Duitsland zonder Kimmich tegen Oranje
AMSTERDAM (ANP) - Duitsland treedt dinsdag zonder Joshua Kimmich aan in de oefeninterland tegen Oranje. De 27-jarige middenvelder van Bayern München ontbrak ook tijdens de afsluitende training. Kimmich liet zaterdag de thuiswedstrijd tegen Israël (2-0) schieten wegens de aanstaande geboorte van zijn derde kind.
Aanvoerder Manuel Neuer keert terug onder de lat bij de Duitsers, Antonio Rüdiger leidt de defensie, bevestigde bondscoach Hansi Flick. "Zij staan in de as", aldus Flick, die de jonge Jamal Musiala van Bayern München "een optie" noemde. Neuer en Rüdiger ontbraken tegen Israël. "De rest beslissen we later, maar we treden in ieder geval met een goed voorbereide ploeg aan."
Flick kan bijvoorbeeld ervoor kiezen Timo Werner als diepste spits te vervangen door Kai Havertz, die zaterdag nog een rol als aanvallende middenvelder vervulde. De aanval zou ook kunnen bestaan uit Thomas Müller en Leroy Sané, het Bayern-duo dat tegen Israël geen basisplaats had.
Johan Cruijff ArenA
Met de zege op Israël boekte Flick zijn achtste overwinning in evenveel duels sinds zijn aanstelling na het EK. "We gaan elke wedstrijd in om te winnen. Elke overwinning bezorgt je meer vertrouwen in je eigen kracht."
Het duel in de Johan Cruijff ArenA begint om 20.45 uur.
Meer uit Voetbal
SARAJEVO (ANP) - Bosnië en Herzegovina heeft als eerste de WK-selectie bekendgemaakt. En dat terwijl het land zich als een van de laatsten kwalificeerde, door Italië na strafschoppen te verslaan in de play-offs.
31 minuten geledenHEERENVEEN (ANP) - Trainer Robin Veldman van sc Heerenveen hoopt zich zondag in de laatste competitiewedstrijd tegen Ajax alsnog te verzekeren van het thuisvoordeel in de halve finales van de play-offs om Europees voetbal. Dat zei de coach maandag, na het restant van het zondag gestaakte duel met NAC Breda.
1 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - NAC Breda heeft het competitieduel met sc Heerenveen met 2-0 gewonnen. De wedstrijd werd zondag in Breda bij een 2-0-tussenstand definitief gestaakt in de 82e minuut, nadat aanhangers van de thuisclub voor de tweede keer vuurwerk op het veld hadden gegooid. Het restant van het duel werd maandag zonder publiek uitgespeeld in het Abe Lenstra Stadion van Heerenveen.
2 uur geledenAUCKLAND (ANP/RTR) - De politie in Nieuw-Zeeland is een onderzoek gestart naar een beschuldiging tegen een voetballer van Kaapverdië vanwege mogelijk seksueel grensoverschrijdend gedrag tijdens de FIFA Series. De WK-ganger speelde eind maart in het kader van het nieuwe toernooi twee oefenduels in Auckland.
8 uur geledenBARCELONA (ANP/AFP) - Frenkie de Jong vindt het winnen van de landstitel met FC Barcelona dit jaar "specialer" dan zijn eerdere kampioenschappen met de Catalaanse club. Dat zei de Oranje-international na de gewonnen wedstrijd tegen concurrent Real Madrid van zondag (2-0), waarmee Barcelona zich verzekerde van de titel.
8 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat op de drempel van het kampioenschap in de Ligue 1. De ploeg van trainer Luis Enrique won in de competitie met 1-0 van Stade Brest.
17 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de strijd om de vierde plaats in de Serie A een kostbare nederlaag geleden. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri verloor in eigen huis met 3-2 van Atalanta van Marten de Roon.
17 uur geleden