Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Duizenden bezoekers op eerste dag Keukenhof zonder restricties

Duizenden bezoekers op eerste dag Keukenhof zonder restricties

LISSE (ANP) - Duizenden bezoekers hebben donderdag een bezoek gebracht aan bloemenpark Keukenhof, dat voor het eerst in twee jaar tijd zonder coronarestricties openging. "Met het zonnige lenteweer was het een hele mooie eerste dag", laat een woordvoerster van het bloemenpark weten. Onder de bezoekers waren onder anderen gezinnen met kinderen, maar ook de eerste bussen Duitsers arriveerden bij de bollenvelden.

De Keukenhof bleef bijna twee jaar gesloten vanwege de coronamaatregelen. De medewerkers van het bloemenpark stonden in de startblokken om weer bezoekers te ontvangen. "Elk prulletje werd direct opgepakt en weggegooid, we waren er allemaal mee bezig om het park zo mooi mogelijk te laten zijn. Het ging gewoon op automatische piloot", aldus de woordvoerster.

Alleen tijdens twee weekenden afgelopen april kon een beperkt aantal bezoekers de bloembollen bekijken, terwijl er ook andere coronarestricties golden zoals testen voor toegang. De komende weken moeten bezoekers alleen een tijdslot boeken om binnen te komen, waarna ze zo lang als ze willen kunnen rondlopen tussen de bloembollen.

De Keukenhof is open tot en met zondag 15 mei, elke dag tussen 08.00 uur en 19.30 uur.

Meer uit Binnenland

Geen treinen tussen Utrecht en Den Haag door seinstoring

UTRECHT (ANP) - Door een seinstoring rijden er maandagochtend geen treinen tussen Utrecht en Den Haag. ProRail kan nog niet inschatten hoe lang de problemen gaan duren, maar voorziet zeker gevolgen voor de ochtendspits.

3 minuten geleden
Code geel om dichte mist in groot deel van het land

DE BILT (ANP) - In een groot deel van het land geldt maandagochtend code geel om plaatselijk dichte mist. Met uitzondering van het noorden en noordoosten kan het zicht plaatselijk minder dan 200 meter zijn. Het KNMI heeft de weerwaarschuwing daarom afgegeven voor alle provincies, behalve Groningen, Friesland en Drenthe.

37 minuten geleden
Cruisemaatschappij: onderzoek naar herkomst hantavirus aan boord

DEN HAAG (ANP) - De Nederlandse cruisemaatschappij Oceanwide Expeditions onderzoekt de herkomst en mogelijke verspreiding van het hantavirus aan boord van de MV Hondius. Het bedrijf bevestigt in een persverklaring in de nacht van zondag op maandag dat één opvarende positief is getest op het virus. Het gaat om een patiënt die momenteel is opgenomen op de intensive care in Johannesburg in Zuid-Afrika. De Wereldgezondheidsorganisatie (WHO) meldde dat eerder al.

3 uur geleden
Zwaargewonde in auto na vermoedelijke steekpartij Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - De politie heeft rond 23.45 uur zondagavond aan de Pleinweg in Rotterdam een zwaargewonde man aangetroffen. De man zat in een auto en is mogelijk het slachtoffer geworden van een steekincident dat plaatsvond in de Tarwewijk, maar waar precies is onduidelijk.

4 uur geleden
Levende witsnuitdolfijn aangespoeld bij Egmond aan Zee

EGMOND AAN ZEE (ANP) - Bij de kust van Egmond aan Zee is zondagavond een levende witsnuitdolfijn gestrand, meldt SOS Dolfijn. Het dier wordt koel gehouden met natte doeken, schrijft de stichting op Facebook. Volgens NH Nieuws wordt de witsnuitdolfijn naar de opvang van SOS Dolfijn gebracht om te kijken hoe het gered kan worden.

5 uur geleden
Nederland leidt repatriëring zieke bemanningsleden cruiseschip

DEN HAAG (ANP) - Nederland gaat de repatriëring leiden van twee zieke bemanningsleden aan boord van het schip m/v Hondius dat voor anker ligt voor de kust van Kaapverdië, meldt de Nederlandse cruisemaatschappij Oceanwide Expeditions zondagavond laat in een persbericht. Drie passagiers aan boord van het schip zijn overleden. Volgens de Wereldgezondheidsorganisatie (WHO) testte er zeker een positief op het hantavirus.

6 uur geleden
Trouw viert 25.000e editie met oud logo uit de oorlog

AMSTERDAM (ANP) - Dagblad Trouw viert maandag de 25.000e editie van de krant. Ter gelegenheid van deze mijlpaal hebben zowel de krant zelf als de website maandag het oude logo waarmee de krant in de oorlogsjaren werd gepubliceerd. Dat heeft hoofdredacteur Wendelmoet Boersema zondag gemeld in het radioprogramma Met Het Oog op Morgen.

6 uur geleden