-1 van het Nederlands elftal in de uitwedstrijd tegen Hongarije een 'terechte' uitslag. "Gezien het verloop van de wedstrijd moeten we dit punt koesteren", zei de maker van het doelpunt voor Oranje na afloop van het duel in Boedapest tegen de NOS.
Dumfries miste in de eerste helft "energie en duelkracht" bij het Nederlands team. "De tweede helft herstelden we ons goed. Toen speelden we met meer energie en zag je dat we gevaarlijker werden", zei de verdediger, die na de rode kaart (twee keer geel) voor aanvoerder Virgil van Dijk Nederland alsnog op gelijke hoogte bracht en een nederlaag voorkwam. "Dat is veerkracht tonen. Het is fantastisch hoe we dat doen met zijn allen. Complimenten voor hoe we ons staande hebben gehouden en hebben gevochten voor dat punt."
Meer uit Voetbal
FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
1 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
1 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
4 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
7 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
7 uur geleden