Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Duizenden bezoekers op eerste dag Keukenhof zonder restricties

Duizenden bezoekers op eerste dag Keukenhof zonder restricties

LISSE (ANP) - Duizenden bezoekers hebben donderdag een bezoek gebracht aan bloemenpark Keukenhof, dat voor het eerst in twee jaar tijd zonder coronarestricties openging. "Met het zonnige lenteweer was het een hele mooie eerste dag", laat een woordvoerster van het bloemenpark weten. Onder de bezoekers waren onder anderen gezinnen met kinderen, maar ook de eerste bussen Duitsers arriveerden bij de bollenvelden.

De Keukenhof bleef bijna twee jaar gesloten vanwege de coronamaatregelen. De medewerkers van het bloemenpark stonden in de startblokken om weer bezoekers te ontvangen. "Elk prulletje werd direct opgepakt en weggegooid, we waren er allemaal mee bezig om het park zo mooi mogelijk te laten zijn. Het ging gewoon op automatische piloot", aldus de woordvoerster.

Alleen tijdens twee weekenden afgelopen april kon een beperkt aantal bezoekers de bloembollen bekijken, terwijl er ook andere coronarestricties golden zoals testen voor toegang. De komende weken moeten bezoekers alleen een tijdslot boeken om binnen te komen, waarna ze zo lang als ze willen kunnen rondlopen tussen de bloembollen.

De Keukenhof is open tot en met zondag 15 mei, elke dag tussen 08.00 uur en 19.30 uur.

Meer uit Binnenland

Grote natuurbrand in Limburgse Helden

HELDEN (ANP) - In het Limburgse Helden woedt woensdagochtend een grote natuurbrand. De brandweer is aanwezig met meerdere voertuigen. De brand brak kort na 06.00 uur uit nabij de Lanterdweg.

1 uur geleden
Eerste stembureau in Gorinchem open voor herstemming

GORINCHEM (ANP) - Het eerste stembureau in Gorinchem, die bij het station, heeft de deuren om 07.00 uur geopend. In de gemeente wordt woensdag opnieuw gestemd voor de gemeenteraadsverkiezingen. Er zijn iets meer dan 31.000 stemgerechtigden.

2 uur geleden
Brand in de duinen van Den Haag

DEN HAAG (ANP) - In de duinen van Den Haag is dinsdagavond brand uitgebroken. De brandweer bestrijdt het vuur en heeft een NL-Alert verzonden vanwege de rook die vrijkomt.

12 uur geleden
ChipSoft: alle door hackers gestolen data vernietigd

DEN HAAG (ANP) - De patiƫntengegevens die zijn gestolen bij de hack bij softwareleverancier ChipSoft zijn nergens gepubliceerd en de gegevens zijn inmiddels vernietigd. Dat meldt het bedrijf in een verklaring op de eigen website.

14 uur geleden
Zuid-Holland wil rust maar ook meer recreatie in Hollandse Duinen

DEN HAAG (ANP) - Het nieuwe Nationaal Park Hollandse Duinen langs de Zuid-Hollandse kust moet een plek worden waar mensen en dieren tot rust kunnen komen. Arno Bonte, gedeputeerde natuur voor de provincie Zuid-Holland, wil er op sommige plekken extra recreatiemogelijkheden realiseren terwijl op andere locaties juist de natuur voorrang krijgt. Door de natuur te verbeteren verwacht hij ook dat het makkelijker wordt om vergunningen te verlenen voor bijvoorbeeld het bouwen van woningen. Vergunningen daarvoor worden nu moeizaam verstrekt vanwege de problemen met stikstof.

14 uur geleden
Bussumer opnieuw opgepakt in Hilversumse moordzaak uit 2011

BUSSUM (ANP) - De politie heeft dinsdag een man opgepakt in het onderzoek naar een moord in Hilversum in 2011. Het gaat om een 61-jarige man uit Bussum, die verdacht wordt van betrokkenheid bij de dood van Pablo Hermeler.

16 uur geleden
Weer schiet politie bij incident met 'onbegrepen gedrag'

HILVERSUM (ANP) - Opnieuw heeft de politie geschoten tijdens een voorval met een persoon met "onbegrepen gedrag". Dit keer ging het om een situatie in Hilversum. De man of vrouw in kwestie moest met een ambulance naar het ziekenhuis.

17 uur geleden