Dumfries hervat training in aanloop naar slotduel met Gibraltar
FARO (ANP) - Denzel Dumfries heeft meegedaan aan de laatste training van het Nederlands elftal richting het slotduel in de EK-kwalificatie van dinsdag met Gibraltar. De rechtervleugelverdediger, die zaterdag tegen Ierland (1-0 winst) zijn vijftigste interland speelde, sloeg de oefensessie in Faro een dag eerder over. Dumfries werkte toen een sessie op de hometrainer af.
Alle 22 door bondscoach Ronald Koeman geselecteerde spelers verschenen aan het begin van de middag, onder zonnige omstandigheden op het Quinta do Lago Sports Complex, op het trainingsveld. Journalisten waren alleen het eerste kwartier welkom. De training was het deel daarna besloten.
Oranje is dankzij de zege op de Ieren zeker van deelname aan het EK komende zomer. Tegen Gibraltar, dat zaterdag met 14-0 van Frankrijk verloor, zal de vrij moeizaam scorende ploeg van Koeman willen werken aan het doelsaldo. Bij de loting op 2 december in Hamburg komt het Nederlands elftal in pot 3 terecht.
Koeman geeft later op de dag, samen met verdediger Stefan de Vrij, een persconferentie. Mogelijk dat de bondscoach dan aangeeft of hij grotendeels vasthoudt aan de ploeg die tegen Ierland speelde, of dat hij anderen wil laten voetballen.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - Internazionale maakt nog altijd kans om naast de landstitel ook de Italiaanse beker te winnen. Het elftal van trainer Cristian Chivu knokte zich in Milaan tegen Como terug van een achterstand van twee doelpunten. Inter won met 3-2. De eerste ontmoeting was in 0-0 geëindigd.
5 uur geledenLEICESTER (ANP/RTR) - Leicester City is dinsdag gedegradeerd naar het derde niveau van het Engelse voetbal. Dat gebeurde tien jaar na hun verrassende titel in de Premier League met de Italiaanse trainer Claudio Ranieri.
5 uur geledenALKMAAR (ANP) - In Alkmaar zijn dinsdag duizenden supporters bijeengekomen voor de huldiging van de spelers en staf van AZ na de winst van de KNVB-beker. Zondag werd NEC in de bekerfinale in De Kuip in Rotterdam met 5-1 verslagen. Het is de vijfde keer in de clubgeschiedenis dat AZ de beker heeft gewonnen.
8 uur geledenLOS ANGELES (ANP/RTR) - Christian Pulisic denkt dat de huidige selectie van de Verenigde Staten de beste is waar hij deel van heeft uitgemaakt. Dat zei de 27-jarige aanvaller van AC Milan tegen persbureau Reuters, een kleine twee maanden voor aanvang van het WK voetbal dat zijn thuisland samen met Mexico en Canada organiseert.
11 uur geledenBARCELONA (ANP/DPA) - Trainer Hansi Flick staat op het punt zijn contract bij FC Barcelona te verlengen. De 61-jarige Duitser wil dat pas doen nadat zijn club de Spaanse landstitel met succes heeft verdedigd. Dat liet hij dinsdag doorschemeren op een persconferentie, een dag voor de thuiswedstrijd tegen Celta de Vigo in La Liga.
11 uur geledenZÜRICH (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal zijn terug in de top tien van de wereldranglijst. Oranje steeg een plek dankzij de overwinning (2-1) en het gelijkspel (1-1) in de WK-kwalificatieduels met Frankrijk van afgelopen week. Daarmee verdreef de ploeg van bondscoach Arjan Veurink Noord-Korea uit de top tien.
16 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Gheorghe Hagi is de nieuwe bondscoach van de Roemeense voetballers. De 61-jarige oud-speler van onder meer Real Madrid en FC Barcelona is de opvolger van Mircea Lucescu, die twee weken geleden op 80-jarige leeftijd overleed. Onder leiding van Lucescu wist Roemenië zich niet voor het komende WK te kwalificeren.
1 dag geleden