Duitsland zonder Kimmich tegen Oranje
AMSTERDAM (ANP) - Duitsland treedt dinsdag zonder Joshua Kimmich aan in de oefeninterland tegen Oranje. De 27-jarige middenvelder van Bayern München ontbrak ook tijdens de afsluitende training. Kimmich liet zaterdag de thuiswedstrijd tegen Israël (2-0) schieten wegens de aanstaande geboorte van zijn derde kind.
Aanvoerder Manuel Neuer keert terug onder de lat bij de Duitsers, Antonio Rüdiger leidt de defensie, bevestigde bondscoach Hansi Flick. "Zij staan in de as", aldus Flick, die de jonge Jamal Musiala van Bayern München "een optie" noemde. Neuer en Rüdiger ontbraken tegen Israël. "De rest beslissen we later, maar we treden in ieder geval met een goed voorbereide ploeg aan."
Flick kan bijvoorbeeld ervoor kiezen Timo Werner als diepste spits te vervangen door Kai Havertz, die zaterdag nog een rol als aanvallende middenvelder vervulde. De aanval zou ook kunnen bestaan uit Thomas Müller en Leroy Sané, het Bayern-duo dat tegen Israël geen basisplaats had.
Johan Cruijff ArenA
Met de zege op Israël boekte Flick zijn achtste overwinning in evenveel duels sinds zijn aanstelling na het EK. "We gaan elke wedstrijd in om te winnen. Elke overwinning bezorgt je meer vertrouwen in je eigen kracht."
Het duel in de Johan Cruijff ArenA begint om 20.45 uur.
Meer uit Voetbal
GIRONA (ANP) - FC Barcelona heeft zijn tweede nederlaag op rij geleden. Vier dagen na de 4-0 bij Atlético Madrid in het Spaanse bekertoernooi verloor de ploeg van aanvoerder Frenkie de Jong de competitiewedstrijd bij Girona met 2-1. Barcelona moet na de nederlaag de koppositie in La Liga afstaan aan Real Madrid, dat nu 2 punten meer heeft.
9 uur geledenLONDEN (ANP) - John Heitinga is niet langer assistent-trainer bij Tottenham Hotspur. De voormalige coach van Ajax had de mogelijkheid om aan te blijven na het recente ontslag van Thomas Frank, maar heeft ervoor gekozen om afscheid te nemen. Dat meldde de club uit Londen in een verklaring.
12 uur geledenMONACO (ANP/AFP) - Coach Luis Enrique van Paris Saint-Germain is niet ingegaan op de kritiek van zijn sterspeler Ousmane Dembélé op de instelling van zijn ploeggenoten. "Rond PSG is altijd rumoer en dat moet je accepteren", was het enige wat de Spanjaard antwoordde op vragen van verslaggevers. Titelhouder PSG speelt dinsdag in de tussenronde van de Champions League de uitwedstrijd tegen AS Monaco.
13 uur geledenLISSABON (ANP/RTR) - José Mourinho vreest Real Madrid meer dan ooit. "Een gekrenkte ploeg is gevaarlijk", zei de coach van het Portugese Benfica op de persconferentie in aanloop naar het eerste treffen met de Spaanse club in de tussenronde van de Champions League. Mourinho verwees naar de 4-2-zege op Real Madrid vorige maand in de laatste ronde van de groepsfase, waardoor vijftienvoudig Champions League-winnaar Real zich niet rechtstreeks plaatste bij de laatste zestien.
14 uur geledenZEIST (ANP) - Thibo Baeten van Go Ahead Eagles is voor drie wedstrijden geschorst, waarvan één voorwaardelijk. De KNVB heeft de aanvaller de straf opgelegd vanwege de overtreding die hij zondag maakte op Feyenoord-speler Oussama Targhalline, waarvoor hij rood kreeg.
18 uur geledenSANTOS (ANP) - Neymar is na twee maanden blessureleed weer in actie gekomen voor zijn Braziliaanse club Santos. In het Campeonato Paulista, het kampioenschap van de staat São Paulo, viel hij bij rust in tegen Velo Clube. Hij gaf een assist in de thuiswedstrijd die Santos met 6-0 won. De Braziliaan onderging in december een knieoperatie.
22 uur geledenNAPELS (ANP) - Donyell Malen heeft een hoofdrol vertolkt voor AS Roma in de topper uit de Serie A tegen Napoli. De international van Oranje maakte beide doelpunten voor de Romeinse club in de wedstrijd die eindigde in een 2-2-gelijkspel.
1 dag geleden