Dumfries draagt met doelpunt bij aan zege Inter
PLZEN (ANP) - Inter heeft de eerste zege van het seizoen in de groepsfase van de Champions League behaald. In Tsjechië won de club van Viktoria Plzen, 0-2. Oranje-international Denzel Dumfries droeg met een doelpunt bij aan de overwinning.
Al in de 20e minuut kwam Inter op voorsprong. De vrijstaande Edin Džeko schoof de bal beheerst in de 'verre' hoek, na een over een breed front opgezette aanval. Na 70 minuten scoorde Dumfries. De rechtsachter kwam als altijd mee op bij een counter en werd op het juiste moment aangespeeld door Džeko.
De Tsjechen speelden het laatste half uur met een man minder, na de rode kaart voor Pavel Bucha. Dumfries stond in de basis bij Inter. Stefan de Vrij bleef op de bank. Voormalig Ajacied André Onana was de doelman bij de Italianen.
Later op de avond spelen in deze groep Bayern München en Barcelona nog tegen elkaar. Beide clubs wonnen hun eerste wedstrijd.
Meer uit Voetbal
CARDIFF (ANP) - Verdediger Derrick Luckassen is op het laatste moment toegevoegd aan de WK-selectie van Ghana. De 30-jarige geboren Amsterdammer was niet opgenomen in de voorselectie, maar is na een blessure vlak voor de deadline opgenomen in de definitieve groep van 26 spelers. Alexander Djiku van Spartak Moskou raakte afgelopen weekend geblesseerd op de training.
1 uur geledenWENEN (ANP) - Tunesië, de derde tegenstander van het Nederlands elftal in de groepsfase van het WK voetbal, heeft in een oefenwedstrijd verloren van Oostenrijk. In het Ernst Happelstadion in Wenen wonnen de Oostenrijkers met 1-0 van de ploeg van bondscoach Sabri Lamouchi.
11 uur geledenDAMMAM (ANP) - Georginio Wijnaldum moet op zoek naar een nieuwe club. Zijn club Al Ettifaq heeft afscheid genomen van de 35-jarige middenvelder.
11 uur geledenISTANBUL (ANP) - Turkije heeft in de voorbereiding op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen van Noord-Macedonië. In Istanbul was de ploeg van bondscoach Vincenzo Montella met 4-0 te sterk voor de Macedoniërs.
12 uur geledenOSLO (ANP) - Zweden heeft in een oefenwedstrijd voor het WK voetbal tegen buurland Noorwegen een nederlaag geleden. In het Ullevaal Stadion in Oslo verloor de WK-tegenstander van het Nederlands elftal met 3-1 van de ploeg van de Noorse bondscoach Ståle Solbakken.
13 uur geledenZEIST (ANP) - Memphis Depay wil graag bij Corinthians blijven voetballen. Het contract van de 32-jarige Nederlandse aanvaller bij de Braziliaanse club loopt aan het einde van dit jaar af. "Ik heb uitgesproken dat ik graag wil blijven", vertelde Depay maandag in Zeist, waar hij met Oranje in voorbereiding is op het wereldkampioenschap.
14 uur geledenMONACO (ANP) - AS Monaco heeft afscheid genomen van de Belgische trainer Sébastien Pocognoli. De clubleiding heeft die beslissing genomen nadat Monaco er niet in slaagde zich te kwalificeren voor de Champions League. De club eindigde als zevende in de Ligue 1 en heeft een ticket voor de voorronde van de Conference League.
14 uur geleden