Dumfries hervat training in aanloop naar slotduel met Gibraltar
FARO (ANP) - Denzel Dumfries heeft meegedaan aan de laatste training van het Nederlands elftal richting het slotduel in de EK-kwalificatie van dinsdag met Gibraltar. De rechtervleugelverdediger, die zaterdag tegen Ierland (1-0 winst) zijn vijftigste interland speelde, sloeg de oefensessie in Faro een dag eerder over. Dumfries werkte toen een sessie op de hometrainer af.
Alle 22 door bondscoach Ronald Koeman geselecteerde spelers verschenen aan het begin van de middag, onder zonnige omstandigheden op het Quinta do Lago Sports Complex, op het trainingsveld. Journalisten waren alleen het eerste kwartier welkom. De training was het deel daarna besloten.
Oranje is dankzij de zege op de Ieren zeker van deelname aan het EK komende zomer. Tegen Gibraltar, dat zaterdag met 14-0 van Frankrijk verloor, zal de vrij moeizaam scorende ploeg van Koeman willen werken aan het doelsaldo. Bij de loting op 2 december in Hamburg komt het Nederlands elftal in pot 3 terecht.
Koeman geeft later op de dag, samen met verdediger Stefan de Vrij, een persconferentie. Mogelijk dat de bondscoach dan aangeeft of hij grotendeels vasthoudt aan de ploeg die tegen Ierland speelde, of dat hij anderen wil laten voetballen.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Ronald Koeman was teleurgesteld na de nederlaag van het Nederlands elftal in de oefenwedstrijd tegen Algerije (0-1). "Ik kan gewoon niet tegen mijn verlies", zei de bondscoach in de perskamer van De Kuip. "Het was ook ongelooflijk dat we na twintig minuten niet met 2-0 voorstonden, maar na rust werd het minder. Ik wil niet de schuld geven aan de wissels, maar we werden wel slordiger en creƫerden minder dan in de eerste helft."
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Frenkie de Jong heeft ondanks de verrassende nederlaag in een oefenwedstrijd tegen Algerije (0-1) nog altijd "heel veel vertrouwen" in een goed wereldkampioenschap met het Nederlands elftal. Dat zei de reserveaanvoerder van Oranje in De Kuip.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Denzel Dumfries is woensdag medisch gekeurd door Real Madrid. Dat bevestigde bondscoach Ronald Koeman na de verloren oefenwedstrijd van het Nederlands elftal tegen Algerije (0-1) in De Kuip.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk baalde van de nederlaag van het Nederlands elftal tegen Algerije (0-1) in De Kuip. "Dit wil je niet in een 'uitzwaaiwedstrijd'", zei de aanvoerder, die donderdagmiddag met zijn ploeggenoten van de nationale ploeg naar New York voor een trainingskamp vliegt. "Als je naar de wedstrijd kijkt, hadden we met minstens 2-0 voor moeten staan. Hopelijk komt de scherpte snel terug en maken we het voortaan wel af."
7 uur geledenPARIJS (ANP) - De Italiaanse tennisser Matteo Arnaldi heeft de halve finale van Roland Garros bereikt. Hij zag in zijn partij in de kwartfinale in Parijs landgenoot Matteo Berrettini met een blessure opgeven in de tweede set. Arnaldi leidde met 7-5 5-2.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal heeft de voorlaatste oefenwedstrijd voor de start van het wereldkampioenschap verrassend verloren. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal een dag voor het vertrek naar de Verenigde Staten in stadion De Kuip in de slotfase onderuit gaan tegen Algerije: 0-1.
7 uur geledenLUIK (ANP/Belga) - De voetballers van de Democratische Republiek Congo hebben een oefenwedstrijd tegen Denemarken met 0-0 gelijkgespeeld. De wedstrijd tegen de Denen, die zich niet wisten te kwalificeren voor het WK, vond plaats in het Belgische Luik. De Congolezen bereiden zich in Belgiƫ voor op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
7 uur geleden