Dumfries na landstitel met Inter nog niet bezig met toekomst
MILAAN (ANP) - Denzel Dumfries weet nog niet of hij komend seizoen bij Internazionale speelt. De rechtervleugelverdediger, die maandag de Italiaanse landstitel won met zijn club, heeft na dit seizoen nog een contract voor een jaar.
"Daar zijn we nog niet echt mee bezig geweest, want je bent nog vol in de race voor het kampioenschap", vertelde Dumfries na de zege van 2-1 op AC Milan aan Ziggo Sport. "Het EK komt er ook aan. Je weet nooit hoe het gaat lopen, maar de gesprekken gaan op zich goed. Alleen zit de club in een moeilijke tijd. Ik verwacht dat we de gesprekken op korte termijn zullen oppakken."
Dumfries kwam tegen Milan in de slotfase in het veld en kreeg in blessuretijd een rode kaart. Ook de wedstrijden daarvoor was de voormalig PSV'er vaker invaller dan basisspeler. "Ik lees er altijd veel verschillende verhalen over, maar ik heb gewoon een blessure gehad die me heel lang parten heeft gespeeld", legde Dumfries bij Ziggo Sport uit. "Het is een hamstringblessure, die ik vorig jaar uit tegen Atalanta heb opgelopen. Ik ben wedstrijden blijven spelen, waardoor ik het eigenlijk een beetje kapot heb gelopen. Het was niet slim van mij om zo lang door te blijven spelen met die blessure. De nasleep is gewoon heel lang. Een leermoment voor mij. Nu wil ik me focussen op dat ik 100 procent fit ben."
Meer uit Voetbal
MIAMI (ANP) - Lionel Messi is net als vorig jaar verkozen tot waardevolste speler van het seizoen in de Amerikaanse competitie MLS. De 38-jarige Argentijn leidde Inter Miami naar het eerste kampioenschap. Hij is de eerste speler die de prijs voor de tweede keer op rij heeft gewonnen.
37 minuten geledenBAKOE (ANP) - Interim-trainer Fred Grim ziet het duel van Ajax bij Qarabag FK woensdag als volgende kans om van de "heel vervelende nul" af te komen in de Champions League. "Daar willen we heel graag vanaf. Daarom gaan we morgen voor de winst spelen, maar we weten ook dat we tegen een ploeg spelen die al 7 punten heeft", zei Grim tijdens een persconferentie in het Azerbeidzjaanse Bakoe.
3 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Zonder ten minste zeven basisspelers wacht Real Madrid-trainer Xabi Alonso woensdag een zware opdracht in de Champions League. Zijn ploeg neemt het in het eigen Bernabéu op tegen Manchester City, terwijl de druk op de coach toeneemt door de matige resultaten van de laatste weken in de competitie.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De Johan Cruijff ArenA heeft vrijdagavond aangifte gedaan na het grootschalige afsteken van vuurwerk in het thuisduel met FC Groningen. Ajax had die stap vrijdag al aangekondigd, maar laat dinsdag pas weten dat het ook daadwerkelijk is gebeurd. De aangifte gaat om onder meer huisvredebreuk, openlijke geweldpleging en brandstichting.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax moet het zeker tot de winterstop doen zonder spits Wout Weghorst. De 33-jarige international van het Nederlands elftal heeft zaterdag in het uitduel met Fortuna Sittard "forse schade" aan zijn enkelbanden opgelopen, melden de Amsterdammers. Weghorst werd al buiten de selectie gelaten voor het Champions League-duel met Qarabag FK van woensdag.
6 uur geledenTEHERAN (ANP/DPA) - Iran en Egypte zijn er niet van gediend dat hun onderlinge duel op het WK voetbal volgend jaar in het teken staat van de lhbtqi+-gemeenschap. Volgens Iraanse media hebben de landen daartegen een protest ingediend.
6 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain neemt het woensdag in de Champions League tegen Athletic op zonder Ousmane Dembélé. De winnaar van de Gouden Schoen is sinds maandag ziek, zo meldt de Franse topclub. PSG staat tweede in de rangschikking met 12 punten uit vijf duels. Athletic staat 27e.
6 uur geleden