Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Duizelige Bonevacia gaf alles en genoot van elk moment

Duizelige Bonevacia gaf alles en genoot van elk moment

TOKIO (ANP) - Voor Liemarvin Bonevacia was in de finale van de 400 meter slechts een bijrol weggelegd. Hij werd achtste en laatste in 45,07. Desondanks had de 32-jarige Bonevacia een mooie avond beleefd.

"Ik heb echt van elk moment genoten, je weet nooit of het je laatste moment is op de baan", zei Bonevacia. "Ik heb echt álles gegeven, dat ik hier nu kan staan voor een interview is een 'miracle'. Ik ben helemaal duizelig en mijn benen zijn aan het trillen."

Kort na de race bleef Bonevacia minutenlang liggen op de grond. "Ook al ben ik laatste geworden, ik heb genoten. Ik ben blij voor de mensen die hebben gewonnen."

Bonevacia gaat zich nu richten op de Diamond League-wedstrijd van Lausanne, eind augustus. "Vandaag zat het er niet in, maar ik ga dáár mijn beste race lopen. Ik heb nog drie weken en wie weet kan ik iets moois doen daar."

Bonevacia had zich met een Nederlands record geplaatst voor de finale. Daar bleef hij in die eindstrijd 0,45 boven. Het goud ging naar Steven Gardiner van de Bahamas.

Meer uit Sport

Shiffrin na 110e wereldbekeroverwinning dicht bij eindzege

HAFJELL (ANP/RTR/BELGA) - Skiester Mikaela Shiffrin heeft in Hafjell in Noorwegen haar 110e wereldbekeroverwinning behaald. De 31-jarige Amerikaanse was de beste op de slalom en zette daarmee een grote stap op weg naar haar zesde eindzege in de algemene wereldbeker.

54 minuten geleden
Skiër Braathen wint op de valreep wereldbeker reuzenslalom

LILLEHAMMER (ANP/DPA) - Skiër Lucas Pinheiro Braathen heeft in het Noorse Lillehammer de wereldbeker reuzenslalom veroverd. De 25-jarige olympisch kampioen, die sinds 2024 voor Brazilië uitkomt, won de laatste wereldbekerwedstrijd van het seizoen. Hij passeerde met de zege de Zwitserse leider Marco Odermatt in de stand.

1 uur geleden
Tennisser Sinner eenvoudig door naar vierde ronde in Miami

MIAMI (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft zich eenvoudig geplaatst voor de vierde ronde van het masterstoernooi van Miami. De Italiaanse nummer 2 van de wereld was met 6-1 6-4 te sterk voor Corentin Moutet uit Frankrijk.

5 uur geleden
Tennisser Medvedev na finale in Indian Wells snel klaar in Miami

MIAMI (ANP) - Tennisser Daniil Medvedev is na zijn finaleplaats in Indian Wells al in de derde ronde uitgeschakeld op het masterstoernooi van Miami. Francisco Cerúndolo uit Argentinië versloeg de als negende geplaatste Rus in drie sets: 6-0 4-6 7-5.

20 uur geleden
Oud-winnares Hassan meldt zich af voor marathon van Londen

LONDEN (ANP) - Atlete Sifan Hassan heeft zich afgemeld voor de marathon van Londen van volgende maand. Dat meldt de organisatie van het evenement in de Engelse hoofdstad. De Nederlandse oud-winnares kampt met een blessure aan haar achillespees.

1 dag geleden
Tennisster Sabalenka plaatst zich voor vierde ronde in Miami

MIAMI (ANP) - Titelverdedigster Aryna Sabalenka is doorgedrongen tot de vierde ronde van het tennistoernooi van Miami. De Belarussische nummer 1 van de wereldranglijst versloeg de Amerikaanse Caty McNally met 6-4 6-2.

1 dag geleden
Korda schakelt Alcaraz uit in derde ronde van toernooi Miami

MIAMI (ANP) - Carlos Alcaraz is in de derde ronde van het masterstoernooi van Miami uitgeschakeld. De Spaanse nummer 1 van de wereld verloor in drie sets van de Amerikaan Sebastian Korda: 3-6 7-5 4-6.

1 dag geleden