Dumfries hervat training in aanloop naar slotduel met Gibraltar
FARO (ANP) - Denzel Dumfries heeft meegedaan aan de laatste training van het Nederlands elftal richting het slotduel in de EK-kwalificatie van dinsdag met Gibraltar. De rechtervleugelverdediger, die zaterdag tegen Ierland (1-0 winst) zijn vijftigste interland speelde, sloeg de oefensessie in Faro een dag eerder over. Dumfries werkte toen een sessie op de hometrainer af.
Alle 22 door bondscoach Ronald Koeman geselecteerde spelers verschenen aan het begin van de middag, onder zonnige omstandigheden op het Quinta do Lago Sports Complex, op het trainingsveld. Journalisten waren alleen het eerste kwartier welkom. De training was het deel daarna besloten.
Oranje is dankzij de zege op de Ieren zeker van deelname aan het EK komende zomer. Tegen Gibraltar, dat zaterdag met 14-0 van Frankrijk verloor, zal de vrij moeizaam scorende ploeg van Koeman willen werken aan het doelsaldo. Bij de loting op 2 december in Hamburg komt het Nederlands elftal in pot 3 terecht.
Koeman geeft later op de dag, samen met verdediger Stefan de Vrij, een persconferentie. Mogelijk dat de bondscoach dan aangeeft of hij grotendeels vasthoudt aan de ploeg die tegen Ierland speelde, of dat hij anderen wil laten voetballen.
Meer uit Voetbal
RABAT (ANP) - Feyenoorder Anis Hadj Moussa heeft woensdag een belangrijk aandeel gehad in de laatste groepswedstrijd van Algerije op de Afrika Cup. De rechtsbuiten gaf in het met 3-1 gewonnen duel met Equatoriaal-Guinea de assist bij twee doelpunten.
6 uur geledenBURNLEY (ANP) - Quilindschy Hartman vertrekt de komende transferperiode niet naar Ajax. Dat meldt de 24-jarige linkervleugelverdediger op Instagram.
7 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Oud-profvoetballer Roberto Carlos heeft een hartoperatie ondergaan in zijn geboorteland Brazilië. Dat meldt onder meer de Spaanse sportkrant AS.
9 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot hoopt dat zijn elftal het zichzelf donderdag in de thuiswedstrijd tegen Leeds United in de Premier League niet zo moeilijk maakt als een kleine maand geleden. Toen eindigde het eerste duel tussen de twee clubs in de competitie in Leeds in 3-3. Liverpool verspeelde toen eerst een voorsprong van 2-0 en daarna van 3-2.
9 uur geledenRABAT (ANP/RTR) - Bertrand Traoré heeft op de Afrika Cup een boete gekregen van 10.000 dollar, omgerekend ongeveer 8500 euro. De aanvoerder van Burkina Faso, oud-speler van Ajax, wordt daarmee gestraft voor aanmerkingen op de wedstrijdleiding.
9 uur geledenMANCHESTER (ANP/RTR) - Rodri is fit genoeg om zijn rentree bij Manchester City te maken. De 29-jarige Spaanse spelmaker zat zaterdag in de uitwedstrijd tegen Nottingham Forest al op de reservebank, maar kwam toen nog niet in actie.
10 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid begint het nieuwe jaar zonder Kylian Mbappé. De Franse aanvaller heeft een verstuiking aan zijn linkerknie, meldt de Spaanse voetbalclub in een korte verklaring.
11 uur geleden