Dumfries draagt met doelpunt bij aan zege Inter
PLZEN (ANP) - Inter heeft de eerste zege van het seizoen in de groepsfase van de Champions League behaald. In Tsjechië won de club van Viktoria Plzen, 0-2. Oranje-international Denzel Dumfries droeg met een doelpunt bij aan de overwinning.
Al in de 20e minuut kwam Inter op voorsprong. De vrijstaande Edin Džeko schoof de bal beheerst in de 'verre' hoek, na een over een breed front opgezette aanval. Na 70 minuten scoorde Dumfries. De rechtsachter kwam als altijd mee op bij een counter en werd op het juiste moment aangespeeld door Džeko.
De Tsjechen speelden het laatste half uur met een man minder, na de rode kaart voor Pavel Bucha. Dumfries stond in de basis bij Inter. Stefan de Vrij bleef op de bank. Voormalig Ajacied André Onana was de doelman bij de Italianen.
Later op de avond spelen in deze groep Bayern München en Barcelona nog tegen elkaar. Beide clubs wonnen hun eerste wedstrijd.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).
10 uur geledenALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.
10 uur geledenBOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.
10 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ naar de halve finale van de KNVB-beker geholpen. De Ierse spits maakte tegen FC Twente het winnende doelpunt in de zevende minuut van de verlenging (2-1).
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Milan Zonneveld verlaat Telstar voor Sparta Rotterdam. De spits heeft bij Sparta een contract tot medio 2029 ondertekend, meldt de nummer 5 van de Eredivisie.
11 uur geledenALKMAAR (ANP) - Max Huiberts snapt niet waarom AZ zoveel kritiek krijgt op het besluit om de bekende Portugese voetbalmakelaar Jorge Mendes in te schakelen voor een mogelijke transfer van de talentvolle Kees Smit. "Er wordt veel over gezegd en geschreven", zei de directeur voetbalzaken vlak voor het bekerduel met FC Twente bij ESPN. "Ik lees niet heel veel, maar hier ontkwam je niet aan. Ik ben verbaasd over de selectieve verontwaardiging van mensen en partijen die zich erin mengen."
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is er voor de tweede transferperiode op rij niet in geslaagd een opvolger voor de vertrokken Jordan Henderson te vinden. De club heeft de afgelopen maand geen betaalbare speler gevonden die het huidige middenveld sterker maakt.
14 uur geleden