
Dumfries en De Vrij verliezen met Inter in Serie A ook van Monza
MILAAN (ANP) - Internazionale heeft opnieuw een nederlaag moeten incasseren in de Serie A. De ploeg van trainer Simone Inzaghi liet zich voor eigen publiek verrassen door het gepromoveerde Monza: 0-1. Verdediger Luca Caldirola, die in de jeugd voor Inter speelde, kopte een kwartier voor tijd raak uit een hoekschop.
Bij de thuisclub stonden de Oranje-internationals Denzel Dumfries en Stefan de Vrij in de basis. De Vrij moest zich aan het begin van de tweede helft geblesseerd laten vervangen. Inzaghi bracht onder anderen Lautaro Martínez, Edin Dzeko en Hakan Calhanoglu in de ploeg, maar ook die vaste krachten konden niet voorkomen dat Inter opnieuw onderuit ging.
De kampioen van 2021 verloor de afgelopen weken ook van Bologna, Spezia, Juventus en Fiorentina en kwam vorige week bij Salernitana niet verder dan 1-1. Inter won dinsdag in de kwartfinales van de Champions League wel met 2-0 bij Benfica. Komende woensdag is de return in Milaan. Met het oog daarop liet Inzaghi enkele basiskrachten tegen Monza op de bank beginnen.
Inter verloor al voor de elfde keer dit seizoen en staat in de Serie A op de vijfde plaats, met 2 punten minder dan AC Milan en AS Roma. De achterstand op koploper Napoli bedraagt maar liefst 24 punten. De top 4 in Italië plaatst zich voor de Champions League.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Voetbalclub Liverpool FC laat weten "verslagen" te zijn na het tragische overlijden van de Portugese aanvaller Diogo Jota. De 28-jarige international overleed door een verkeersongeval in het noordwesten van Spanje.
1 uur geledenMADRID (ANP) - Voetballer Diogo Jota van Liverpool is omgekomen bij een verkeersongeval in Spanje. Dat meldt persbureau Reuters op basis van het Spaanse persbureau EFE.
2 uur geledenSANTA CLARA/SAINT-LOUIS (ANP) - Titelverdediger Mexico en gastland Verenigde Staten nemen het tegen elkaar op in de finale van de Gold Cup. Die is zondag in Houston.
4 uur geledenARNHEM (ANP) - Peter Bosz heeft net als een jaar eerder de Rinus Michels Award voor beste coach van het seizoen gewonnen. De coach van PSV werd gekozen boven Paul Simonis (Go Ahead Eagles), Francesco Farioli (Ajax) en Ron Jans (FC Utrecht).
16 uur geledenTHUN (ANP) - Finland heeft de eerste wedstrijd op het EK voetbal in Zwitserland met 1-0 gewonnen van IJsland. In de Stockhorn Arena van Thun maakte de Finse Saara Kosola het enige doelpunt.
16 uur geledenBRIGHTON (ANP) - Olivier Boscagli heeft een contract voor vijf jaar getekend bij Brighton & Hove Albion. De 27-jarige in Monaco geboren verdediger had al bekendgemaakt PSV na zes seizoenen transfervrij te verlaten.
17 uur geledenSPIEZ (ANP) - Oranje-verdedigster Veerle Buurman verwacht zaterdag tijdens haar waarschijnlijke EK-debuut tegen Wales iets meer spanning dan tijdens haar vorige zes interlands. "Dat is ook niet gek en ik weet hoe ik daarmee om moet gaan: gewoon op me af laten komen en mijn ding doen. Het team steunt me daarbij", zegt het snel opgeklommen talent tijdens een mediamoment in het Zwitserse Spiez.
20 uur geleden