Dumfries draagt met doelpunt bij aan zege Inter
PLZEN (ANP) - Inter heeft de eerste zege van het seizoen in de groepsfase van de Champions League behaald. In Tsjechië won de club van Viktoria Plzen, 0-2. Oranje-international Denzel Dumfries droeg met een doelpunt bij aan de overwinning.
Al in de 20e minuut kwam Inter op voorsprong. De vrijstaande Edin Džeko schoof de bal beheerst in de 'verre' hoek, na een over een breed front opgezette aanval. Na 70 minuten scoorde Dumfries. De rechtsachter kwam als altijd mee op bij een counter en werd op het juiste moment aangespeeld door Džeko.
De Tsjechen speelden het laatste half uur met een man minder, na de rode kaart voor Pavel Bucha. Dumfries stond in de basis bij Inter. Stefan de Vrij bleef op de bank. Voormalig Ajacied André Onana was de doelman bij de Italianen.
Later op de avond spelen in deze groep Bayern München en Barcelona nog tegen elkaar. Beide clubs wonnen hun eerste wedstrijd.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - De Argentijnse voetbalvedette Lionel Messi is de nieuwe eigenaar van de UE Cornellà, een club uit Catalonië die uitkomt op het vijfde Spaanse niveau. De club uit een buitenstad van Barcelona verspreidde het nieuws op zijn website.
18 minuten geledenALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld houdt donderdag in de thuiswedstrijd tegen Sjachtar Donetsk in de kwartfinale van de Conference League nagenoeg alle belangrijke spelers buiten zijn elftal. Verdediger Wouter Goes, middenvelders Sven Mijnans en Kees Smit en spits Troy Parrott zitten op de reservebank of blijven, in het geval van Goes, zelfs helemaal buiten de selectie.
19 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een 1-0-nederlaag geleden in een oefenwedstrijd tegen FC Twente. Op sportcomplex De Toekomst bleven de doelpunten lang uit. Na ruim 80 minuten maakte Bjorn Titulaer namens de bezoekers het enige doelpunt van de wedstrijd.
1 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC is van ver gekomen. Dat zei middenvelder Dirk Proper (24) donderdag in het Goffertstadion tegen het ANP in aanloop naar de bekerfinale van zondag tegen AZ. "Ik moet zeggen dat het wel echt heel hard is gegaan", zei Proper, die zes seizoenen geleden zijn debuut maakte voor NEC in de eerste divisie.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot moet het de rest van het seizoen stellen zonder Hugo Ekitike. De 23-jarige spits heeft dinsdag zijn achillespees gescheurd tijdens het Champions League-duel met Paris Saint-Germain, zo bevestigt zijn club donderdag. De Franse international mist hierdoor het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
5 uur geledenUTRECHT (ANP) - Het kort geding van NAC Breda tegen de KNVB over de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles vindt plaats op 28 april. Om 09.00 uur is de zitting in de rechtbank Midden-Nederland in Utrecht, meldt de rechtbank.
6 uur geledenMÜNCHEN (ANP/AFP) - Real Madrid-trainer Álvaro Arbeloa vindt dat de scheidsrechter met de beslissing om Eduardo Camavinga van het veld te sturen de wedstrijd tegen Bayern München verpest heeft. Real Madrid verloor met tien man uiteindelijk met 4-3 en werd uitgeschakeld in de kwartfinales van de Champions League.
9 uur geleden