Dumfries na landstitel met Inter nog niet bezig met toekomst
MILAAN (ANP) - Denzel Dumfries weet nog niet of hij komend seizoen bij Internazionale speelt. De rechtervleugelverdediger, die maandag de Italiaanse landstitel won met zijn club, heeft na dit seizoen nog een contract voor een jaar.
"Daar zijn we nog niet echt mee bezig geweest, want je bent nog vol in de race voor het kampioenschap", vertelde Dumfries na de zege van 2-1 op AC Milan aan Ziggo Sport. "Het EK komt er ook aan. Je weet nooit hoe het gaat lopen, maar de gesprekken gaan op zich goed. Alleen zit de club in een moeilijke tijd. Ik verwacht dat we de gesprekken op korte termijn zullen oppakken."
Dumfries kwam tegen Milan in de slotfase in het veld en kreeg in blessuretijd een rode kaart. Ook de wedstrijden daarvoor was de voormalig PSV'er vaker invaller dan basisspeler. "Ik lees er altijd veel verschillende verhalen over, maar ik heb gewoon een blessure gehad die me heel lang parten heeft gespeeld", legde Dumfries bij Ziggo Sport uit. "Het is een hamstringblessure, die ik vorig jaar uit tegen Atalanta heb opgelopen. Ik ben wedstrijden blijven spelen, waardoor ik het eigenlijk een beetje kapot heb gelopen. Het was niet slim van mij om zo lang door te blijven spelen met die blessure. De nasleep is gewoon heel lang. Een leermoment voor mij. Nu wil ik me focussen op dat ik 100 procent fit ben."
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal is door naar de laatste zestien van de FA Cup na een 4-0-zege op Wigan Athletic. De koploper van de Premier League blijft vrijwel foutloos in alle competities en maakt nog kans op vier prijzen dit seizoen.
1 uur geledenMADRID (ANP) - Rayo Vallecano heeft in een Madrileense derby Atlético een pijnlijke nederlaag bezorgd. Het laaggeklasseerde Rayo Vallecano won met 3-0, waardoor Atlético naar de vierde plaats in de Spaanse La Liga zakte. De ploeg van coach Diego Simeone heeft nu 15 punten achterstand op koploper Real Madrid.
2 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft de koppositie in de Vrouwen Eredivisie stevig in handen. De club uit Enschede won zondag met 5-1 van sc Heerenveen. FC Twente heeft 36 punten na veertien wedstrijden. PSV, dat met 3-0 won van PEC Zwolle, staat tweede op een achterstand van 4 punten.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het competitieduel tussen Sparta Rotterdam en NEC is definitief gestaakt vanwege de sneeuw. De wedstrijd was nog geen tien minuten bezig toen scheidsrechter Jannick van der Laan het spel stillegde. Het was ijdele hoop dat de wedstrijd in Rotterdam nog kon worden hervat. Het restant van de wedstrijd wordt volgens de website van NEC op dinsdag 17 februari uitgespeeld.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het competitieduel tussen Sparta Rotterdam en NEC is tijdelijk gestaakt vanwege de sneeuw. De wedstrijd was nog geen tien minuten bezig. Het is nog onduidelijk of het duel op zondag kan worden uitgespeeld.
4 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen staat weer in het linkerrijtje van de Eredivisie. Het elftal van coach Robin Veldman boog zondag een 2-0-achterstand in het Abe Lenstra Stadion tegen PEC Zwolle om in een 4-2-zege. De Friezen staan met 31 punten op de negende plek in de Eredivisie. PEC Zwolle zakt naar de dertiende plaats met een achterstand van 5 punten op sc Heerenveen.
4 uur geledenVELSEN (ANP) - De Eredivisiewedstrijd tussen Telstar en FC Twente is geëindigd in 1-1. Door het gelijkspel is Twente, dat nu zevende staat, op de ranglijst ingehaald door AZ. Telstar blijft 17e met 18 punten.
4 uur geleden