Dumfries draagt met doelpunt bij aan zege Inter
PLZEN (ANP) - Inter heeft de eerste zege van het seizoen in de groepsfase van de Champions League behaald. In Tsjechië won de club van Viktoria Plzen, 0-2. Oranje-international Denzel Dumfries droeg met een doelpunt bij aan de overwinning.
Al in de 20e minuut kwam Inter op voorsprong. De vrijstaande Edin Džeko schoof de bal beheerst in de 'verre' hoek, na een over een breed front opgezette aanval. Na 70 minuten scoorde Dumfries. De rechtsachter kwam als altijd mee op bij een counter en werd op het juiste moment aangespeeld door Džeko.
De Tsjechen speelden het laatste half uur met een man minder, na de rode kaart voor Pavel Bucha. Dumfries stond in de basis bij Inter. Stefan de Vrij bleef op de bank. Voormalig Ajacied André Onana was de doelman bij de Italianen.
Later op de avond spelen in deze groep Bayern München en Barcelona nog tegen elkaar. Beide clubs wonnen hun eerste wedstrijd.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een derde thuisnederlaag op rij ternauwernood voorkomen. Florian Wirtz maakte in de competitiewedstrijd tegen Sunderland, via verdediger Nordi Mukiele, in de slotfase gelijk voor het elftal van trainer Arne Slot: 1-1. Een week eerder won PSV met 4-1 op Anfield en daarvoor was Nottingham Forest met 3-0 te sterk.
5 uur geledenBERLIJN (ANP) - Bayern München heeft in het Duitse bekertoernooi moeizaam de kwartfinales bereikt. Het elftal van trainer Vincent Kompany won in Berlijn met 3-2 van Union Berlin.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een thuiszege op Brentford geboekt. De koploper was met 2-0 te sterk.
5 uur geledenZWOLLE (ANP) - AZ heeft zich als eerste geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De Alkmaarders maakten na rust een achterstand bij PEC Zwolle ongedaan: 1-3. Aanvoerder Sven Mijnans maakte twee doelpunten voor AZ.
5 uur geledenBILBAO (ANP) - Kylian Mbappé heeft Real Madrid in de Spaanse voetbalcompetitie aan een overwinning op Athletic Club geholpen: 0-3. De Franse aanvaller maakte twee mooie doelpunten.
7 uur geledenGLASGOW (ANP) - Wilfried Nancy is de nieuwe trainer van Celtic. De Schotse kampioen neemt de 48-jarige Fransman over van de Amerikaanse club Columbus Crew.
7 uur geledenZEIST (ANP) - Het EK voetbal 'Onder 19' wordt in 2029 in Nederland gespeeld. Het is voor het eerst dat de KNVB de organisatie van dit voetbaltoernooi krijgt toegewezen door de UEFA. Het jeugd-EK wordt gespeeld in Emmen (De Oude Meerdijk), Veendam (Henk Nienhuis Stadion), Almere (Yanmar Stadion) en Volendam (Kras Stadion).
10 uur geleden