Dumfries na landstitel met Inter nog niet bezig met toekomst
MILAAN (ANP) - Denzel Dumfries weet nog niet of hij komend seizoen bij Internazionale speelt. De rechtervleugelverdediger, die maandag de Italiaanse landstitel won met zijn club, heeft na dit seizoen nog een contract voor een jaar.
"Daar zijn we nog niet echt mee bezig geweest, want je bent nog vol in de race voor het kampioenschap", vertelde Dumfries na de zege van 2-1 op AC Milan aan Ziggo Sport. "Het EK komt er ook aan. Je weet nooit hoe het gaat lopen, maar de gesprekken gaan op zich goed. Alleen zit de club in een moeilijke tijd. Ik verwacht dat we de gesprekken op korte termijn zullen oppakken."
Dumfries kwam tegen Milan in de slotfase in het veld en kreeg in blessuretijd een rode kaart. Ook de wedstrijden daarvoor was de voormalig PSV'er vaker invaller dan basisspeler. "Ik lees er altijd veel verschillende verhalen over, maar ik heb gewoon een blessure gehad die me heel lang parten heeft gespeeld", legde Dumfries bij Ziggo Sport uit. "Het is een hamstringblessure, die ik vorig jaar uit tegen Atalanta heb opgelopen. Ik ben wedstrijden blijven spelen, waardoor ik het eigenlijk een beetje kapot heb gelopen. Het was niet slim van mij om zo lang door te blijven spelen met die blessure. De nasleep is gewoon heel lang. Een leermoment voor mij. Nu wil ik me focussen op dat ik 100 procent fit ben."
Meer uit Voetbal
SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft Mohamed Ihattaren voor een jaar langer vastgelegd. De 24-jarige middenvelder had een aflopend contract, dat de club met een eenzijdige optie met een seizoen kon verlengen. Dat is gebeurd, meldt de nummer 11 van de Eredivisie.
1 uur geledenMELBOURNE (ANP) - De voetballers van Curaçao hebben in de oefenwedstrijd tegen Australië een zware nederlaag geleden: 5-1. De ploeg van bondscoach Fred Rutten kwam vlak na rust in Melbourne op gelijke hoogte via voormalig Ajacied Arjany Martha, maar incasseerde in de laatste 25 minuten nog vier doelpunten. Feyenoorder Jordan Bos maakte de 3-1 voor Australië, na vrijdag al het enige doelpunt te hebben verzorgd tegen Kameroen (1-0).
1 uur geledenBREDA (ANP) - Oud-voetbalinternational Kees Kuijs is op 94-jarige leeftijd overleden. Zijn familie heeft dat bevestigd aan het ANP. Kuijs was speler van NAC Breda en HFC Haarlem en speelde 43 interlands tussen 1955 en 1962. Hij was de oudste nog levende oud-international van het Nederlands elftal.
3 uur geledenSTUTTGART (ANP) - De Duitse voetballers hebben een oefenwedstrijd tegen Ghana met klein verschil gewonnen. In Stuttgart eindigde het duel in 2-1.
16 uur geledenSOLNA (ANP/RTR) - Polen hoopt dinsdag in de finale van de play-offs voor het WK voetbal na 96 jaar weer een uitwedstrijd tegen Zweden te winnen. Na de zege van 3-0 voor de Polen in een vriendschappelijke ontmoeting in 1930 in Stockholm, won Zweden daarna acht keer in eigen land en eindigden twee duels onbeslist.
18 uur geledenPRAAG (ANP/RTR) - De Deense bondscoach Brian Riemer heeft de cruciale wedstrijd van dinsdag tegen Tsjechië op een persconferentie omschreven als de belangrijkste wedstrijd uit zijn trainerscarrière. Een overwinning zou Denemarken een ticket voor het aanstaande WK voetbal opleveren.
18 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Bij het stadion van ADO Den Haag komt een standbeeld van oud-speler Lex Schoenmaker te staan. De gemeente Den Haag heeft maandag ingestemd met het initiatief van een groep supporters, omdat zijn prestaties deel uitmaken "van de rijke sporthistorie van Den Haag".
21 uur geleden